Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Radio NCDC 2015 Radio safe, problem

radio ncdc 2015 ncdc 2013 radio safe odblokowanie radia zakodowane radio

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Rafaello93

Rafaello93
  • 7 postów
  • Dołączył: 09-07-2015
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 03 lutego 2017 - 20:52

Witam, padło mi ostatnio radio NCDC 2015. Kupiłem drugie i chciałem złożyć z dwóch jedno, aby ominąć problem z kodowaniem radia. Ze swojego radia zostawiłem tylną płytkę z układem 24lc16(zaznaczone na żółto) w którym z tego co dobrze kojarzę jest zaprogramowany "kod"

Załączony plik  IMAG1049.jpg   47,16K   7 pobrań

a tą przednią płytkę, która w moim była uszkodzona, przełożyłem z nowego radia, więc teoretycznie radio powinno działać bez problemu, lecz po złożeniu całości i podłączeniu radia wyskakuje komunikat Radio Safe...

 

Z nowego radia wziąłem również panel, zmieniarkę i napęd CD, ale to raczej bez znaczenia?

 

Teraz mam pytanie, czy da się to jakoś ogarnąć bez podłączania pod komputer, logowanie itd, np przez wylutowanie jakiegoś układu ze starego radia i przelutowanie go do nowego??

 

Dodam że do kupionego radia dostałem 4 cyfrowy kod, ale podobno radia z serii NCDC nie posiadają kodu w takiej postaci? Są jedynie parowane za pomocą komputera z wyświetlaczem??

 

Jak najprościej rozwiązać ten problem aby uruchomić radio??

 

Gdy radio jest złożone z moją zmieniarką i z moim czytnikiem płyt, po podłączeniu, wyszuka stacje przez chwilę coś gra a za chwile pojawia się Radio safe i cisza w głośnikach, natomiast gdy założyłem zmieniarkę z nowego radia i napęd cd, radio włącza się wyszukuje stacje, potem pojawia się DISPLAY SAFE, ale gra dalej, można zmieniać stację, odtwarzać płyty w zmieniarce, tyle że na wyświetlaczu cały czas jest ten komunikat i w żaden sposób nie idzie go wyłączyć


Edytowany przez Rafaello93, 03 lutego 2017 - 22:29.








Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: radio ncdc 2015, ncdc 2013, radio safe, odblokowanie radia, zakodowane radio