Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

pomoc w audio


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   bronekc6

bronekc6

    najszybsza na Podlasiu :D

  • 564 postów
  • Dołączył: 22-11-2010
  • Skąd: Grajewo
  • Województwo: podlaskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 28 października 2015 - 21:47

Cześć

Mam jakieś radio JVC z usb ale brakuje w nim wyjścia na wzmak. Posiada omega oryginalny wzmak Philips i na nim jakoś to gra. Głośniki przód Helix b62 tylne oryginały i w bagażniku sub od bose kombi. Do tej pory miałem jeszcze wzmak wpięty w tą instalacje od bose ale czemuś przestał grać. Na tym oryginalnym wzmaku jak i od bose nie grało to najlepiej ale z braku czasu i chęci grało jak grało. Kupiłem wzmak Magnat edition special two o mocy niby rms 2x 55w  lub 1x150w. Głośniki mają 2x50w. Myślałem ze trach ładnie podłaczę ale nie ma wyjść z radia. Co teraz zrobić.

 

Czy to wogóle ma sens by zmieniać radio?

Może jakoś da się podłączyć bez zmiany radia?

 

Skrzynie będę jakąś montowal zamiast tego suba od bose w zime.

 

Jeździłem z kolegą i ma nagłośnienie shaker 500 i u niego praktycznie do końca regulatora w radiu ładnie czysto grają. Czy da się to osiągnąć  z tym co mam lub co zrobić aby to osiągnąć.

 




Nigdy nie jest tak dobrze by nie mogło być lepiej

#2 OFFLINE   Marcin1989sc

Marcin1989sc
  • 1 240 postów
  • Dołączył: 08-05-2014
  • Skąd: Sosnowiec
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 29 października 2015 - 08:34

Co do wyjścia na wzmaka to na allegro są takie jakby filtry, podpinasz do głośników a z drugiej strony kable do wzmaka

#3 OFFLINE   industra

industra
  • 221 postów
  • Dołączył: 15-06-2011
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 29 października 2015 - 09:09

Co do wyjścia na wzmaka to na allegro są takie jakby filtry, podpinasz do głośników a z drugiej strony kable do wzmaka

dokładnie, podpinasz to http://allegro.pl/ko...5726680895.html i dalej czincze, mam u siebie wpięte do sygnałowych z radia już w bagażniku przed kostką do wzmaka bose.



#4 OFFLINE   bronekc6

bronekc6

    najszybsza na Podlasiu :D

  • 564 postów
  • Dołączył: 22-11-2010
  • Skąd: Grajewo
  • Województwo: podlaskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 29 października 2015 - 23:00

No zamówiłem akurat też to do siebie. Ciekawe co to warte. Dziś podmieniłem na chwilke radyjko i wzmak podłaczyłem i zdziwiłem się jak 50rms moze zagrać. Najczyściej nie było ale duzo lepiej niż na samym radiu. Na święta chyba zrobie sobie prezent


Nigdy nie jest tak dobrze by nie mogło być lepiej

#5 OFFLINE   bronekc6

bronekc6

    najszybsza na Podlasiu :D

  • 564 postów
  • Dołączył: 22-11-2010
  • Skąd: Grajewo
  • Województwo: podlaskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 09 listopada 2015 - 23:14

Nie polecam kupować takich wynalazków. Tragedia z jakością wyregulowanie tego jest tak trudne ze latwiej w totka da sie wygrać.

Zamówiłem nowe radyjko Alpine i nie będe się w gównie babrał z tymi cackami


Nigdy nie jest tak dobrze by nie mogło być lepiej