Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Prośba o ocenę


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   farmer

farmer
  • 6 postów
  • Dołączył: 07-01-2011
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 lipca 2016 - 11:55

Cześć,

Warta uwagi?

http://olx.pl/oferta...html#fe8b9592cf

 

 

Pozdrawiam





#2 OFFLINE   maniutek

maniutek

    Omega? Po raz szósty?

  • 395 postów
  • Dołączył: 09-11-2008
  • Skąd: Ożarów Mazowiecki(k.W-wy)
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 lipca 2016 - 13:25

Jedna rzecz mnie ciekawi. Skoro to jest u nas zarejestrowane auto to dlaczego nie ma rejestracji? chociaz na jednym foto widac ze naklejka na szybie jest :)



#3 OFFLINE   arcade90

arcade90

    V8 :D

  • 192 postów
  • Dołączył: 25-02-2011
  • Skąd: Malbork
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 14 lipca 2016 - 21:19

Jedna rzecz mnie ciekawi. Skoro to jest u nas zarejestrowane auto to dlaczego nie ma rejestracji?
 

 

Tablice pewnie zdjęte z auta do zdjęć, dużo ludzi tak robi, ściagają lub zamazują 



#4 OFFLINE   preses1

preses1
  • 193 postów
  • Dołączył: 09-12-2009
  • Skąd: szczecin

Napisany 15 lipca 2016 - 19:18

Cześć. Czy chcesz ją kupić, czy tylko tak się pytasz, by pogadać o tej sztuce? Bo jak chcesz pogadać to ok, ale jak chcesz kupić, wydać swoje ciężko zarobione pieniądze i wozić bezpiecznie kumpli lub rodzinę to pytanie typu cyt:" warta uwagi?" jest słabe. Bez obrazy, ale jeżeli chcesz ją kupić i masz do niej bardzo blisko (a masz), to weż jakiegoś ogarnientego gościa, sprawdżcie i napiszcie nam czy warta uwagi.

Jak to w ogłoszeniach, zdjęcia bardzo piękne, opis to laurka taka że nówki z salonu takiej nie znajdziecie, wszystko super,hiper i mega. A sprzedaje bo mu się znudził albo żona go nie lubi:):):)hehehe. Taka to oszukańcza natura człowieka. Pozdrawiam.



#5 OFFLINE   farmer

farmer
  • 6 postów
  • Dołączył: 07-01-2011
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 lipca 2016 - 16:45

Cześć, Jestem zainteresowany, ale nie mam ciśnienia bo ciągle liczę że naprawię swoją (uszczelka pod głowicą).  To prawda mam blisko, i dlatego się nią zainteresowałem. Ale możliwe że ktoś jest z tamtej okolicy i zaglądał z ciekawości.

 

Pozdrawiam.



#6 OFFLINE   Marcin1989sc

Marcin1989sc
  • 1 240 postów
  • Dołączył: 08-05-2014
  • Skąd: Sosnowiec
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 16 lipca 2016 - 19:51

Zdjęcia są stare, jeszcze sprzed rejestracji w Polsce. Wiec nawet nie wiadomo jak auto teraz wygląda w rzeczywistości