Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Kamera sportowa - wideorejestrator


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   GiluS

GiluS

    lubi bokiem

  • 21 postów
  • Dołączył: 15-12-2012
  • Skąd: Ostrów
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 23 grudnia 2016 - 19:39

Mam kamerkę sportową goclever silver extreme i chce używać jej jako wideorejestrator ponieważ ma taką opcje ale mam mały problem ponieważ po włączeniu stacyjki kamera włącza się ale w trybie MSDC i nie nagrywa...

 

Kamerka jest wyposażona w wejście mini usb , dlatego uciąłem kabel USB-mini usb , przylutowałem + i - do płytki którą wyciągnąłem z ładowarki samochodowej i podłączyłem pod zasilanie z szyberdachu , po przekręceniu stacyjki napięcie zasila kabel mini usb ale zamiast ładować kamerkę która ma nagrywać to przechodzi jakby w tryb komputerowy i nic nie da się zrobić. 

 

Czy macie jakiś pomysł jak zrobić żeby to śmigało ( oprócz podłączania oryginalnej ładowarki do zapalniczki ) ?





#2 OFFLINE   machony79

machony79

    przygoda z Omegą trwała 8.5 roku

  • 4 668 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Katowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 grudnia 2016 - 21:29

zrobiłem tak samo jak ty.Niestety ładowarka USB najtańsza jaką znalazłem też mi nie działała.Kamera dostawała sygnał bo się załączała ale jej nie ładowało.Wydaje mi się,że nie trzymała parametrów.Zostałem przy ori ładowarce z kamerki a dorobiłem gniazdo zapalniczki pod deską.



#3 OFFLINE   GiluS

GiluS

    lubi bokiem

  • 21 postów
  • Dołączył: 15-12-2012
  • Skąd: Ostrów
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 24 grudnia 2016 - 12:42

Chyba wiem gdzie problem. W oryginalnej ładowarce jest coś takiego jak na zdjęciu. Co to jest? Dokupilbym to i zamontował i powinno śmigać.

Załączone pliki



#4 OFFLINE   machony79

machony79

    przygoda z Omegą trwała 8.5 roku

  • 4 668 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Katowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 grudnia 2016 - 14:16

to chyba tylko filtr ferrytowy.

Albo ładowarka nie ma 1A albo w miejscu gdzie sie podłaczyłeś jest za niskie napięcie.Zmień żródło zasilania na próbę aby wyeliminować ładowarkę USB.



#5 OFFLINE   GiluS

GiluS

    lubi bokiem

  • 21 postów
  • Dołączył: 15-12-2012
  • Skąd: Ostrów
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 08 stycznia 2017 - 21:09

Okazało się że kabel usb był przeznaczony do transmisji danych , musi być kabel do ładowania.