Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Jaki rozmiar dysz do 2.6

dysze

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
205 odpowiedzi na ten temat

#201 OFFLINE   NOTI

NOTI
  • 2 postów
  • Dołączył: 04-03-2015

Napisany 05 maja 2015 - 19:04

No to jak niby największy problem jest z montażem to niech gazownik zakłada to co umie zamontować i wystroić najlepiej. Co prawda na tym silniku wiele sterowników się sprawdzi ale nie ma co odradzać Zenita na pewno bo to nowoczesna centralka. Co prawda funkcja OBD jeswt tu chyba niepotrzebna, zwykły Zenit tutaj wystarczy, za to wtryskiwacze jak najbardziej jakieś konkretne, nie Valteki jak kiedyś ktoś pisał a te Herkulesy jak najbardziej, to to samo co Barracuda a wiec sprawdzone. Reduktor też spoko został polecony. to taki zestaw z górnej półki widzę.

#202 OFFLINE   Kwadrofonik

Kwadrofonik
  • 4 postów
  • Dołączył: 03-03-2015

Napisany 12 maja 2015 - 23:23

szopie - w sensie w wiekszosci warsztatow , nie ma co sie podniecac zenitem bo ani nie jest on lepszy od staga ani w Omedze nie ma silnika cudaka. I jeszcze jedno w zadnym wypadku wartosc instalacji, wielkosc warsztatu, czy marka nie jest GWARANTEM poprawnie wykonanej usługi...... o czym mozesz poczytac np na tym forum w dziale technicznym.Wiekszosc postów nie jest o tym ze wymienilem czesci X w warsztacie Y a mam Omege laleczke i jest tak cudownie ze nie potrzebuje pomocy...... Znacząca czesc to kupilem Omege dojedzona (doprowadzilem do ładu) załozylem LPG i nie jezdzi jak powinno (prosze o pomoc). Ja nie twierdze ze Zenit jest zły, tylko przedstawiam fakty które moga byc pomoce przy podjedziu decyzji o wydaniu ponad 2500 pln


Spoko, Zenit Zenitem, ale warsztaty w sieci AGC mają dobrą renomę. Masz pewność że oddajesz samochód w dobre ręce, a nie do właściciela szopy. I tutaj ta firma wygrywa.

#203 OFFLINE   karls

karls
  • 466 postów
  • Dołączył: 02-04-2010
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 18 sierpnia 2015 - 15:30

Witam jaki powinien być rozmiar dysz (valteki) do 2.6 mv6 przy ciśnieniu 1.25

niby mam dysze 2.5 na wtryskach a na parowniku 1.25.Pierwsze tankowanie i wyszło 15 lpg coś dużo spalila

#204 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 18 sierpnia 2015 - 16:24

kolego zapraszam do tego wątku o instalacji do 2.6

http://forum.omegakl...lacje-do-26-v6/

#205 OFFLINE   karls

karls
  • 466 postów
  • Dołączył: 02-04-2010
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 18 sierpnia 2015 - 17:34

nierówno zaczął chodzić na biegu jałowym. Świerzo założone lpg.Czy dysze 25 i ciśnienie są dobre dla tego silnika?2.6 v 6

#206 OFFLINE   robert514

robert514

    bla bla bla

  • 3 190 postów
  • Dołączył: 09-01-2009
  • Skąd: Warszawa Wola
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 31 sierpnia 2015 - 22:38

nierówno zaczął chodzić na biegu jałowym

za bogato na jałowym