Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Nowe przepisy obowiązujące od 18 maja


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
50 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   tomspeed

tomspeed

    kaszub

  • 2 752 postów
  • Dołączył: 24-03-2007
  • Skąd: z Kądowni
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 06 czerwca 2015 - 19:35

jeszcze stawki mandatow sa stare, takze nikomu 1500 zl nie grozi

ale faktycznie widac, ze niektorzy sie pilnuja, ale wiekszosc i tak leci po bandzie nie patrzac na znaki, jak takiego zlapia to zaraz bedzie lament, ze niesprawiedliwie itp.

wylapac wszystkich jezdzacych grubo ponadprzepisowo. jestem za

ale dodatkowow jestem za tym by znaki poustawiac w koncu z sensem, jakimkolwiek, ale z sensem

do mojej miejscowosci jest jeden wjazd, boczny co prawda, nieoznaczony zadnym znakiem,
czyli wszytkich wjezdzajacych tym wjazdem nieobowiazuje obszar zabudowany.

burdel w znakach jest i trzeba go uporzadkowac
na co dzień RENAULT SCENIC II 2.0 DCI

#42 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 czerwca 2015 - 21:42

Ludzie mają 50 km/h jeżdżą po 30 km/h po mieście


Przyzwyczajają się :D , ponoć już są jakieś prace prowadzone nad wprowadzeniem 30 km/h w centrach miast .

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#43 OFFLINE   tomspeed

tomspeed

    kaszub

  • 2 752 postów
  • Dołączył: 24-03-2007
  • Skąd: z Kądowni
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 06 czerwca 2015 - 23:14

Jak wprowadza 30 to pojada 10

smartniete tapfonem
na co dzień RENAULT SCENIC II 2.0 DCI

#44 OFFLINE   Alley

Alley

    wolny folwark

  • 3 241 postów
  • Dołączył: 20-09-2009
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 06 czerwca 2015 - 23:43

Kiedyś jadąc przez francuską wieś jechałem i było ograniczenie 30 km/h + progi zwalniające na odcinku 2 km. Progi co 200-500 metrów. To dopiero hard.

#45 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 czerwca 2015 - 13:45

Progi co 200-500 metrów. To dopiero hard.

To juz wiadomo czemu france maja takie komfortowe zawieszenia :lol:

#46 OFFLINE   premierek

premierek
  • 0 postów
  • Dołączył: 07-08-2015
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 sierpnia 2015 - 16:08

I dobrze że wprowadzili takie przepisy, jak ktoś w zakorkowanym mieście gdzie wszyscy się ledwo toczą szaleje sobie setką to jestem jak najbardziej za tym żeby mu prawo jazdy zabrać. Bo nie sztuką jest wcisnąc gaz, nawet zrobić coś sobie, ale jeśli ten ktoś ma zagrażać mi to niech lepiej siedzi w domu.

Dobre pozycjonowanie Warszawa http://www.pozycjonerstron.pl jest wyzwaniem, czynnością wymagającą solidności, rzetelności i wiedzy. Dobra jakość pozycjonowania ma ogromną wartość. Firmy dbają o takie działania, bo widzą w nich zysk. I to jest najważniejsze.


#47 OFFLINE   rukcug

rukcug

    omega i s klasa

  • 1 062 postów
  • Dołączył: 07-04-2008
  • Skąd: Katowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 07 sierpnia 2015 - 19:46

tez uwazam ze przepis jest dobry...kazdy kto jedzie w miescie 100km/h to potencjalny morderca...wiem ze w którymś kraju skandynawskim za przekroczenie o 35km/h mozna isc do aresztu na miesiąc...u nas to szybkośc podrózna...dlaczego?? bo ma 3 l silnik?? nauczy sie wolniej jezdzić.jak straci prawko..i drugie, w zadnym kraju nie ma tolerancji 10km/h za ktorej przekroczenie dopiero płaci sie mandat..
Życie jest chwilą - więc żyj i kochaj.

#48 OFFLINE   tomspeed

tomspeed

    kaszub

  • 2 752 postów
  • Dołączył: 24-03-2007
  • Skąd: z Kądowni
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 07 sierpnia 2015 - 20:14

..i drugie, w zadnym kraju nie ma tolerancji 10km/h za ktorej przekroczenie dopiero płaci sie mandat..


A nie pomyslales dlaczego taka tolerancja jest? Bo mi sie wydaje, ze wladze doskonale wiedza jakimi sprzetami dysponuja i dopiero od 10 wiecej maja pewnosc ze delikwent faktycznie predkosc przekroczyl.

Przy obecnej samowolce w stawianiu znakow ten przepis o zabieraniu praw jazdy jest conajmniej niewlasciwy.
Zreszta jest to przepis strasznie korupcynogenny
smartniete tapfonem


na co dzień RENAULT SCENIC II 2.0 DCI

#49 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 sierpnia 2015 - 08:59

Korupcja była jest i będzie, to nie przepisy są korupcjogenne tylko ludzie ;)

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#50 OFFLINE   paszeko

paszeko
  • 307 postów
  • Dołączył: 03-04-2009
  • Skąd: ruda slaska Wirek
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 08 sierpnia 2015 - 09:43

ja ogolnie,nie jestem zadowolony z tego pomysla,bo lubie jezdzic szybko,ale staram sie to z glowa robic.Natomiast nikt mi nie powie,ze w warszawie na wislostradzie ciezko jest o 50 km przekrzoczyc i jechac niebezpiecznie,tak samo jak gdansk grunwald od wiaduktu kolo czologu,bydgoszcz wyjazd na inowroclaw,szczecin wlot do niego itp.Tam jest pelno okazji leciec troche szybciej i bezpieczniej i tam beda te prawka zabierane

jak mozesz z glowa to robic:)jezeli jest 50km na godzine to co chcesz robic wiecej :)masz jechac 50km i wszystko.lubiec mozesz ale sa przepisy....

Jak zwykle nowy ******** przepis. W takim razie na autostradach nie powinno być ograniczeń bo gdzie tu ***** jezdzić teraz 200?? Torów nie ma...

a4 to droga szybkiego ruchu a nie autobana.w niemczech maja autobany a sa znaki gdzie jazda 130 przykladowo jest sugerowana..oczywiscie mozesz smigac ile ci fabryka dala.jezzde na bajery do ciotki to widze jak to wyglada.ale jak w miescie jest 30km to wszyscy jada 30km.ty mozesz jechac 70km ale jak cie lapna to sie nie wyplacisz:) tak samo jest u nas tez mozesz w miescie jechac 101km kto ci broni tylko ze stwazasz bardzo duze niebezpieczenstwo i wezna ci prawko czego tobie nie zycze.a tak ciekawe by bylo jakbym smigal 100km a ty bys nagle watrgnal na jezdnie...bylo by ci przykro co?pozdro :)

ps: takie tam gdybanie..jezdze za kuriera i widze to ( 260 kilometrow dziennie po miescie) a bardzo mi sie spieszy!

#51 OFFLINE   Maciek-Grucha

Maciek-Grucha

    Co jest SROCYK raz dwa trzy :D

  • 1 470 postów
  • Dołączył: 12-02-2012
  • Skąd: Melbern GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.3D

Napisany 10 sierpnia 2015 - 11:25

jak mozesz z glowa to robic:)

wlasnie tak,jakbys doczytal reszte tego co zacytowales :p