Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

DVD w zagłowkach


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   TomCat

TomCat
  • 24 postów
  • Dołączył: 23-03-2009
  • Skąd: UK / Bath
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 05 maja 2016 - 14:16

Witam,
zbliza sie lato i wyjazd na wakacje wiec pomyslalem o dvd w zaglowkach dla moich pociech :) ogolnie to jak zajrzalem na ebay to znalazlem cos takiego:

http://www.ebay.co.u...f4AAOSwcnpTmor0

 

W polsce chyba tez to jest wiec moze ktos uzywa/uzywal to powie czy warto albo podsunie mi jakies inne mozliwosci :)

Myslalem tez zeby dolozyc cos do siebie do przodu ale dodatkowe bo mam NCDC 2013 i nie chce go wyrzucac ze wzgledu na komputer 
Pozdrawiam 
Blazej





#2 OFFLINE   Marcin1989sc

Marcin1989sc
  • 1 240 postów
  • Dołączył: 08-05-2014
  • Skąd: Sosnowiec
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 05 maja 2016 - 17:02

fajnie to wyglada, ale czy nie wystarcza 2 tanie tablety z uchwytami? i nawet taniej bedzie a kazda pociecha bedzie ogladac to co chce a nie to co chca rodzice :p



#3 OFFLINE   TomCat

TomCat
  • 24 postów
  • Dołączył: 23-03-2009
  • Skąd: UK / Bath
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 05 maja 2016 - 19:06

No wiec to jest jakas opcja tylko bedzie problem z zasilaniem wiem bo to przerabialem w swojej mazdzie 6 gdzie co troche albo kabel usb padal albo ladowarka albo gniazdo w tablecie i juz nawet mialem mala przetwornice z 12v na 5v i tak byky problemy... przy duzym obciazeniu poprostu procent bateri spadal przy podlaczonym tablecie... dlatego teraz chce cos co jest pomyslane do auta i jego zasilania :) sony kiedys robil bardzo fajny zestaw radia czytaj jednostki sterujacej i monitora z dvd odbierajacego sygnal z tej jednostki ale juz tego nie robia znaczy nie maja w ofercie... :/

#4 OFFLINE   kaskader83

kaskader83

    Przygoda z Omegą twała 11 lat...

  • 898 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 maja 2016 - 07:43

Ja zawsze jeżdżę z laptopem i mała ma frajdę, bo i bajki i różne zabawy na kompie może mieć. Też myślałem o tabletach czy o DVD, ale jedna podróż z laptopem zmieniła moje podejście do tego. Zasilacz z 12 na 18 można kupić bez problemu, laptop się nie rozladuje jedynie raz miałem problem bo myślałem, że laptop padł bo po 13 godzinach ciągłej pracy zaczął się zacinać, ale jako, że byłem blisko celu to go wyłączyłem i następnego dnia chodził jak złoto.
I ty możesz zostać Klubowiczem.
Jak?? => Tak!!

#5 OFFLINE   czesiek

czesiek

    nagadałem się

  • 3 019 postów
  • Dołączył: 23-08-2007
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 08 maja 2016 - 07:33

Szwagier poszedł z zagłówkami do tapicera i poprosił o zrobienie zamykanych "klapek" z tyłu. Sam wnętrze zagłówka odpowiednio wyciął i włożył tablet czy coś tam. kabelki pociągnął z tyłu fotela pod tapicerką i jest ok.