Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

UPC


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   T0m3k

T0m3k
  • 362 postów
  • Dołączył: 16-02-2013
  • Skąd: Masuny
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 05 maja 2016 - 20:57

Witam czy ktoś z użytkownikow posiada usługę internetu z UPC bo w internecie wyczytałem i konsultant przy zakładaniu umowy powiedział że UPC swoim abonentom udostępnia za darmo 29 kanałów na wzór naziemnej cyfrowej telewizji i że wystarczy mieć dekoder dvb-c lub tv z nim i wpiąč kabel i wszystko ma działać . Piszę bo narodził się problem bo kupiłem taki tv i nie działa mi ta tv a konsultanci kręcą i każdy coś innego mówi a specjalnie brałem duży internet bo pomyślałem że zaoszczędzić mogę ma tv bo o tak darmowe a więcej kanałów mi nie trzeba. Pytanie czy ktoś ma takie zestawienie i z niego korzysta bo zaczynam się poważnie denerwować



#2 OFFLINE   British

British

    Ignorantia legis non excusat

  • 3 622 postów
  • Dołączył: 20-08-2006
  • Skąd: Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 maja 2016 - 06:56

Nie jestem pewien, czy przy usłudze solo net pakiet start występuje. Jeżeli TV nie wyszukuje Ci kanałów to pewnie instalator założył filtr na usługę solo. No i pytanie czy aby na pewno Twój TV ma DVB-C czy tylko DVB-T ?

//edit

i już wiem - net solo nie uprawnia Cię do TV pakietu Start.

Edytowany przez British, 06 maja 2016 - 07:13.
dodałem dopisek

Kiss French. Wear Italian. Drive German.


Spalanie szkodnika
icon1.png


#3 OFFLINE   T0m3k

T0m3k
  • 362 postów
  • Dołączył: 16-02-2013
  • Skąd: Masuny
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 06 maja 2016 - 08:57

Tv na bank ma dvb-c. A na stronie UPC można do neta dołączyć właśnie tą Tv i telefon bez dodatkowych opłat i jestem pewien że to chciałem. Najlepsze jest to że dzwoniąc do konsultantown każdy mówi coś innego ale wczoraj reklamację złożyłem i zobaczę jak to będzie w najgorszym wypadku mam na czas nie określony to zerwe umowę

#4 OFFLINE   British

British

    Ignorantia legis non excusat

  • 3 622 postów
  • Dołączył: 20-08-2006
  • Skąd: Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 maja 2016 - 09:09

jak zamawiałeś w czasie rozmowy również TV, czy konsultanci Ci o tym mówili to UPC Ci to uruchomi :)

Kiss French. Wear Italian. Drive German.


Spalanie szkodnika
icon1.png


#5 OFFLINE   T0m3k

T0m3k
  • 362 postów
  • Dołączył: 16-02-2013
  • Skąd: Masuny
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 06 maja 2016 - 09:18

Mam taką nadzieję bo ja wcześniej nawet nie wiedziałem o tym więc musiałem się przy zamówieniu dowiedzieć i chcieć to A tak swoją drogą głupie jest to że opcje dodatkowe nie płatne trzeba włączyć i tak jak tam mówili że tylko przy nowej umowie mogą aktywować a przu mojej która mam od grudnia i gdy Zakładałem była ta opcja już nie mogę. Wgl powinno jeżeli jest darmowe to być puszczanie po kablu do wszystkich abonentów a czy ja będę korzystał czy nie to już inne tematy ale powinno być do każdego

#6 OFFLINE   spawek

spawek

    Jest moc jest zabawa

  • 1 014 postów
  • Dołączył: 08-03-2014
  • Skąd: Tomaszów Maz.
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 06 maja 2016 - 09:46

Ja się już pogubiłem. Mówili Ci i zamawiałeś czy wyczytałeś w necie że takie coś jest? Piszesz że powiedzieli Ci że włączają tylko do nowej umowy a Ty zawarłeś w grudniu więc Ci nie włączą
Najszybsza omega na mokrym na XIX zlocie
Najczystsza omega od XIX zlotu