Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Omega B 3.0MV6 Kontrolka silnika

Kontrolka silnik

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Bartello

Bartello
  • 1 postów
  • Dołączył: 23-11-2016
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 23 listopada 2016 - 16:52

Rok:1996
Silnik:3.0 MV6

Witam. Od Piątku jestem szczęśliwym posiadaczem Omci. Silnik tak jak w tytule. I teraz mam mały problem odnośnie auta. 
Zapala mi się kontrolka silnika , nie zawsze ale zauważyłem , że do puki się nie rozgrzeje , pali się non stop. 
I teraz tak. Odpalę trzyma obroty około 2 tyś. Im wyższa temperatura silnika tym obroty niższe. Jak osiągnie 92 stopnie , obroty są już normalne. Lecz po przejechaniu od świateł do świateł , zatrzymaniu się trzymaja 1,1-1,2 chwilkę i spadają do normy. 
Pytanie do was co może odpowiadać z to ? Czytam szukam , nie mogę znaleźć odpowiedzi. Z góry dziękuje za pomoc :)





#2 OFFLINE   T0m3k

T0m3k
  • 362 postów
  • Dołączył: 16-02-2013
  • Skąd: Masuny
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 23 listopada 2016 - 17:28

Podłącz pod kompa albo wymrugaj błędy i będziesz wiedział od czego check się pali. Wysokie obroty po odpaleniu to ssanie które się wyłącza jak się silnik rozgrzeje, czepianie się obrotów przy dojezdzie do świateł może powodować brudny krokowy

Edytowany przez T0m3k, 23 listopada 2016 - 17:32.






Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: Kontrolka, silnik