Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Zamykanie tematów


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Ulter

Ulter

    FIOLETOWA LADY loading...

  • 1 935 postów
  • Dołączył: 31-07-2012
  • Skąd: Łask/Zelów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 11 stycznia 2017 - 21:01

Czemu administracja zamyka tematy bez możliwości wypowiedzenia się?????!!!!!!!!!!!!!!!!1 

Skoro rzekomo w pierwszym temacie złamałem regulamin podając link to ok ale w drugim nic nie podałem a też wywalili 

i temat z pytaniem o to mi zamknęli .

 

 




CZASEM NIEWIDOCZNY ALE ZAWSZE OBECNY.. :D
782-214-578
884-777-999
Dodany obrazek

#2 OFFLINE   T0m3k

T0m3k
  • 362 postów
  • Dołączył: 16-02-2013
  • Skąd: Masuny
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 11 stycznia 2017 - 21:43

Nie jestem klubowiczem ale wydaje mi się to śmieszne co robicie, obraziliscie się na okp, założyliacie swój klub a jednak dalej coś to ciągnie:-P Nie znam was wgl nikogo prywatnie ale patrząc na to z boku aż mnie odrzuca od "elity". Ciągle wpadanie na okp i rzucanie linkami do was. Wcześniej już napisałem że jechowi, rzucasz linkiem i liczysz na to że ktoś nowy na okp odkryje też inny "elitarny" klub. Proponuję pod wszystkimi filmikami na yt na temat omegi wrzucać link do OE ;-) Dziękuję za uwagę to mówiłem ja zwykły zniesmaczony forumowicz T0m3k

#3 OFFLINE   Ulter

Ulter

    FIOLETOWA LADY loading...

  • 1 935 postów
  • Dołączył: 31-07-2012
  • Skąd: Łask/Zelów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 11 stycznia 2017 - 21:49

Nie jestem klubowiczem ale wydaje mi się to śmieszne co robicie, obraziliscie się na okp, założyliacie swój klub a jednak dalej coś to ciągnie:-P Nie znam was wgl nikogo prywatnie ale patrząc na to z boku aż mnie odrzuca od "elity". Ciągle wpadanie na okp i rzucanie linkami do was. Wcześniej już napisałem że jechowi, rzucasz linkiem i liczysz na to że ktoś nowy na okp odkryje też inny "elitarny" klub. Proponuję pod wszystkimi filmikami na yt na temat omegi wrzucać link do OE ;-) Dziękuję za uwagę to mówiłem ja zwykły zniesmaczony forumowicz T0m3k

a kto ci powiedział że sie obraziliśmy ????

 

skoro nie wiesz jak to się zaczęło i oco tak naprawdę chodzi  to nie mam pretensji o to co piszesz, masz prawo do swojego zdania , choć wyzywając od jechowych uważaj bo możesz kogoś obrazić.


Edytowany przez Ulter, 11 stycznia 2017 - 21:50.

CZASEM NIEWIDOCZNY ALE ZAWSZE OBECNY.. :D
782-214-578
884-777-999
Dodany obrazek

#4 OFFLINE   T0m3k

T0m3k
  • 362 postów
  • Dołączył: 16-02-2013
  • Skąd: Masuny
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 11 stycznia 2017 - 22:00


Nie jestem klubowiczem ale wydaje mi się to śmieszne co robicie, obraziliscie się na okp, założyliacie swój klub a jednak dalej coś to ciągnie:-P Nie znam was wgl nikogo prywatnie ale patrząc na to z boku aż mnie odrzuca od "elity". Ciągle wpadanie na okp i rzucanie linkami do was. Wcześniej już napisałem że jechowi, rzucasz linkiem i liczysz na to że ktoś nowy na okp odkryje też inny "elitarny" klub. Proponuję pod wszystkimi filmikami na yt na temat omegi wrzucać link do OE ;-) Dziękuję za uwagę to mówiłem ja zwykły zniesmaczony forumowicz T0m3k


a kto ci powiedział że sie obraziliśmy ????
 
skoro nie wiesz jak to się zaczęło i oco tak naprawdę chodzi  to nie mam pretensji o to co piszesz, masz prawo do swojego zdania , choć wyzywając od jechowych uważaj bo możesz kogoś obrazić.




Bez urazy ulter to raczej było porównanie sposobu działani a nie chce obrażania kogokolwiek :-P masz rację nie znam podłoża całego problemu ale jak w życiu rozstajesz się z kobietą, dajecie sobie spokój, przechodzicie obok bo w dalszej perspektywie męczenie się wyniszcza obydwie strony. Rozumiem też że z byłą raczej nie zostaje się przyjaciółmi :-P :-P

#5 OFFLINE   ktmgraba

ktmgraba

    black gangsta omega!

  • 938 postów
  • Dołączył: 29-03-2012
  • Skąd: Włodzimierzów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 11 stycznia 2017 - 22:03

wszystkim zalezalo na jednosci a przynajmniej tak nam sie wydawalo a szkoda bo razem mielismy potencjal no ale cóż wyszlo jak wyszlo



#6 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 11 stycznia 2017 - 23:43

Ulter z kogo Ty chcesz zrobić idiotę ?? , zadałeś pytanie dostałeś odpowiedź , o czym tu jeszcze dyskutować ??

Skoro rzekomo w pierwszym temacie złamałem regulamin podając link to ok ale w drugim nic nie podałem a też wywalili

Chłopie bądź poważny , bo normalnie teraz to już się ośmieszasz , w tym drugim temacie napisałeś cytuję dokładnie :
"Zapraszam wszystkich
hmmm.. wiecie gdzie ....nie napisze dokładnie bo zaraz mi wywalą ;)
ale jak chcecie znów poczuć mega atmosferę i klimat to : Omega wersje Elite bo to chyba mogę napisać :) zaprasza ;) "


Żenada !!!! , na żywca próbujesz to wciskać gdzie się da i jeszcze masz pretensje że ktoś nie da robić z siebie wariata . Myślisz że jak ludzie to przeczytają to będą do Was walić drzwiami i oknami ?? , mega atmosfera i klimat :D , podstępem próbujesz wcisnąć taki kit. :blink: , zresztą nie będę się rozpisywał ,niech każdy oceni to sobie indywidualnie .
Chyba wszystko już wyjaśnione !!
Temat zamykam i za każdy kolejny taki bezsensowny będę nagradzał .


   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p