Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

[OB & OBFL] Grzana kanapa tył b fl wiązka a właczniki


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Saint

Saint
  • 969 postów
  • Dołączył: 08-09-2011
  • Skąd: Sandomierz
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 07 maja 2015 - 16:31

Witam pytanie mam wiazke w fl do grzanej kanapy tył i zakupiłem takową przed chwilą skórzana ale problem pojawił się w
Dodany obrazek
w fl musze wymeiniac cały tunel koncowy czy wystarczy ze dorwe cos takiego ?
Dodany obrazek
i czy to podejdzie np z b czy musze szukać od fl-ki ? Poszukałem kapke na forum ale nie znalazłem wyczerpującej odp. ;/

#2 OFFLINE   marcin85

marcin85
  • 117 postów
  • Dołączył: 22-12-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 maja 2015 - 17:29

w fl cały ten kwadrat z mala dioda pod kratkami w b tylko to co masz w dloni jest zaslepka ponoc so wyjecia ale nie pasuje od b do bfl i trudo znalesc sama bo wszyscy sprzedaja razemz kanapa

#3 OFFLINE   seba03

seba03
  • 800 postów
  • Dołączył: 07-06-2012
  • Skąd: SOsnowiec w POznaniu
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 08 maja 2015 - 10:58

Witam pytanie mam wiazke w fl do grzanej kanapy tył i zakupiłem takową przed chwilą skórzana ale problem pojawił się w
Dodany obrazek
w fl musze wymeiniac cały tunel koncowy czy wystarczy ze dorwe cos takiego ?
Dodany obrazek
i czy to podejdzie np z b czy musze szukać od fl-ki ? Poszukałem kapke na forum ale nie znalazłem wyczerpującej odp. ;/


Jak masz czas i odrobinę zdoloności manualnych to byś mógł przerobić to oryginalne z BFL i wmontować albo całe z B albo same przyciski.
Wiem że będzie rzeźba ale jak nie ma ori to trzeba główkować :) Później jak się trafi to się zmieni na ori.