Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Raceism 2015


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
23 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   misiek12

misiek12

    Omka BFL :)

  • 588 postów
  • Dołączył: 11-01-2012
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 06 czerwca 2015 - 15:49

Misiek nie rĂłb wiochy :) naszymi furami to możemy ustawić się jedynie na parkingu pod bierdonką :)
Nie nasz level,

Wieeeee przecież śmieje sie :) Nie tylko spot ostatnio byliśmy pod carrefourem :) Ta impreza jest tak głośna pewnie w Europie że tam selekcja jest ostra.


 

 


#22 OFFLINE   misiek12

misiek12

    Omka BFL :)

  • 588 postów
  • Dołączył: 11-01-2012
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 11 lipca 2015 - 16:32

Ehhhhh działo sie :) Tak jak mówił A10 niektóre fury były strasznie zrobione a na zdjeciach wygladaly pieknie. Ale ogólny poziom ja bylem w szoku.


 

 


#23 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 11 lipca 2015 - 23:46

ja jestem zaskoczony poziomem aut, ale in -. Niestety, w zdecydowanej większości to tylko magia zdjęć :( Z tych wszystkich aut to kilkanaście było tak na prawdę zrobionych od A do Z z dbałością o szczegóły.

Nie pojmuje tego jak można na taką imprezę wystawiać auta z połamanymi zderzakami, rudą szalejącą na nadkolach itd itp.....


aleee, za rok pewnie i tak się wybiorę :d

#24 OFFLINE   Phantom

Phantom

    łututututut

  • 1 152 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 13 lipca 2015 - 11:09

ja jestem zniesmaczony edycja z Wrocka. Niektore projekty naprawde fajne. Oblazlem stadion 2 razy i potem nic juz do roboty nie bylo. Jakies pajace kaleczące breakdance wogole domnie nie przemawiaja tak samo jak denna czarna muza. Zbyt malo atrakcji wg mnie bylo