Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Huawei P8 lite


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
24 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 30 stycznia 2016 - 11:45

Wiem wiem ale jak dla mnie wrażenie robi inne i tyle . Ot moja uwaga.


[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#22 OFFLINE   ZAHIR666

ZAHIR666

    3.0 w Złomedze i Calibrze

  • 1 550 postów
  • Dołączył: 29-01-2008
  • Skąd: Sto(L)yca
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 31 stycznia 2016 - 17:37

Nie ma żadnego sensu porównywać tych marek. Samsung produkuje bardzo solidne telefony z bardzo przemyślaną obsługą. Szczególnie po wyższych modelach Samsunga to widać. Porównanie do S4 jest naprawdę zabawne :)

Nie bez powodu P8Lite wciskają wszędzie ile się da i jak się da... Oczywiście rozumiem, że można być zadowolonym z tego telefonu, ale osobiście w życiu bym takiego nie kupił, wolałbym już poczciwe S3...



#23 OFFLINE   rafik88

rafik88
  • 276 postów
  • Dołączył: 22-08-2014
  • Skąd: Gorzów Wielkopolski
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 DTI 16v Y22DTH

Napisany 31 stycznia 2016 - 18:49

Nie ma żadnego sensu porównywać tych marek. Samsung produkuje bardzo solidne telefony z bardzo przemyślaną obsługą. Szczególnie po wyższych modelach Samsunga to widać. Porównanie do S4 jest naprawdę zabawne

P8 jest podobne pod wieloma względami do S4 i jest sens porównywać bo oba telefony są naprawdę kapitalne, jak kupujesz jakiś produkt to zawsze trafi się jakiś do porównania  :p


Nie bez powodu P8Lite wciskają wszędzie ile się da i jak się da... Oczywiście rozumiem, że można być zadowolonym z tego telefonu, ale osobiście w życiu bym takiego nie kupił, wolałbym już poczciwe S3...

do niedawna użytkowałem nokie 3310  :D tak tak starą poczciwą nokie ale skusiłem się na P8 i był to dobry ruch, zresztą kto użytkuję ten wie  :p



#24 OFFLINE   zico

zico

    :)

  • 377 postów
  • Dołączył: 22-07-2010
  • Skąd: Poznań/Zielona Góra
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 31 stycznia 2016 - 23:08

Bawie sie p8 lite 3 dni, i powiem ze jest ok. A tych co marudza to odsulam do iphona niech przeplacaja za logo na tel.

#25 OFFLINE   BialyOmega

BialyOmega
  • 98 postów
  • Dołączył: 08-04-2015
  • Skąd: EPA
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 DTI 24V Y25DT

Napisany 01 lutego 2016 - 00:14

Mam go już kilka miesięcy i tyle co mogę o nim powiedzieć to to ,że system chodzi bardzo stabilnie.Nie muli ani nie wiesza.Świetna nakładka EMUI.Kilka fajnych rozwiązań dotyczących oszczędzania baterii,zarządzaniem aplikacjami oraz skróty literowe na wygaszonym ekranie. Ja telefon kupiłem w sklepie bez branda z czystym softem.Do tej pory z minusów ,które zaobserwowałem to jednak pojemność akumulatora nie powala,wyjście liniowe kiepskiej jakości.Ogólnie telefon bardzo przyjemny tak wizualnie jak i w obsłudze. Ja jestem bardzo zadowolony i sobie chwalę.