Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Szyby, wentylator z klimy i chłodnicy


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   tofel

tofel
  • 1 postów
  • Dołączył: 17-07-2016
  • Skąd: Bytom
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 17 lipca 2016 - 14:08

Rok: 2001
Silnik: 2,0 DTI

 

Witam niedawno kupiłem omcie B FL 2,0 DTI  po bardzo okazyjnej cenie wiedziałem że zawiaszenie jest wybite i są problemy z elektryką ale... i własnie ale zawieszenie ogarnięte teraz mam problem z elektryką mianowicie poprzedni właściciel myślał że powodem niedziałających szyb jest tzw. matka czyli sterowanie od kierowcy bo raz działało raz nie teraz już w ogóle nie działa przełożyliśmy od kolegi matke i też nie działa może ma ktoś jakiś pomysł? dodam jeszcze że poprzedni właściciel wymieniał drzwi pod kolor z powodu korozji oraz po dłubaninach mechanikach zapaliła sie kontrolka poduszek powietrznych. Drugi problem to niedziałający wentylator podpiołem go na krótko i działa ale musze cały czas kontrolować temperature silnika. jest tam coś w rodzaju kondensatora który zostawł wycięty i mechanik rozkłada rece ;( Trzeci problem pojawił się po nabici klimy klima chłodzi wszystko super ale nie działa wentylator :( Proszę pomóżcie może jakiś bezpiecznik albo przekaźnik jest powoderem tych usterek albo ktoś kto zna je na wylot będzie miał czas i chęci żeby do niej zajrzeć oczywiśćie nie za darmo ;)
 
Pozdrawiam :)