Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

CCRT 700 programowanie przycisków


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Azanath

Azanath
  • 25 postów
  • Dołączył: 28-09-2014
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 21 sierpnia 2015 - 16:51

Witam!

Mam mały problem z owym radiem CCRT 700. Instalacja od radia (głośniki i mikrofon) jest fabryczna, aczkolwiek radio na pewno było nie raz "ruszane"

Chodzi o to, że nie mogę przypisać do guzików od 0-9 stacji. Ustawiam ręcznie częstotliwość na radiu, przytrzymuje klawisz 1, trzymam trzymam i nic, przełącza się na domyślnie zapisaną stacje z 1 ale nie zapisuje nowej, nie wydaje żadnego piknięcia ani nic. W instrukcji nic o takiej sytuacji nie piszą, także nie za bardzo wiem jak sprawę tą ugryźć. Da się jakoś to radio zresetować, przywrócić do ustawień fabrycznych albo coś?

Ponadto występuje drugi problem. Radio po wyłączeniu i ponownym włączeniu stacyjki, nie zapamiętuje ostatnio wybranej stacji, tylko uruchamia stację zapamiętaną pod klawiszem 1 (U1) Czy to normalne jest?

Pozdrawiam!

Edytowany przez Azanath, 21 sierpnia 2015 - 17:10.




#2 OFFLINE   Marcin1989sc

Marcin1989sc
  • 1 240 postów
  • Dołączył: 08-05-2014
  • Skąd: Sosnowiec
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 22 sierpnia 2015 - 07:41

A sprawdź czy masz autostore włączone. Naciśnij przycisk AS i próbuj ponownie ustawiać radio

#3 OFFLINE   Azanath

Azanath
  • 25 postów
  • Dołączył: 28-09-2014
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 23 sierpnia 2015 - 10:31

Próbowałem - kiszka. W sumie co bym nie zrobił, to i tak nie zapamiętuje stacji. Ustawień też... nawet przywrócenie domyślnych (na wyłączonym radiu clr + OI) się nie zapamiętuje.. znaczy włączają się angielskie komunikaty, ale po jak wyłączę stacyjkę na dłużej to wracają niemieckie...

Może po prostu radio źle jest podłączone?

Pozdrawiam!

#4 OFFLINE   B0Cygano

B0Cygano
  • 403 postów
  • Dołączył: 12-11-2016
  • Skąd: BSK
  • Województwo: podlaskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 04 grudnia 2016 - 18:44

Odświeżę temat bo mam pewną drobnostkę która mnie irytuje, mianowicie radio nie pamięta ostatnio używanego poziomu głośności, po wyłączeniu zapłonu i ponownym jego włączeniu ustawia stosunkowo wysoką głośność nawet jak przed włączeniem grało bardzo cicho. Ostatnio słuchana stacja radiowa jest pamiętana, stacje się nie kasują, chodzi mi tylko o tą głośność. Model radia CCRT 700, ktoś ma jakieś sugestie ? Dodam, tylko, że jak kupiłem auto to było w nim nie fabryczne radio Pioniera, ale czy ktoś grzebał w kablach to nie wiem, ale wydaje mi się, jak by była ingerencja w kable przy kostce radia to radio całkowicie traciło by pamięć, a tak tylko nie pamięta poziomu głośności.

Dodam jeszcze, że klimatronik także nie wszystko zapamiętuje, dziś jak zgasiłem auto w południe miałem ustawiony nawiew na twarz na szybkość 5, po paru godzinach nawiew na twarz jest ale szybkość nadmuchu 2, to prawidłowe ?