Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Marzenie o dieslu z niskim przebiegiem


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   motozakup

motozakup
  • 0 postów
  • Dołączył: 14-04-2014

Napisany 11 lipca 2014 - 22:58

Przepraszam za autoreklamę, mam jednak nadzieję że wybrałem odpowiedni działa na umieszczenie tego artykułu.
Wstawiam to ponieważ widziałem już wiele ofert sprzedaży aut ale ta mnie zaskoczyła i długo ją zapamiętam
http://moto-zakup.pl...iem/moto-zakup/
Nawet w takim przypadku nie spodziewałem się czegoś podobnego...

#2 OFFLINE   motozakup

motozakup
  • 0 postów
  • Dołączył: 14-04-2014

Napisany 23 lipca 2014 - 14:56

Słuchajcie ten Touran wrócił na aukcje w tym komisie - zobaczcie z jakimi zmianami....
A niektórzy dalej niech sądzą że w Niemczech takie rzeczy są karalne!
Przykład tego auta pokazuje już dwa aspekty zakupów aut w Niemczech.

#3 OFFLINE   motozakup

motozakup
  • 0 postów
  • Dołączył: 14-04-2014

Napisany 06 sierpnia 2014 - 17:10

Jako autor artykułu zapraszam do jego komentowania bo niektórzy nawet jak się im przedstawi szereg dowodów i tak nie chcą wierzyć w wysokie przebiegi aut. Dzisiaj dostałem taki komentarz do artykułu.
,,Oczywiście zgadzam się z nierealnymi oczekiwaniami wobec diesli ale w powyższy artykuł ciężko mi uwierzyć.
Auto jeździło 490 dni (na taxi) średnia prędkość po mieście to na pewno poniżej 40km/h. Załóżmy, ze właściciel jeździł po 16h dziennie (w co wątpię) nie odliczamy sobót i niedziel, miał kursy non stop bez przystanków i walił cały czas po 40km/h.
490 * 16 * 40 = 313600 km. Sory ale przebieg 315k jest nierealny do zrobienia w rok, obojętne czy w Niemczech czy w Polsce.
Nawet jeżeli jakimś cudem tak było to jest to jeden przypadek na miliard i nie widzę sensu obrazowania nim czegokolwiek.,,

To kolejny już komentarz gdzie ten konkretny samochód spotyka się z niedowierzaniem w jego przebieg. Wielu ludzi którzy nie znają się na motoryzacji i nie śledzą tego rynku stara się dostosować rynek samochodów do swoich potrzeb wierząc w małe przebiegi samochodów. Jak podkreślałem wielokrotnie w artykule ten przypadek nie jest regułą ale mnie cieszy jak choć jedna osoba która go przeczytała zastanowi się czy aby każdy dwuletni samochód ma 100 tys. na liczniku - sprawdzi go i nie da się oszukać. Fakt artykuł ma działać jak terapia szokowa powiązana z realnym przykładem.

#4 OFFLINE   Grzegonz

Grzegonz

    2.5td

  • 447 postów
  • Dołączył: 22-06-2012
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 sierpnia 2014 - 12:46

Nie ma komentarzy, bo widocznie nikogo nie interesuje reklama Twojej strony.

niezły spamer jesteś: https://www.google.p...885.sYYQqJeFcFg

#5 OFFLINE   bronekc6

bronekc6

    najszybsza na Podlasiu :D

  • 564 postów
  • Dołączył: 22-11-2010
  • Skąd: Grajewo
  • Województwo: podlaskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 07 sierpnia 2014 - 14:58

Taki przebieg możliwy szczególnie jak robi bez przerwy na dwie trzy zmiany. Auto kupione było z myślą do pracy i do tego służyło. Kupując auto nawet nowe po prostu trzeba mieć oczy otwarte

#6 OFFLINE   motozakup

motozakup
  • 0 postów
  • Dołączył: 14-04-2014

Napisany 04 września 2014 - 08:00

Grzegonz - jak widzisz dla niektórych komentujących artykuł i tak sytuacja jest nierealna i twierdzą że to jakaś mistyfikacja, artykuł ma być trochę jak kubeł zimnej wody żeby bez względu na to ile auto ma lat zawsze przy zakupie podchodzić do tego tak samo, mnie cieszy jak choć jedna osoba nie kupi przekręconego auta po przeczytaniu artykułu, artykuł jest dla ludzi a ze swojej strony dodam że jego skuteczność pod względem marketingowym wynosi do tej pory szczere ,,zero,, :) także proszę nie pisać o spamie ...