Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Pomoc w ustawieniu LPG

OMBfl

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Ilu

Ilu
  • 21 postów
  • Dołączył: 20-03-2016
  • Skąd: Ostrołęka
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 10 kwietnia 2016 - 18:05

Rok:2000

Silnik:3.0

LPG:Stag 200-6, wtryski valtek czerwone, reduktor tomasetto(alaskopodobny) do 240KM

Moze ktos zerknac na moje mapy? Problem polega na tym ze przy wysokich obrotach silnik przerzuca na benzyne. Wiem ze podzespoly mam do dooopy i szykuje sie do zmiany reduktora i wtryskow ale musze ze 2-3 miesiace pojezdzic na tym co mam dlatego chce troche poprawic ustawienia.

Jaki reduktor i jakie wtryski - w rozsadnej cenie polecacie do 3.0 V6?

Załączone pliki





#2 OFFLINE   manro

manro
  • 1 909 postów
  • Dołączył: 09-07-2007
  • Skąd: WARSZAWA
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 kwietnia 2016 - 20:27

Kup Barakudy i ustaw jako Keihin . Reduktor AC red do 250 . To po minimalnych kosztach. Na tym co masz to szkoda zachodu ale masz przelane według mapek i na koniec pad reduktora przy 10ms więc kiszka.Ustaw max obroty dla zakresu w którym następuje przełączenie awaryjne na pb bo szkoda silnika, i zobacz czy butla gazu jest zamontowana do jazdy na wstecznym czy normalnie.


Edytowany przez manro, 10 kwietnia 2016 - 20:30.


#3 OFFLINE   Ilu

Ilu
  • 21 postów
  • Dołączył: 20-03-2016
  • Skąd: Ostrołęka
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 11 kwietnia 2016 - 04:48

Wtryski chybaa kupie regi budrzetowo, a nie da ssiee tej mapki poprawic zeby przejezdziic ze 2 miesiace?