Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Centralny został tylko z kluczyka. Bagaj sie nie otwiera z przycisku w srodku.


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   manieko58

manieko58
  • 83 postów
  • Dołączył: 16-01-2015
  • Skąd: okolice sieradza
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 24 lutego 2017 - 09:26

Rok:2000
Silnik:x30xe
Witam kolegow. Wczoraj po pracy otworzylem samochod z pilota . Po chwili chciałem otwozyć bagaj i nic . Mowie bateria pewnie padla w pilocie. Pruba otwarcia bagaja z przycisku w srodku i też nic. Wruciłem do domu , chce zamknac auto z pilota i Nowu nic. Przepatrzyłem bezpieczniki wszystkie ok. Autko zamyka i otwiera sie z kluczyka . Co jeszcze zauważyłem lampka oswietlenia kabiny gasnie odrazu po zamknieciu drzwi, a nie jak było do tej pory gasła po pewnym czasie. Najgorsze jest to ze bagaj sie nie otwiera nawet za pomoca linki w tylnej klapie. Jakies pomysly? Centralka zamka padła czy jak albo prad jakis zginoł? Z gory dzieki za oodpowiedzi.



#2 OFFLINE   manieko58

manieko58
  • 83 postów
  • Dołączył: 16-01-2015
  • Skąd: okolice sieradza
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 24 lutego 2017 - 13:05

Do tego radio przestało właczac sie. Co najlepsze przed chwila właczyło sie samo ale wyswietlacz sie nie zaswiecił. Wcislem właczanie pograło i po chwili zgasło. Wyglada na to ze cos nie łaczy. Czy jakies masy czy bezpieczniki. Czego szukać?

#3 OFFLINE   manieko58

manieko58
  • 83 postów
  • Dołączył: 16-01-2015
  • Skąd: okolice sieradza
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 25 lutego 2017 - 20:40

Dzisiaj przeczysciłem kostki obog nóg kierowcy. Były strasznie zasniedxiałe. Do tego złacze i kosyki sterownika centralnego zamka byly mokre. No i centralny z pilota w koncu zaczoł działac. Do konca niewiem co było przyczyna awari.
Co do radia nadal nie działa . Wyswietlacz sie włacza ale nic nie słychac i niemoże złapać fali i nieda ich sie zaprogramowac. Zaczeło troche grac jak grzebałem przy kablach tylko strasznie szumiało. Gdy poskładałem boczki znowu zamilkło. Niewiem co jest bo do tej pory grało pieknie . Czy to zbieg okolicznosci ze siadło razem z centralnym?

#4 OFFLINE   siuAda

siuAda

    don't worry be happy

  • 4 791 postów
  • Dołączył: 17-10-2008
  • Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 26 lutego 2017 - 16:03

Do tego złacze i kosyki sterownika centralnego zamka byly mokre.

 

Dla czego? Tam nie ma prawa być wilgoci.

 

Czy to zbieg okolicznosci ze siadło razem z centralnym?

 

czytaj wyżej



#5 OFFLINE   manieko58

manieko58
  • 83 postów
  • Dołączył: 16-01-2015
  • Skąd: okolice sieradza
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 27 lutego 2017 - 06:07

Dla czego? Tam nie ma prawa być wilgoci.


No własnie. Mokry jest słupek i pod dywanikiem i niewiem zkąd leci? Narazie jest wyczyszczone i działa. Co do radia to znalazłem temat że pamięć eprom padła. Grzebałem w bezpiecznikach i od tego czasu jest lipa. Zobaczymy co bedzie dalej z ta wilgocia.

Edytowany przez manieko58, 27 lutego 2017 - 06:08.