Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Pomoc w ustawieniu mapki LPG, jest tu ktoś taki? :)


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Knal

Knal
  • 275 postów
  • Dołączył: 05-11-2014
  • Skąd: Koniec świata
  • Województwo: lubelskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 08 grudnia 2015 - 20:02

Witajcie, jest ktoś na forum kto rozumie ustawianie mnożnika i jest chętny pomóc?

Mam omcie 3.0 no i trochę dużo pali.  (od razu wyprzedzę odpowiedzią że wiem że to 3.0 wiem że inwalida i wiem że musi sobie ciapnąć od serca ale wcześniej mniej ciapała).

Generalnie jak widać jako tako coś mapa się pokrywa, wtryski nie zapętlają i jako tako normalnie jedzie. No ale wiadomo- jak można spróbować poprawić to dlaczego tego nie zrobić? No i to spalanie :)

Wrzucam mapki i odchyłkę.  Chciałbym uzyskać odpowiedź gdzie ew na kropkach zubożyć a gdzie dodać a dokladniej o ile mniej więcej.

STAG 200, WALDEMARY CZERWONE. 

Wiem, że że waldemarów cudów nie wykręce ale żadne wymiany nie wchodzą w grę.

Załączone pliki





#2 OFFLINE   manro

manro
  • 1 909 postów
  • Dołączył: 09-07-2007
  • Skąd: WARSZAWA
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 grudnia 2015 - 08:50


Wiem, że że waldemarów cudów nie wykręce ale żadne wymiany nie wchodzą w grę

 

To tak jakby ciebie karmili raz łyżeczką a raz wiadrem ,,,, to jak chcesz to wyregulować.  Mnożnik podnoś tam gdzie zielona jest poniżej niebieskiej,a obniżajj tam gdzie jest powyżej tak aby odchyłka wynosiła nie więcej jak 10%.



#3 OFFLINE   Knal

Knal
  • 275 postów
  • Dołączył: 05-11-2014
  • Skąd: Koniec świata
  • Województwo: lubelskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 09 grudnia 2015 - 09:15

Nie pozwala mi fundusz na kupno na chwile obecną jakiś lepszych typu HANA. Gdy będzie +- 10% to wtedy dopiero jako tako spalanie sie pokryje? Czy ono tylko i wylacznie jest nieprawidłowe przez to ze troche wiecej niz 10%? Czy ktoraś część  mnoznika opdowiada za to?