Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Pakiet Zender Opel Vectra B

Zender Vectra B

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   ZAHIR666

ZAHIR666

    3.0 w Złomedze i Calibrze

  • 1 550 postów
  • Dołączył: 29-01-2008
  • Skąd: Sto(L)yca
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 14 lipca 2015 - 11:33

Siema

Krótkie pytanie... ile może być warty pakiet oryginalny Zendera z Opla Vectry B 98rok kombi?
Fotka podgladowa: Dodany obrazek
Bo to z tego co pamiętam to Zender, ale Irmscher jest prawie lub identyczny nie kojaże za bardzo bo nigdy nie zagłębiałem się aż tak w ten temat.
Mam nakładki progowe do tego i lotke na klapę bagażnika. ale głównie ile może byc warty przedni zderzak. Bo w internecie jest kilka sztuk raptem i rozpiętośc od ok bodajże 500 do 1000zł za sam zderzak.



#2 OFFLINE   slipkn0t

slipkn0t

    vectromega

  • 315 postów
  • Dołączył: 05-04-2009
  • Skąd: Gubin
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Y22XE

Napisany 14 lipca 2015 - 13:12

Myślę,że za przedni zderzak taka realna cena to 650 ale wszystko zależy od stanu i jego wyposażenia.A wiadomo,że ważne w nim są halogeny i ich mocowania jak w przypadku omegowego irka.
Tutaj na foto masz akurat zderzak irmscher,zender ma inną kratkę i nie ma tych skrzel na boku co irmscher.
Ceny są rozpięte,ale większośc już trochę wisi i wszystko zależy od stanu i czy chcesz szybko sprzedać czy czekać nie wiadomo ile za kupca.
Progi o ile dobrze pamiętam śmigają w granicach 200-300
Kuknij pod spód bo pewnie masz tam jeszcze sprężyny irmschera.

#3 OFFLINE   ZAHIR666

ZAHIR666

    3.0 w Złomedze i Calibrze

  • 1 550 postów
  • Dołączył: 29-01-2008
  • Skąd: Sto(L)yca
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 14 lipca 2015 - 18:35

Dzięki za konkretną odpowiedź.
Tą Vectrę kupiłem kiedyś dla siebie, miało tam finalnie wylądować coś dużo mocniejszego pod maską, ale plany sie zmieniły. A kolor najładniejszy dla mnie w Viki B do tego kombi i pakiecik, szwajcar, poza blacharką trochę z zewnątrz stan super. Kupie kasy w nią włożone na oryginałach robione itp..
Właśnie ją sprzedaję i zastanawiam się czy nie lepiej na części opchnąć.
Sprawdzę te sprężyny, dzięki.
Ps. szkoda mi jej cholernie bo widze w niej fajne auto, ale co zrobić... jak w całości nie pójdzie to na części.

#4 OFFLINE   Bolo94

Bolo94

    Kandydat na klubowicza

  • 419 postów
  • Dołączył: 09-05-2014
  • Skąd: Brodnica - Gołkowo
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 16 lipca 2015 - 12:35

A ile w całości będziesz za nią chciał?