Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

[BFL] Instalacja na 4 elektryczne szyby

szyby omega elektryczne bfl opel sterowanie instalacja wiązka

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   timo92

timo92
  • 9 postów
  • Dołączył: 06-10-2011
  • Skąd: Wodzisław Śląski

Napisany 05 lipca 2015 - 10:49

Witam klubowiczów !
Mam nastepujacy problem a raczej pytanie ;)
W mojej klusce(2001 rok polift) posiadam tylko przednie elektryczne szyby tylnie na korbe
Dorwalem omege z czterema elektrycznymi szybkami powyciągalem prowadnice silniczki przyciski i wiazki tylnich szyb (z słupka do drzwi) poprzekładalem wszystko wiązki podlaczylem (byla taka sama ilosc pinow) bezpiecznik nr.7 wsadzony a szyby nie działają ;( co trzeba jeszce zrobic aby w koncu ruszyly te tylnie szybki? Bardzo proszę o szybką odpowiedz ! :)

Edytowany przez timo92, 05 lipca 2015 - 10:50.




#2 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 05 lipca 2015 - 10:55

miernik w łapę i szukać zasilania..
czy jest na bezpieczniku, właczniku itd...
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ

#3 OFFLINE   timo92

timo92
  • 9 postów
  • Dołączył: 06-10-2011
  • Skąd: Wodzisław Śląski

Napisany 05 lipca 2015 - 11:03

No pozyczę od sąsiada pozniej i posprawdzam a oprócz sprawdzenia zasilania może Ty być też problem brakujących kabli zasilania? bo jak podłączylem ten pilot otwierania szyb u kierowcy na te 4 szyby ( z 4 przelacznikami i blokadą rodzicielską) to przednie szyby się normalnie otwieraja a tylne zero reakcji..

PS. na bezpieczniku jest na pewno prąd bo z tego bezpiecznika tez wychodzi prąd na tylną zapalniczke a pod kable z zapalniczki mam podłączone podswietlenie nóg z tyłu i jak wyciagnąłem bezpiecznik to byla reakcja lampek wiec tam na pewno prąd dochodzi

Edytowany przez timo92, 05 lipca 2015 - 11:05.


#4 OFFLINE   siuAda

siuAda

    don't worry be happy

  • 4 791 postów
  • Dołączył: 17-10-2008
  • Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 05 lipca 2015 - 14:52

Podświetlenie przycisków z tyłu działa ?? tzn świeci





Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: szyby, omega, elektryczne, bfl, opel, sterowanie, instalacja, wiązka