Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

[OB & OBFL] fotele kubelkowe


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   cateramv6

cateramv6
  • 72 postów
  • Dołączył: 11-11-2011

Napisany 28 grudnia 2014 - 22:17

pytanie do posiadaczy foteli kubelkowych w omedze:

1) czy fotele kubelkowe w welurze roznia sie czyms (ksztaltem, glebokoscia,..) od kubelkow skorzanych??

2) czy porownywal ktos kubelki (welur/skora) z kubelkami z kadetta champion (connolly recaro), jak sie one maja gabarytowo (szerokosc) ??

Proszę wstawić fotki w regulaminowym rozmiarze 800x600 ;)//Adam10

#2 OFFLINE   Phantom

Phantom

    łututututut

  • 1 152 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 29 grudnia 2014 - 17:20

ad1 skora od weluru ksztaltem sie nie roznia. Są 2 rodzaje foteli recaro w omedze. te pierwsze z napisem recaro sa dosc glebokie i dobrze trzymaja (chyba ze ktos ma szafe zamiast tylka) drugie takie bardziej plaskie.

ad2 yyyyy niewiem :p

#3 OFFLINE   michal6/9

michal6/9
  • 36 postów
  • Dołączył: 09-10-2008
  • Skąd: Jastrzębie Zdrój
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 30 grudnia 2014 - 02:36

jak dobrze pamiętam to recaro robiło fotele ogólnie do omegi jako podstawa i kubełki .Jedne kubełki wychodziły np w wersji sport i drugie troszkę głębsze

#4 OFFLINE   _arek_

_arek_
  • 45 postów
  • Dołączył: 24-04-2009
  • Skąd: z daleka
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 06 lutego 2018 - 17:49

Też bym u siebie wywalił skórę i chętnie wstawił zamiast tego coś gdzie niżej się siedzi i fajnie trzyma dupsko. Teraz na tej skórce jakoś mi strasznie wysoko i latam dupskiem lewo prawo na zakrętach  :D

 

Trzeba pamiętać jednak że to nie Ałdi i nie tak wysokie drzwi, tu jest dość duża szyba boczna. Też mnie wkurza że widać mnie przez szybę prawie od pasa :smiech:

 

 

Rozglądałem się też za tymi  "kubłami" Recaro, ale nie za wiele tego jest na rynku.

 

 

EDIT:  Niezłego kotlecioooooora podgrzałem haha... obumarło to forum faktycznie.  Ale może ładne omegi zdrożeją, chociaż na youngtimera chyba nie ma co liczyć  :p


Edytowany przez _arek_, 06 lutego 2018 - 20:01.