Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Jak się bawiliście i co ew. Wam się nie podobało na XIX zlocie


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
105 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Czy podobało ci się na XIX zlocie (1 użytkowników głosowało)

Czy podobało ci się na XIX zlocie

  1. TAK (18 głosów [66.67%])

    Procent głosów: 66.67%

  2. Umiarkowanie (6 głosów [22.22%])

    Procent głosów: 22.22%

  3. NIE (3 głosów [11.11%])

    Procent głosów: 11.11%

Głosuj

#41 OFFLINE   Skit

Skit
  • 887 postów
  • Dołączył: 31-10-2010
  • Skąd: Karpin
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 26 maja 2015 - 09:20

Ale wnioski trzeba przeanalizować i poprawić a jak będą same spiny to z tego wyjdzie ,nie prawda ?


Tak Panie "wszystko wiedzący" :)

#42 OFFLINE   Ulter

Ulter

    FIOLETOWA LADY loading...

  • 1 935 postów
  • Dołączył: 31-07-2012
  • Skąd: Łask/Zelów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 26 maja 2015 - 09:36

Przy następnych wpisach proszę wszystkich o wzięcie pod uwagę że Zarząd składa się na obecną chwile z trzech osób z czego dwie są w nim od niedawna i żadna z tych dwóch osób nie organizowała takiej imprezy dla ponad 50 osób.
Dziękuję za docenienie naszej pracy i choć to dziwne ale za wytknięcie błędów też :)
pozwoli nam to w miarę możliwości uniknąć ich następnym razem.

CZASEM NIEWIDOCZNY ALE ZAWSZE OBECNY.. :D
782-214-578
884-777-999
Dodany obrazek

#43 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 26 maja 2015 - 10:02

misiekzoo przed Zlotem Zarząd zamieścił temat, aby ludzie wpisywali się m.in. do uczestniczenia w konkurencjach
ale też i do prowadzenia konkurencji i tym razem była lista osób chętnych do pomocy ... NIE MA CIĘ tam!!!!!

A może twoja pomoc, może pomoc Twojej żony sprawiłaby, że uniknęlibyśmy :
- totalnego braku przygotowania
- Braku organizacji przy przeciąganiu omegi
- Wszystkiego jakby wymyślanego na miejscu
- braku rękawiczek dla uczestników
- braku dwóch pozostałych konkurencji
- nierzeczywistego mierzenia czasów na torze
- Braku organizacji w zarządzie


Jak sam widzisz, SAM osobiście NIE ZROBIŁEŚ NIC by POMÓC!!!!



Miałeś chyba wyjątkowo dużą porcję !!

Aż Ci zazdroszczę !!!


bo ja swoją zjadłam jako ostatnia ... w biegu ... i może poświęciłam na to 5 minut ...

Nel niepotrzebnie się unosisz . bo ja bardzo szczgólnie Waszą Twoją i Ultera prace doceniłem w swojej wypowiedzi.
Co do pomocy to nie pomogłem tłumaczył się nie będę i nie sądziłem że w ogóle tak napiszesz. Raz że byłem z dzieckiem i miałem inne proorytety po drugie to że nie było ludzi do pomocy to po części kiepska organizacja a raczej jej brak . I przykład że wszystkiego nie można brać na swoje barki i myśleć że jakoś to będzie .

CO do karkówki to nie wiem jakie były porcję bo nie jadłem ale wiem co gadali ludzie że jak został ogłoszony czas na posiłek to nie było nic gotowe grillowane i wszyscy siedzieli i czekali i że to zmarnowany czas.
A to temat do tego by takie rzeczy pisać i by na przyszłość jednak chyba korzystać np ze sprawdzonego kateringu co przyjeżdża rozdaje i po pół godziny jest po temacie .

Z resztą jak Was boli że coś się pisze i mają być same pochwały .

Ok jak napisałem we wcześniejszym podsumowaniu ze zlotu wróciłem zadowolony i wszystko było za***iście .
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#44 OFFLINE   Patrycja

Patrycja
  • 230 postów
  • Dołączył: 14-05-2010
  • Skąd: Łódź/ Skierniewice
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 26 maja 2015 - 10:10

To ja się wypowiem

Plusy
Ośrodek - blisko domki, można było wszystkich widzieć, ognisko super zwłaszcza w ostatnią noc. Nasz domek był ciepły - farelek zawsze wożony na zloty( chyba że Immo włączy w nim klime jak ostatniej nocy)

Tor - fajny i widowiskowy jeśli chodzi o przejazdy autami.
Fajna atmosfera i miło było zobaczyć nowe i stare mordki.
Minusy

Pogoda która sprawiła że było mi wiecznie zimno i padający deszcz.
Przyniesienie PECHA grzechug-owi - dobrze ze autko nie ucierpiało aż tak i nikomu nic się nie stało.





to że nie było ludzi do pomocy to po części kiepska organizacja a raczej jej brak . I przykład że wszystkiego nie można brać na swoje barki i myśleć że jakoś to będzie .


Misiekzoo taka jest prawda że na zlot każdy by chiał jechać aby się pobawi, odpocząć od codzienności i wyluzować się. Niestety zawsze jest brak chętnych do pomocy i to jest na głowie tylko i jedynie zarządu, Sama wiem jak to wygląda jak Z50 był w zarządzie, wiem że nie wygląda tak kolorowo jakby się wydawało, i czasami nie ma nawet czasu aby coś zjeść a co dopiero się wysrać, bo ciągle coś., a nie ma zwykle chętnych do pomocy, mimo że niektórzy się deklarują.
Kobieta za kierownicą to Bogini!
Pasażerowie się modlą, przechodnie - żegnają!

#45 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 26 maja 2015 - 10:26

Mam wrażenie, że dużo osób zapomina tutaj, że dla Skita i Alleya był to pierwszy zlot w zarządzie i zapominają o tym, że chociaż może na torze nie błyszczeli tak ogromnym zaangażowaniem jak Ulter to jednak włozyli sporo pracy w przygotowanie tego zlotu. Teraz po nich jeździcie to na pewno motywuje do dalszej pracy :up:

Dla mnie największym minusem była sytuacja która powstała przy sobotnim ognisku. Tutaj chciałbym podziękować Nelce, że pomogła mi nieco stłumić emocje, a Skitowi za jego ogromne zaangażowanie w rozwiązaniu tego problemu w niedzielny poranek. Wbrew temu co napisał digi to myślę, że chociaż w sobotę nie wyglądało to dobrze, to w niedziele wszyscy zaangażowani w ten mały konflikt pokazali, że są dużymi chłopcami i wszystko udało się wyjaśnić, a na przyszłość zostaną wyciągnięte odpowiednie wnioski.

Ja się bawiłem dobrze, chociaż byłem trochę zmęczony na tym zlocie i nie udało mnie się pogadać ze wszystkimi za co przepraszam.


Jeszcze co do minusów.... Fajnie by było jakby po pierwsze ludzie trochę docenili tzw osoby funkcyjne na forum (mówię tu zarówno o zarządzie jak i o administracji) i zrozumieli, że Ci ludzie też przyjeżdżają tam się bawić. Nie mam nic przeciwko konstruktywnym rozmowom, wyjaśnieniu sobie pewnych spraw, ale to nie jest czas na wylewanie swoich żali w kierunku tych osób. Mnie wystarczy, że średnio 1,5-2h dziennie zanim w ogóle zacznę czytac forum dla przyjemności to muszę odpowiadać na pw i dbać o jako taki porządek na tym forum.


Cała reszta była na plus. Atmosfera zlotowa jak zawsze genialna i potem nie chcę się wracać do życia codziennego. Tor był mega za***isty jak dla mnie i aż chciało się jeździć. Żal było, że tylko dwa przejazdy łącznie wyszły ale wiadomo że ograniczał nas czas

#46 OFFLINE   TomEk WRO

TomEk WRO

    Dr Szajn!

  • 2 412 postów
  • Dołączył: 16-09-2008
  • Skąd: Wrocław/Czernica
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 DTI 24V Y25DT

Napisany 26 maja 2015 - 10:47

Sprostuję wypowiedzi o 1,5h oczekiwaniu na obiad na torze. Od ogłoszenia, że będzie obiad czyli od przerwania rozgrywania konkurencji do początku wydawania posiłków minęło 1,5h. Przez ten czas można było zrobić po jeszcze jednym przejeździe do momentu aż zaczął padać deszcz. O to głownie ludziom chodzi.
Nelka widziałem jak dzielnie pilnowałaś porządku listy, Ulter zbierał kasę a GosiaAsia wydawała napoje :ok:
Auto kosmetyka
- korekta lakieru (polerowanie mechaniczne, usuwanie rys)
- woskowanie
- czyszczenie wnętrza
- polerowanie lamp
- przygotowanie auta na specjalną okazję (sprzedaż, wesele)


Zapraszam! Info na PW



Odpicuj swoją omegę xd


#47 OFFLINE   trapezoid

trapezoid
  • 160 postów
  • Dołączył: 29-10-2012
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 26 maja 2015 - 15:32

Zarząd, ale większość uwag i minusów nie dotyczy Was,
to, że odbieracie je personalnie to błąd i powód do niepotrzebnej kłótni.

Minusy za zimne domki, które oglądaliście za dnia i pewnie nieużywane albo błędy organizacyjne na torze, za które odpowiada obsługa torów to tylko informacja na co zwracać uwagę na przyszłość a nie wrzuta, że to Wasza wina.
Tak samo większość innych poruszanych tutaj tematów, tak jak piszecie sami, nie macie pretensji imiennie do nikogo, że lista osób do konkursów i ich zabezpieczenia nie była pełna, ale piszecie to po to, żeby następnym razem każdy wyciągnął wnioski, że jak chce, żeby było dobrze to musi też pomóc.

Do Was poważnie nikt nie ma zastrzeżeń bo nie ma powodów ich mieć bo wykonaliście kawał dobrej roboty.

#48 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 26 maja 2015 - 16:35

Do Was poważnie nikt nie ma zastrzeżeń bo nie ma powodów ich mieć bo wykonaliście kawał dobrej roboty.

Bardzo fajnie to ująłeś kolego :) .

Niestety zawsze jest brak chętnych do pomocy i to jest na głowie tylko i jedynie zarządu,


A tak być nie musi .
Wystarczy trzy tygodnie przed zlotem zadzwonić do osób co zaoferowały pomoc . Uzgodnić
-co potrzeba do prowadzenia konkurencji
-co potrzeba np dokupić i kto się tym zajmie
-jeżeli brakuje kogoś do prowadzenia zapytać czy chłopaki dobiorą sobie go we własnym zakresie czy im szukać

Jeżeli są konkurencje nieobstawione dzwoni się do zaufanych osób jak wspomniał Z50 co były na niejednym zlocie i które się zna.
I uzgadnia jak wyżej.
Nie szuka się na torze kogoś z łapanki bo jednak nie ogarniam tematu i chyba nie damy rady .

Na trzy dni przez zlotem potwierdzić co by się nic nie usrało i po sprawie .

A na zlocie jako zarząd po prostu koordynować wszystkim . Zrobić w piątek spotkanie z osobami co pomagają uzgodnić wszystko na świeżo .

To taki mój pomysł by więcej takiego problemu nie było .Bo jak mówisz Patrycja to nie problem tego zlotu ale aktualny od zawsze.

I daje sobie głowę uciąć że jak sam prezes zadzwoni to raczej nikt nie odmówi jeżeli tą godzinkę czasu miał by poświęcić dla klubu.
Mówię też o swojej osobie. A to że nikt się nie zgłasza bo się nie zgłasza na to nie ma co patrzeć . Tak najwidoczniej już jesteśmy stworzeni ;)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#49 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 26 maja 2015 - 17:17

Misiek, dzwonic do ludzi?
Jaja sobie robisz? :)
Wiesz ile trzeba tel wykonać by taki zlot zorganizować?
Nikt nie sra pieniędzmi by wisieć na telefonie.
Zawsze pierdza Ci co tylko chcą się bawić i żeby im pyłki spod nóg zarząd sprzątał :(

#50 OFFLINE   czesiek

czesiek

    nagadałem się

  • 3 019 postów
  • Dołączył: 23-08-2007
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 26 maja 2015 - 17:22

Popieram Korneliusa.

#51 OFFLINE   Alley

Alley

    wolny folwark

  • 3 241 postów
  • Dołączył: 20-09-2009
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 26 maja 2015 - 17:43

Mam wrażenie, że dużo osób zapomina tutaj, że dla Skita i Alleya był to pierwszy zlot w zarządzie i zapominają o tym, że chociaż może na torze nie błyszczeli tak ogromnym zaangażowaniem jak Ulter to jednak włozyli sporo pracy w przygotowanie tego zlotu. Teraz po nich jeździcie to na pewno motywuje do dalszej pracy


Wracając do domu miałem mega demotywator. Poczytałem trochę i zaczyna się robić motywator, choć nie całkiem do końca ale to już mniejsza o większość.

#52 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 26 maja 2015 - 18:56

ująć to wszystko
- Ulter i Nelka pracowali jak zwykle na 110% za co Wielkie podziękowania że macie cierpliwość

- Skit i Alley dopiero się uczą więc mamy nadzieje że na next pokażecie na co Was stać ;)

- Administracja chyba odpuści sobie "moderowanie-czuwanie" na zlocie ( za rzeczy które dzieją się na zlocie odpowiada zarzad a nie forum)

- organizacja konkursów : uczestnicy Nie czekajcie do ostatniej chwili zeby zapisywać się do danych konkurencji. rozumiem nieśmiałość etc ale jeśli to zlot to jedziemy się bawić my jako uczestnicy a dzięki temu góra (zarzad) wie czego sie ma spodziewać.

- pomoc : jeśli ktoś nie bierze w jakieś konkurencji udziało to moze sie wpisać na pomoc, przecież to tylko potrzymanie kartki i dlugopisu oraz gwizdka - nic wielkiego

- chętni którzy się zapisali się pomocy : jak ktoś sie zapisuje do pomocy - fajnie jak juz bedzie a nie ze itp


propozycja
wg mnie kwestie ogarniania ludzi lepiej zostawić tym którzy maja w tym doświadczenie z poprzednich zlotów.
tutaj pochwała dla np Tequili który zawsze daje rade ;) bo potrafi USTAWIĆ uczestników ;)
co tu dużo mówic - trzeba używać szczekaczki na zlocie żeby wołać ludzi :]

#53 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 26 maja 2015 - 19:05

Misiek, dzwonic do ludzi?
Jaja sobie robisz? :)
Wiesz ile trzeba tel wykonać by taki zlot zorganizować?
Nikt nie sra pieniędzmi by wisieć na telefonie.
Zawsze pierdza Ci co tylko chcą się bawić i żeby im pyłki spod nóg zarząd sprzątał :(


No a co to takiego. Inaczej nic się nie zmieni. I zawsze zarzad będzie musiał ogarniać wszystko. I po tej kadencji pewnie już odważnych samobójców nie będzie wcale do objęcia tej funkcji.
A ludzi się nie zmieni skoro jeszcze się nie zmieniło ;-)
Pozostaje zmienic zasady :-)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#54 OFFLINE   bronekc6

bronekc6

    najszybsza na Podlasiu :D

  • 564 postów
  • Dołączył: 22-11-2010
  • Skąd: Grajewo
  • Województwo: podlaskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 26 maja 2015 - 23:31

Ustalicie lepszej klasy domki czyli droższe to połowa będzie narzekała że za drogo bo coś tam. Tu sie jedzie bawić popić i do domku trafić w stanie w którym jest wszystko jedno jaki on jest( poza dziećmi lepiej niech one nie piją), ważne aby jakieś tam w miare normy były ale bez przesady jak to juz poprzednicy pisali tu sie jedzie dla klimatu a nie patrzeć w jakim stanie podłoga czy coś.
Nigdy nie jest tak dobrze by nie mogło być lepiej

#55 OFFLINE   Dreed

Dreed

    Ciiiiiiii.....

  • 1 694 postów
  • Dołączył: 15-02-2007
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 26 maja 2015 - 23:35

przynajmniej jest więcej wspomnień ;) ja z wrocka pamiętam gibający się kibel i pionowe schody, z tego blow off'a przy bojlerze ;) raz jest lepiej, raz jest gorzej, nie byłem we wszystkich domkach, ale wydaje mi się, że nie było aż tak tragicznie. chyba że to ja nie jestem zbyt wymagający.

#56 OFFLINE   arnixx

arnixx

    Klubowy "Król Julian"

  • 766 postów
  • Dołączył: 15-12-2010
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 26 maja 2015 - 23:41

myślę sobię że na kpolejny zlot warto było by zadbać o eskorte policji i "się pokazać w całej okazałości" jak to przykładowo była w stanie zrobić zafira klub polska do tego na 1 zlocie

#57 OFFLINE   digi

digi
  • 1 896 postów
  • Dołączył: 10-05-2013
  • Skąd: 3city
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 27 maja 2015 - 08:58

myślę sobię że na kpolejny zlot warto było by zadbać o eskorte policji


Jechałem kiedyś tam motocyklem, pod eskortą Policji ,ale to nie jest takie proste do załatwienia. Musisz mieć zgode Prezydenta np.Gdańska ,Elblaga,Koszalina,Lodzi i srodzi ,zleżnie gdzie robisz no i trasa przejazdu.Akurat w moim przypadku było Gdansk - Gdynia ,wiec musiało zgode wyrazić 2-ch Killerów :F
Pomagałem to zoorganizowac :] ..... i Aj noł, jak to Rafke mówi, jak to ten tego wygląda zza kurtyny .
Powiem że na pewno jest to bardzo dobra opcja ,bo nikt np. nie podjedzie spoza Zlotu i nie zrobi czegoś na złość ,bo i tacy bywali .

#58 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 27 maja 2015 - 10:50

W Żaganiu również była wystosowana prośba o eskortę, efekt był taki że dostaliśmy odmowę i dwa patrole policji z suszarkami i alkomatami poleciały dowody rejestracyjne i prawko. ..

#59 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 27 maja 2015 - 12:04

Dlatego sr** na ta eskorte. Jak jest ekipa zgrana to mozna wszystko ladnie ogarnac. wjazd na rondo i2gie auto blokuje od lewej auta i zjezdza ostatni...

#60 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 27 maja 2015 - 14:18

Dlatego sr** na ta eskorte. Jak jest ekipa zgrana to mozna wszystko ladnie ogarnac. wjazd na rondo i2gie auto blokuje od lewej auta i zjezdza ostatni...

Też mi się tak wydaje i do tego zawsze kupa załatwiania . A tak naprawdę komu to potrzebne jak na zlocie jest teraz dużo mnie aut niż wcześniej . A i wtedy bez problemu dawało się radę na kanale 21 CB jak dobrze pamiętam i nawet zagubiona duszyczka trafiła na tor czy lotnisko :) .
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .