Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Mam problem...


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   denyplprw

denyplprw

    ddddd

  • 33 postów
  • Dołączył: 28-09-2013
  • Skąd: Parczew

Napisany 14 marca 2017 - 17:05

Witam. Nie bylo mnie w PL jakis czas gdy zostaiwlem omege wszystko chodzilo pieknie gdy niedawno wrocilem i chcialem nia pojechac do miasta. Odmowila. Mianowicie swieci mi sie TC zapinam D i kreci tylko prawe kolo w miejscu , lewe jak by zaspawane ani do tylu ani przodu a prawe normalnie w kazda strone. Wina jakiegos czujnika ?( bo zastanawia mnie te TC siwcace) , czy raczej most juz poszedl na wieczny odpoczynek ? Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka



#2 OFFLINE   FatBoy82

FatBoy82
  • 145 postów
  • Dołączył: 24-11-2012
  • Skąd: Olszewnica Stara
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 3.0i 24v C30SE

Napisany 14 marca 2017 - 17:44

a moze zapiekl sie hamulec/reczny i dlatego kolo stoi? Po dlugim postoju, zwlaszcza w takich warunkach moze tak sie stac. Podnies kolo poprobuj pokrecic i zobacz co i jak.



#3 OFFLINE   denyplprw

denyplprw

    ddddd

  • 33 postów
  • Dołączył: 28-09-2013
  • Skąd: Parczew

Napisany 14 marca 2017 - 18:00

Probowalem na lewarku kreci sie 5cm w przod 5 cm w tyl tak ze hamulce odpadaja bo niedrgnelo by :( Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

#4 OFFLINE   spawek

spawek

    Jest moc jest zabawa

  • 1 014 postów
  • Dołączył: 08-03-2014
  • Skąd: Tomaszów Maz.
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 14 marca 2017 - 19:32

a może ręczny się rozsypał? miałem tak samo koło lekko w przód i tył
Najszybsza omega na mokrym na XIX zlocie
Najczystsza omega od XIX zlotu

#5 OFFLINE   denyplprw

denyplprw

    ddddd

  • 33 postów
  • Dołączył: 28-09-2013
  • Skąd: Parczew

Napisany 14 marca 2017 - 21:39

Hmm obecnie jestem w trasie(praca) ale jak wroce to zobacze ten reczny ale szczerze powiem to automat i nie pamietam kiedy ja tam recznego uzywalem :D Ale to przy rozsypanym recznym TC by sie swiecilo ? Nigdy z tym nie mialem zadnego problemu zawsze dzialalo prawidlowo. Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
Sorry cos mi sie nawciskalo :D Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka