Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Omega 2.6 Otmuchów

otmuchów 2.6

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Wen90

Wen90
  • 3 postów
  • Dołączył: 25-12-2010

Napisany 27 lipca 2015 - 10:09

Witam serdecznie. Szukam, jak to zwykle bywa zadbanego auta :p z okolicy Rybnika i do 150km w obrębie. Czy ktoś mógłby zerknąć na zdjęcia i spojrzeć na ten egzemplarz ?
http://otomoto.pl/of...a-ID6y8jG9.html

Może ktoś zna opinie o tym komisie ? Może ktoś akurat z Otmuchowa jest ? ;)

Dziękuje z góry i pozdrawiam.



#2 OFFLINE   heterr

heterr
  • 53 postów
  • Dołączył: 04-11-2013
  • Skąd: Konstantynów Łódzki
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 27 lipca 2015 - 10:15

Dziwi mnie to że ost. Wpis przy 205100 a ma 206000 przebiegu gdzie jeszcze niby 1200 km przyjechała na kołach. I czemu nikt przez pół roku nią nie jeździł....

#3 OFFLINE   Wen90

Wen90
  • 3 postów
  • Dołączył: 25-12-2010

Napisany 27 lipca 2015 - 10:23

Szkoda, że nie ma VINu podanego to można by coś więcej ustalić. Rzeczywiście to podpada, a może po prostu lenistwo wystawiającego ;). A coś innego niepokojącego ze zdjęć można wywnioskować ?

#4 OFFLINE   kaskader83

kaskader83

    Przygoda z Omegą twała 11 lat...

  • 898 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 27 lipca 2015 - 11:07

Odpuść sobie lepiej kupowanie samochodów w okolicach od Prudnika przez Nysę, Otmuchów, Paczków i dalej. Nie znam jeszcze osoby, która była zadowolona samochodu kupionego w tamtych stronach. Auta ładnie wyglądają, ale prawie zawsze coś z nimi jest nie tak. A to następnego dnia UPG pójdzie, a to w ciągu tygodnia panewka się obróci, a to przy rejestracji okaże się, że na aucie siedzi komornik, albo jest jakiś zastaw i jeszcze tysiące innych problemów, a handlarz się wypnie.
Jeżeli znasz, ale dobrze znasz kogoś z tamtych stron to możesz tam auto kupić, bo swoich w jajo nie robią, ale jeśli nie to lepiej trzymaj się jak najdalej od samochodów z tamtych stron. Powie ci to większość mieszkańców Opolszczyzny i 90% handlarzy, bo i oni zostali często wydymani przez handlarzy z tych stron.
I ty możesz zostać Klubowiczem.
Jak?? => Tak!!

#5 OFFLINE   Marcin1989sc

Marcin1989sc
  • 1 240 postów
  • Dołączył: 08-05-2014
  • Skąd: Sosnowiec
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 27 lipca 2015 - 11:36

A jestem ciekaw jak wygląda u nich ta gwarancja vip i ile to kosztuje, auto wygląda nawet ładnie ale przebieg na pewno krecony

#6 OFFLINE   Wen90

Wen90
  • 3 postów
  • Dołączył: 25-12-2010

Napisany 27 lipca 2015 - 12:04

Odpuść sobie lepiej kupowanie samochodów w okolicach od Prudnika przez Nysę, Otmuchów, Paczków i dalej. Nie znam jeszcze osoby, która była zadowolona samochodu kupionego w tamtych stronach. Auta ładnie wyglądają, ale prawie zawsze coś z nimi jest nie tak. A to następnego dnia UPG pójdzie, a to w ciągu tygodnia panewka się obróci, a to przy rejestracji okaże się, że na aucie siedzi komornik, albo jest jakiś zastaw i jeszcze tysiące innych problemów, a handlarz się wypnie.
Jeżeli znasz, ale dobrze znasz kogoś z tamtych stron to możesz tam auto kupić, bo swoich w jajo nie robią, ale jeśli nie to lepiej trzymaj się jak najdalej od samochodów z tamtych stron. Powie ci to większość mieszkańców Opolszczyzny i 90% handlarzy, bo i oni zostali często wydymani przez handlarzy z tych stron.


Dziękuje za konkretną odpowiedz. Zasięgnąłem opinii wujka google o okolice paczkowa i handlarzy z tamtych stron i Twoja wypowiedz jak najbardziej pokrywa się z większością opinii. Z tego co wiem z okolicznego komisu, który oferuje tą samą gwarancje na samochód to podstawowa gwarancja jest na 3 miesiące i jest już w cenie samochodu (zresztą jak z opisu wynika). Tylko jak to działa w praktyce ? Nie chciałbym się przekonać na własnej skórze :p.

Może ktoś ma na oku w miarę pewną lub godną polecenia Omege ?