Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Czy warto o czymś takim nawet pomyśleć


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   hanysxx

hanysxx
  • 67 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Lębork

Napisany 18 września 2006 - 17:42

Jak w temacie

http://www.otomoto.p...how&id=C1422326


193 KM przy 5819 obr/min
249 Nm przy 4951 obr/min

#2 OFFLINE   Robo

Robo

    Zbanowany

  • 427 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 18 września 2006 - 19:11

w radomiu możesz mieć nówke sztuke za 2000 :roll:
konto usunięte

#3 OFFLINE   cath

cath
  • 643 postów
  • Dołączył: 25-06-2006
  • Skąd: Krotoszyn

Napisany 18 września 2006 - 19:45

to jest instalka Landi Renzo, jeżeli faktycznie jest kompletna to może warto by było się nią zainteresować.
Taka instalka kosztowała trochę, spokojnie powyżej 4tyś zł. Problem w tym, że nie ma możliwości sprawdzenia ile ma "nakulane", ani w jakim stanie obecnie jest.
Troche ryzk, jak by koleś dał gwarancje rozruchową, można by to brać. cena pewnie tez jest elastyczna.
Ja osobiście wolał bym dobra używkę, niż coś nowego niskiej jakości (bo co to za instalka sekwencjia za 2tyś, zł). Jakość kosztuje, nie ma co się oszukiwać.
I jeszcze jedno, musisz mieć jakiegoś speca, który ma doświadczenie w montowaniu takich instalacji.
Byle grzebek ci ją założy, ale skutek może być różny. Warto też o tym pomyśleć

#4 OFFLINE   iivo

iivo

    Piwosz OKP

  • 440 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 18 września 2006 - 19:56

Ja osobiście wolał bym dobra używkę, niż coś nowego niskiej jakości (bo co to za instalka sekwencjia za 2tyś, zł). Jakość kosztuje, nie ma co się oszukiwać.


:shock:

To przy wymianie klocków albo tarcz też kupujesz używane oryginały czy tańsze zamienniki :neutral: :?:

Ja osobiście takiego gów....a bym za darmo nie założył do samochodu i koledze tak samo odradzam bawić sie w używane instalki :wink:

#5 OFFLINE   hanysxx

hanysxx
  • 67 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Lębork

Napisany 18 września 2006 - 20:01

I po przemysleniach i waszych wypowiedziach doszedłem do wniosku:

nie warte uwagi :!:

ponieważ używane to można kupić opony ale ilu ludzi ma problemy z nowo założonym gazem a co dopiero z taka używką (nieznanego pochodzeni
193 KM przy 5819 obr/min
249 Nm przy 4951 obr/min

#6 OFFLINE   cath

cath
  • 643 postów
  • Dołączył: 25-06-2006
  • Skąd: Krotoszyn

Napisany 18 września 2006 - 20:17

trzeba wiedzieć co można kupić używane a co nie. Oczywiście części eksploatacyjne tylko nowe (jak np klocki, tarcze itp, tylko nowe, na tym nie ma co oszczędzać).
Instalacja gazowa jako tako specjalnie się nie zużywa (wtryski landi są bardzo trwałe, przewody, uszczelki, filtry jak by co można kupić nowe, choc i te nie powiiny być spękane).
Ta instalka była by niezła, ale nie masz żadnej pewności, że zadziała. (szczególnie komp).
Nie wiadomo co uległo uszkodzeniu przy wypadku.
Do tego dochodzi problem z ew. homologacjią. (hom. przypisana jest tylko dla jednego auta).

#7 OFFLINE   sebajary

sebajary

    #60 WETERAN !!!

  • 1 251 postów
  • Dołączył: 11-09-2006
  • Skąd: Wawa-Mokotów!/ Radzymin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 września 2006 - 21:22

Nie łykaj tego bo potem będziesz miał problemy z wpisem do dowodu,chyba że masz jakiegoś koleszke który zaryzykuje i sie pod tym podpisze.A po za tym to jak zakładać to tylko nówke!

#8 OFFLINE   Gradz

Gradz
  • 714 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Siedlce/ Warszawa

Napisany 20 września 2006 - 01:53

nie prawda bo wystarczy miec tylko nowa butle i juz ma legalna homologacje...