Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Jak się bawiliście i co ew. Wam się nie podobało na XIX zlocie


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
105 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Czy podobało ci się na XIX zlocie (1 użytkowników głosowało)

Czy podobało ci się na XIX zlocie

  1. TAK (18 głosów [66.67%])

    Procent głosów: 66.67%

  2. Umiarkowanie (6 głosów [22.22%])

    Procent głosów: 22.22%

  3. NIE (3 głosów [11.11%])

    Procent głosów: 11.11%

Głosuj

#61 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 27 maja 2015 - 15:04

efekt był taki że dostaliśmy odmowę i dwa patrole policji z suszarkami i alkomatami poleciały dowody rejestracyjne i prawko. ..

Przecież to z ich strony logiczne działanie.

#62 OFFLINE   jacagda

jacagda

    xxx

  • 142 postów
  • Dołączył: 27-02-2010
  • Skąd: Gdańsk Oliwa
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 27 maja 2015 - 17:11

Domki były kiepskie ale tylko bez % (zimno no niestety taki mamy klimat)
Tor ok ale koleś malujący pasy w trakcie KJS żenada i za to właściciel powinien dać jakiś bonus
Jedzenie na torze za późno zaczęli je przygotowywać i jedna frytkownica na 50 osób
Konkurencje 2 za mało jak na czas na torze
Jeśli chodzi o pilnowanie konkurencji jest zarząd a osoby pomagające po co wybierać sami się znajdą ( np jest kolesiostwo )

#63 OFFLINE   spawek

spawek

    Jest moc jest zabawa

  • 1 014 postów
  • Dołączył: 08-03-2014
  • Skąd: Tomaszów Maz.
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 27 maja 2015 - 20:46

Ja dopiero jestem przy kompie i dopiero mogę napisać moje odczucia.

Ulter jak zwykle miał przewalone. Ja na jego miejscu bym kilku wywalił z ośrodka za niestosowanie do jego reguł.
Najgorszą rzeczą był totalny brak organizacji! Z 3 zlotów na jakich byłem tutaj było najgorzej. Bez urazy dla nikogo, ale skoro podchodzi do mnie członek zarządu i mówi że kazali mu podejść i nie ma o niczym pojęcia to lekka przesada.
Tor był super ale konkurencja przeciągania omegi była pośmiewiskiem. Jakim cudem nie było lin? Te pierwsze pseudo liny wytrzymały może 5s.:masakra:
Za to opóźnienie z jedzeniem na torze powinniśmy dostać godzinę gratis bo tyle tor stał pusty.
Nelka co z tego że ktoś się wpisał do prowadzenia konkurencji jak i tak to nie było stosowane? Podział na drużyny tez był super. Wychodziły drużyny 7-8 osobowe a w innych po 13. MIała to być całkowita zabawa a wyszła gra o złote kalesony. Rozumiem że macie Swoją grupkę ludzi (i nie neguję tego), ale do zabawy powinniście schować uprzedzenia i się wspólnie bawić.
Odnośnie konkurencji na ośrodku to ich organizacja była porażką. Wiedziałem tylko ze konkurencja pani domu będzie między 18-19, ale dlaczego nikt mnie nie powiadomił gdzie mam podjechać autem? Gdyby nie córka bym nawet nie podjechał. Tak trudno było podejść i powiedzieć?:masakra:
Odnośnie integracji przy ognisku. Podszedł Ulter żeby iść na ognisko, poszedłem. Podchodząc usłyszałem, tutaj cytat "idą osoby z poza pomorskiego z którymi pomorskie nie chce siedzieć". Nie wiem czy było to o mnie(ale pewnie tak) i ogólnie mam na to wywalone ale skoro piszecie o integracji na zlocie to zachowajcie chociaż pozory. :masakra:
Dlaczego o nagrodzie od pana z toru dla osoby która przejedzie na rowerze 5 m dowiedziałem się po torze na ośrodku? Ciekawe ile jeszcze osób o tym nie wie do dzisiaj.:oonie:
Szkoda że rozdanie nagród było przed zabawami, ponieważ każdy się rozszedł i była :pupa: Tutaj gdyby nie Nelka i GosiaAsia te konkurencje by się nie odbyły.
Odnośnie domków to takiej wielkiej tragedii nie było. Było zimno ale jak ktoś miał farelke to miał ciepło.
Ogólnie brakowało tego czegoś, co urzekło mnie na moim pierwszym zlocie w Skwierzynie. Gdyby to był mój pierwszy zlot na drugi gdy bym nie pojechał.

Nie zdążyłem zagłosować

#64 OFFLINE   Sergio

Sergio

    Precz z Komuną

  • 556 postów
  • Dołączył: 23-04-2012
  • Skąd: Gdansk-Holandia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.6i 24v C36GET Lotus Omega

Napisany 27 maja 2015 - 21:06

Dlaczego o nagrodzie od pana z toru dla osoby która przejedzie na rowerze 5 m dowiedziałem się po torze na ośrodku? Ciekawe ile jeszcze osób o tym nie wie do dzisiaj.


Pewnie dlatego że to nie była oficjalna i planowana nagroda. Był to zwykły spontan (bez porozumienia z Zarządem )wymyślony podczas padającego deszczu i spożywania zimnej czy tam przypalonej karkówki (moja była zarombista ) jak i cały Zlot.:)

#65 OFFLINE   Skit

Skit
  • 887 postów
  • Dołączył: 31-10-2010
  • Skąd: Karpin
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 27 maja 2015 - 21:15

Dlaczego o nagrodzie od pana z toru dla osoby która przejedzie na rowerze 5 m dowiedziałem się po torze na ośrodku? Ciekawe ile jeszcze osób o tym nie wie do dzisiaj.



o takie sprawy jak nagrody powinienes pytać organizatorów a nie mieć pretensje bo coś, ktoś , gdzieś tam powiedział

NIe było żadnych nagród od Emila .


Faceci są gorszymi plotkarzami niż baby :)

#66 OFFLINE   Saint

Saint
  • 969 postów
  • Dołączył: 08-09-2011
  • Skąd: Sandomierz
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 27 maja 2015 - 21:16

Pewnie dlatego że to nie była oficjalna i planowana nagroda. Był to zwykły spontan (bez porozumienia z Zarządem )wymyślony podczas padającego deszczu i spożywania zimnej czy tam przypalonej karkówki (moja była zarombista ) jak i cały Zlot.:)


Jo akurat wtedy spozywalismy przy jednym stole co prawda nie wiem o którą nagrodę chodzi bo on gadał troszku ale to i tak nie wykonalne było ;) wiem co mówię niestety te rowerki mają parę specjalnych szczegółów które uniemożliwiają przejechanie nawet 5 metrów a moja karkówka tez była git :p

#67 OFFLINE   digi

digi
  • 1 896 postów
  • Dołączył: 10-05-2013
  • Skąd: 3city
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 27 maja 2015 - 21:25

Okej, Ja tylko powiem ze temat jest napisany w nagłówku więc wszyscy mają szansę poprawić i napisać bo można zmienić/poprawić itp.
Na jaki hu te ataki??
Ja kumam ze nue wzioł grzejnika jego problem albo i nie!!
Widać sami mgr.inż.doc.hab i cos tam dalej.Ludzie sa ludziami i maja prawo sapać :F
A nie pierdu pierdu cukru kilo!!
Organizator to winien czytać i brać na klatę !!
To może zrobię post o nazwie ''zbieram na nowe trampki dla Ultera, bo Neli dała mu kozaki zimowe, bo to co miał to zdarł''

#68 OFFLINE   bronekc6

bronekc6

    najszybsza na Podlasiu :D

  • 564 postów
  • Dołączył: 22-11-2010
  • Skąd: Grajewo
  • Województwo: podlaskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 27 maja 2015 - 21:36

Mam rade jak sie komuś coś nie podobało niech weźmie sam zorganizuje lub pomoże w organizacji ale tak na poważnie i zobaczy ile to jest pracy przy tym oraz załatwiania i srania. Każdy by chciał aby było jak najlepiej ale też Ulter i Nelka chcieli choć trochę się zabawić choć trochę się odstresować ale co raz to ktoś przypalał to jakaś afera co moim zdaniem na Takim zlocie już nie powinna mieć miejsca. Byłem pierwszy raz na zlocie ale o wszystkim co tam sie działo i mnie interesowało wiedziałem bo nie wiem jak inni ale potrafię zapytać jak czegoś nie wiem. Zawsze są jakieś niedociągnięcia ale człowiek jest tylko człowiek i nikt tego nie zmieni.
A co do eskorty policji ja jestem zdania im mnie oni wiedzą tym lepiej.
Jestem zadowolony i czekam z niecierpliwością XX zlotu
Nigdy nie jest tak dobrze by nie mogło być lepiej

#69 OFFLINE   digi

digi
  • 1 896 postów
  • Dołączył: 10-05-2013
  • Skąd: 3city
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 27 maja 2015 - 21:49

Z tą Policja to ja wiem jak jest,Prezydent nie dał zgody godzinę przed wyjazdem,ale 3 patrole sprawdzały wszystkich co do joty.
Arnixx zasadził se tą propozycja :smiech: ,zjedz lepiej hot-doga to ci przejdzie :D
Szkoda mi Neli i Ultera, tak sie wybawili że aż im zazdroszczam :tak:
Dziękuję bardzo ze mają wene organizować nawet papier u siebie w kiblu, bo ja bym chyba jechał po kafelkach albo po klamce!!
Widziałem jak sie starał i dbał (bez cukru) bo akurat na mnie polował jak na dziko kaczke :F
Konkrety są wpisane tylko trzeba to Zarządy sobie odczytać :pociesz:
Ciekawe co by było, gdyby nie było next zlotu :F
Proszę :lol:

#70 OFFLINE   Maciek-Grucha

Maciek-Grucha

    Co jest SROCYK raz dwa trzy :D

  • 1 470 postów
  • Dołączył: 12-02-2012
  • Skąd: Melbern GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.3D

Napisany 27 maja 2015 - 22:25

mialem sie nie udzielac,ale ze tak powiem najlepsza jest atmosfera na zlocie i wtedy nikt nic nie powie do organizatorow.A to nie pasuje i tamto,tylko wali na forum wtedy kiedy nie patrzy w twarz i se poprsotu napisze swoje zale.Byly szanse zeby mowic o tym ale wszystkim sie tam podobalo bo skarg i zali nie bylo,a teraz sa :masakra:

#71 OFFLINE   TomEk WRO

TomEk WRO

    Dr Szajn!

  • 2 412 postów
  • Dołączył: 16-09-2008
  • Skąd: Wrocław/Czernica
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 DTI 24V Y25DT

Napisany 28 maja 2015 - 08:02

Zloty temu też były tematy pt: co się nie/podobało na zlocie. Ludziska wypisywali ale z racji zmieniającego się Zarządu, innym zmian w klubie, zwykłego zapomnienia w natłoku spraw organizacyjnych nie wiele wynikło z tego. Mam głęboką nadzieję, że wszelkie nie dociągnięca z XIX zlotu zostaną wyeliminowane na XX zlocie.
Wcale nie chodzi to o atak na Zarząd (organizatorów). A o wyciągnięcie wniosków aby nie powielać błędów. Chciałbym zaznaczyć, że kilka minusów z tego zlotu nie jest przez TEN czy tylko na TYM zlocie. Są sprawy, które niestety ciągną się od kilku zlotów.

Osobiście widząc pracę Ultera i Nelki mam małe pretensję do Alleya i Skita. Pokrywają się one z tym co już było wcześniej napisane. Aczkolwiek wiem, że był to ich pierwszy organizowany zlot i faktycznie mogli dostać więcej wsparcie od nas "starych zlotowiczów".

Nie podobało mi się, że w dzień oficjalnie trwającego zlotu grupa osób chodziła w koszulkach "kolesiostwo". Lubię Was wszystkich z tej ekipy, rozumiem, że macie jakieś swoje bliższe kontakty i to też było tak trochę z jajem. Jak czwartek mi nie przeszkadzał ale w piątek to już IMO średnio robić podziały w OKP. Nie można tego porównać do t-shirtów adidasa czy innego nike`a. Tak, sam w piątek do późnego popołudnia chodziłem w koszulce innego forum ale to nie było odcinanie się od OKP. Jeśli ktoś chodziłby w koszulkach innego konkurencyjnego lub nie forum w sobotę to też źle. Ta sobota to wigilia zlotu i wszyscy powinniśmy chodzić w koszulkach OKP lub "zwykłych". Ale tutaj wyraźnie "kolesiostwo" chciało zaznaczyć swoją mega ekipę :sad:
Auto kosmetyka
- korekta lakieru (polerowanie mechaniczne, usuwanie rys)
- woskowanie
- czyszczenie wnętrza
- polerowanie lamp
- przygotowanie auta na specjalną okazję (sprzedaż, wesele)


Zapraszam! Info na PW



Odpicuj swoją omegę xd


#72 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 28 maja 2015 - 14:47

no to cza widzę opisać cuś na temat kolesiowych koszulek

koszulka powstała na wzór "beki" w nawiązau do dawnych czasów kiedy to było twierdzone że wygrywa się po kolesiostwu na zlotach ;)
coś na zasadzie " mam córke - ale mam tez bron, brak świadków i alibi "

nie chodziło o jakieś promowanie elity bo tak nie było. wszyscy ze wszystkimi sie bawili,pili, gadali a nie siedzieli w zamknietej grupie wiec nie ma co się zlościć ;)

#73 OFFLINE   spawek

spawek

    Jest moc jest zabawa

  • 1 014 postów
  • Dołączył: 08-03-2014
  • Skąd: Tomaszów Maz.
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 28 maja 2015 - 18:58

no to cza widzę opisać cuś na temat kolesiowych koszulek

koszulka powstała na wzór "beki" w nawiązau do dawnych czasów kiedy to było twierdzone że wygrywa się po kolesiostwu na zlotach ;)
coś na zasadzie " mam córke - ale mam tez bron, brak świadków i alibi "

nie chodziło o jakieś promowanie elity bo tak nie było. wszyscy ze wszystkimi sie bawili,pili, gadali a nie siedzieli w zamknietej grupie wiec nie ma co się zlościć ;)


Rafke niby tak. Jednak niektórzy w tych koszulkach poczuli się bardzo wyróżnieni i nie chcieli nawet rozmawiać z osobami bez tych koszulek. Niestety podział na tym zlocie był masakryczny.

P.S.
Aley i Skit na kolejnym zlocie nie bójcie się komuś zwrócić uwagę, bo to Wy razem z Ulterem tam rządzicie i Was trzeba słuchać.

#74 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 28 maja 2015 - 19:45

Rafke niby tak. Jednak niektórzy w tych koszulkach poczuli się bardzo wyróżnieni i nie chcieli nawet rozmawiać z osobami bez tych koszulek. Niestety podział na tym zlocie był masakryczny.

kto taka szopke odwalił ? to wezme go na kilka słów ;)
nie chodziło o żadne wyróżnienie się tylko formę żartu.
uwierzcie mi nie było nic na celu żeby sie wywyższać

#75 OFFLINE   Monka

Monka
  • 3 postów
  • Dołączył: 23-05-2015

Napisany 28 maja 2015 - 20:22

Wiecie co zachowujecie się gorzej niż dewotki pod sklepem wiejskim. Byłam pierwszy raz na zlocie i jestem pod wrażeniem dla Nelki i Ultera bo zorganizowali wszystko i opanowali tyle dorosłych ludzi nawet pod wpływem alkoholu bez większego zainteresowania reszty. Wszystko wszystkim pasowało, zadowoleni a po zlocie pełno żali było mówić od razu na miejscu.

#76 OFFLINE   ontour23

ontour23
  • 252 postów
  • Dołączył: 23-02-2009
  • Skąd: inowrocław
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 28 maja 2015 - 21:32

A ja myślałem ze widac wyraznie inne grupy ludzi oddzielajace sie na werandach domku
Spawek ne masz racji wszyscy siedzielismy w centralnym punkcie koło gadzetowego
Pan Karetka

#77 OFFLINE   bronekc6

bronekc6

    najszybsza na Podlasiu :D

  • 564 postów
  • Dołączył: 22-11-2010
  • Skąd: Grajewo
  • Województwo: podlaskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 28 maja 2015 - 22:30

Jakoś ja jak podchodziłem zagadywałem to każdy ze mną rozmawiał mimo iż świeżak i ciężej mi było wyczuć klimat to jednak dobrze było. Siedząc na werandzie i czekając ze ludzie będą bili drzwiami i oknami to myślę że nie tędy droga.
Nigdy nie jest tak dobrze by nie mogło być lepiej

#78 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 28 maja 2015 - 22:53

Z tymi koszulkami to już dajcie spokój. Mnie tam się dowcip podobał i każdy kto jest dłużej na forum wie o co kaman hehe :-)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#79 OFFLINE   ontour23

ontour23
  • 252 postów
  • Dołączył: 23-02-2009
  • Skąd: inowrocław
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 29 maja 2015 - 06:57

Masz Misiek racje ale ciężko hejterom przepowiedziec stan umysłu jaki mamy.No i przede wszystkim kolesiem może być każdy kto będzie czynił dobro innemu klubowiczowi
Pan Karetka

#80 OFFLINE   digi

digi
  • 1 896 postów
  • Dołączył: 10-05-2013
  • Skąd: 3city
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 maja 2015 - 08:10

każdy kto będzie czynił dobro innemu klubowiczowi

:hmmm: mysle i jestem pewny ze nie ma na Forum takiej osoby, cobym zrobił jej krzywdę a ''kolesiem'' nie jestem.
w 99% ludzie wiedzą jakim jestem człowiekiem bez # pińcet
fajnie ze się ludzie jednoczyć potrafią ,ale nie stawiajcie płota jak przysłowiowy Kargul z Pawlakiem .