Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

NIVO REGENERACJA SPRĘŻARKI


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
11 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   allinclusive

allinclusive
  • 9 postów
  • Dołączył: 07-09-2012
  • Skąd: SOSNOWIEC
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 08 lipca 2015 - 17:13

Witam.
Będę pierwszy z tym tematem bo nic nie znalazłem na forum.
Szukam kontaktu i pewnie nie jaj jeden.
Gdzie można zregenerować spręzarkę samopoziomowania systemu nivo do naszych maszyn.
Mam jeden namiar ale koszt 800 zł plus wysyłka kurierska ale mam nadzieje że ktoś ma sprawdzony warsztat i przetestowany sprzęt po takiej regeneracji.
Z góry dzięki za wpisy.



#2 OFFLINE   RysiuGT

RysiuGT

    Project never completed...

  • 965 postów
  • Dołączył: 13-02-2011
  • Skąd: Sulejów\Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 08 lipca 2015 - 21:14

A nie lepiej kupic uzywke za smieszne pieniadze?

 

 



 


#3 OFFLINE   digi

digi
  • 1 896 postów
  • Dołączył: 10-05-2013
  • Skąd: 3city
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 lipca 2015 - 08:02

A nivo az tak jest niezbędne??
Wiem kto ma sprawne, ale nawet jakby dopłacił to niechcialo by mi sie z tym babrac.
Oczywiście to moje zdanie i poglad na nivomat :/
Daj info w dziale Market albo poszukaj na olx łolso allegw-no

#4 OFFLINE   shakal71

shakal71
  • 6 postów
  • Dołączył: 15-07-2009
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 20 lipca 2015 - 11:55

Witam.
Będę pierwszy z tym tematem bo nic nie znalazłem na forum.
Szukam kontaktu i pewnie nie jaj jeden.
Gdzie można zregenerować spręzarkę samopoziomowania systemu nivo do naszych maszyn.
Mam jeden namiar ale koszt 800 zł plus wysyłka kurierska ale mam nadzieje że ktoś ma sprawdzony warsztat i przetestowany sprzęt po takiej regeneracji.
Z góry dzięki za wpisy.

U mnie też się skończyla sprężarka nivo. Problem rozwiązałem szybko, kupiłem druga na allegro za 50zl. Jeśli chodzi o pytanie czy nivo potrzebne to w moim przypadku kiedy wózę ciezary jest niezbędne.

#5 OFFLINE   allinclusive

allinclusive
  • 9 postów
  • Dołączył: 07-09-2012
  • Skąd: SOSNOWIEC
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 20 lipca 2015 - 18:09

Nie lubię półśrodków. Jak wymiana na nowe to oryginał. Jak naprawa to kompleksowa. Jak ktoś kocha kluski to nie szczędzi monety. Fabryka to podstawa wir leben autos !!!! Jestem na etapie oczekiwania na części. Dam znać jak przebiegła realizacja zlecenia. Ma być jak fabryka wydała :-)

#6 OFFLINE   mikun

mikun
  • 203 postów
  • Dołączył: 04-04-2009
  • Skąd: Poznań
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 29 lipca 2015 - 23:03

U mnie po wymianie amortyzatorów z tyłu (org GM) tył stoi jak w polonezie na maxa do góry. Po przekręceniu stacyjki po jakiś 30 sekundach słyszę kompresor na około 4-5 sekund ale nie ma reakcji "pupa" nie idzie w dół ani w górę. Jeśli wypinałem wężyk powietrza z tylnego amortyzatora to po tych 30 sekundach czułem że kompresor pompuje powietrze. Wypiąłem na razie bezpiecznik nr27 oraz przekaźnik od nivo bo strasznie stukał. Kable na złączu pod prawym reflektorem są w bardzo dobrym stanie. Teraz mam pytanie - czy ciśnienie powietrza które tworzy kompresor służy do podniesienia czy obniżenia nadwozia? Bo po wypięciu bezpiecznika i przekaźnika tył samochodu nie chce opaść.

#7 OFFLINE   DamianSz

DamianSz

    Bleblablo wyszło to #373

  • 4 324 postów
  • Dołączył: 10-03-2009
  • Skąd: Kędzierzyn - Koźle
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 30 lipca 2015 - 04:42

do podniesienia

#8 OFFLINE   allinclusive

allinclusive
  • 9 postów
  • Dołączył: 07-09-2012
  • Skąd: SOSNOWIEC
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 25 sierpnia 2015 - 16:33

Kompresor wrócił z profesjonalnej regeneracji 840 PLN ZŁ do końca auta wystarczy (wygląda jak nówka)
Pompuje w jakieś 15 sekund do pełna. Dałem na krótko do akumulatora.
Samochód ma tył na wysokości która mi odpowiada ;-) ale pasażerowie spadają z siedzeń.
Usterka elektryczna więc szukam dalej.bezpiecznik ok przekaźnik ok. Pozostały czujniki poziomowania.
Potrzebuję magika od elektryki.
Panowie z zagłębia i ;-) śląska macie jakieś "zaprzyjaźnione fachury"
Dajcie namiar na jakiegoś mądrego. u chłopaków z naftowej trzeba czekać miesiąc.
Włśnie wróciłem z francji i byłem tak załadowany że muszę teraz wymieniąć końcówkę od wydechu tak zdarta ;-)

#9 OFFLINE   Marcin1989sc

Marcin1989sc
  • 1 240 postów
  • Dołączył: 08-05-2014
  • Skąd: Sosnowiec
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 26 sierpnia 2015 - 12:37

Może spróbuj u fachowców na łąkach na zagorzu kolo stacji bp, miałem z nimi do czynienia i dobrze ogarniaja sprawe

#10 OFFLINE   allinclusive

allinclusive
  • 9 postów
  • Dołączył: 07-09-2012
  • Skąd: SOSNOWIEC
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 04 listopada 2015 - 21:19

Może spróbuj u fachowców na łąkach na zagorzu kolo stacji bp, miałem z nimi do czynienia i dobrze ogarniaja sprawe

Dzięki wielkie za namiar. Zapomniałem o nich a robiłem tam kiedyś znikającą masę w innym aucie. Po wizycie wymiana zaśniedziałych połączeń śmiga góra dół. Polecam szybko prawie od ręki diagnozują i naprawiają. Warsztat wygląda jak scena z Matrix całe pomieszczenie w monitorach po co tyle nie wiem ważne że każdy odjeżdża z bananem ;-) Reasumując masz coś z OMEGĄ lub innym wozidłaem problem elektryczny tam załatwisz wszystko szybko od ręki chlopki pracują pod chmurka (brak zabudowań zwanych garażem) ale to nie problem wszystko w kilka minut diagnoza naprawa szok ! Wielkie dzięki Mrcin 1989sc :-)



#11 OFFLINE   Marcin1989sc

Marcin1989sc
  • 1 240 postów
  • Dołączył: 08-05-2014
  • Skąd: Sosnowiec
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 05 listopada 2015 - 00:03

Spoko nie ma sprawy :-) Kiedys mieli gdzie indziej warsztat, nawet z garażem:-P i placem ogrodzonym ale musieli się przenieść, dobrze było ich "śledzić" i wiedzieć gdzie się przenoszą.

#12 OFFLINE   kasia9090

kasia9090
  • 1 postów
  • Dołączył: 25-02-2016
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 lutego 2016 - 13:50

Jeśli szukasz dobrej firmy, która to dla Ciebie zrobi zobacz tutaj.