Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Zielony kombiacz by Adam10


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
82 odpowiedzi na ten temat

#81 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 22 lipca 2017 - 15:36

No i pojechała :)

 

Kupujący obejrzał auto dokładnie od spotu, spojrzał w każdy zakamarek gdzie omegi lubią gnić i wie jak wygląda sytuacja :) Widać, że ChernikS zna się na omegach i auto trafi w dobre ręce :)

 

Powiem szczerze, że pierwszy raz przy kupującym ściągałem podszybie, wykręcałem świece i mierzyłem kompresje oraz pokazywałem każdy zakamarek od spodu auta :D

Mam nadzieję, że Serhii ogarnie do końca tą omegę, usunie druciarstwo którego ja nie zdążyłem zrobić, bądź nie zdążyłem znaleźć i że ta zielona dama będzie mu posłuszna, bo to mega pozytywny człowiek :)

 

Do auta dałem jeszcze siłowniki central zamka, nowy schowek z całym uchwytem, wtryski magic jet, uszczelniacz wału Victor Reinz i tuleje przednich wahaczy tak w razie czego FEBI (tylko takie wtedy mieli jak kupowałem).

 

Wstawię jeszcze ostatnie zdjęcie niedługo i wtedy temat do zamknięcia, a Serhii może otworzy nowy :)



#82 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 22 lipca 2017 - 17:04

No to ostatnie zdjęcie zielonej :)

I to nawet razem z Irmim

Załączone pliki



#83 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 23 lipca 2017 - 12:36

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

 

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: auto sprzedane

 

Jeżeli nie zgadzasz się z tym działaniem, poinformuj o tym jednego z administratorów forum.

 

Pozdrawiamy,
Administracja Omega Klub Polska