Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Silnik wentylatora Omega B FL

Nadmuch Omega B FL

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   marcino101993

marcino101993
  • 2 postów
  • Dołączył: 16-01-2010
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.0 DTI 16v X20DTH

Napisany 29 listopada 2015 - 19:18

Witam Wszystkich serdecznie. 

Problem przedstawia się tak. Silniczek wentylatora (tego od nadmuchu kabiny) na szybszych biegach bardzo rzęził.... Pracował cicho tylko gdy włączyłem nawiew na przednią szybę i ustawiłem ręcznie max 3 kreski szybkości. Z biegiem czasu zauważyłem że po odpaleniu samochodu silniczek załączał się dopiero po pewnym czasie aż tu nagle zong. przestał działać wcale. Ani na z włączoną klimą ani bez klimy nawet nie drgnie. Oczywiście bezpiecznik w pierwszej kolejności sprawdzony jest OK. Próba restartowania klimatronika za pomocą naciśnięcia przycisku AUTO i OFF jednocześnie podczas gdy nawiew jest włączony nie przyniosła żadnego skutku gdyż się nie restartuje. na 99% padł silniczek wentylatora .... Moje pytanie brzmi czy silniczek (wraz z całym potrzebnym osprzętem) w omedze B jest taki sam jak w B FL i podejdzie bez najmniejszych przeróbek ??  Proszę o wyrozumiałość sprawy mechaniczne to dla mnie czarna magia.  P.S może ktoś z was ma do sprzedania takowy wentylator do b FL ? :) 





#2 OFFLINE   robert514

robert514

    bla bla bla

  • 3 190 postów
  • Dołączył: 09-01-2009
  • Skąd: Warszawa Wola
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 listopada 2015 - 19:56

to samo jest w B i BFL



#3 OFFLINE   marcino101993

marcino101993
  • 2 postów
  • Dołączył: 16-01-2010
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.0 DTI 16v X20DTH

Napisany 29 listopada 2015 - 21:51

No i wielkie dzięki. ;) o to mi chodziło ;) pozdrawiam hej