Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Pytania dot. organizacji XVII zlotu


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
163 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   Ulter

Ulter

    FIOLETOWA LADY loading...

  • 1 935 postów
  • Dołączył: 31-07-2012
  • Skąd: Łask/Zelów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 17 marca 2014 - 21:38

Też był bym wdzięczny,gdy byś sprecyzował czy wystarczy OZ od jednej osoby,czy od wszystkich osób z domku??

wystarczy od jednej.Każdy kto będzie się chciał dopisać powinien to uzgodnić z osoba która już jest wpisana w danym domku.
CZASEM NIEWIDOCZNY ALE ZAWSZE OBECNY.. :D
782-214-578
884-777-999
Dodany obrazek

#42 OFFLINE   lenczus

lenczus
  • 0 postów
  • Dołączył: 15-09-2011
  • Skąd: Gorzów Wlkp.
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Y22XE

Napisany 23 marca 2014 - 20:02

Mam pytanie, jakie są warunki uczestnictwa w zlocie. Nadmieniam, że chciałbym poraz pierwszy uczestniczyć w tego typu imprezie i jeśli ktoś opisałby jak to wygląda, co należy zrobić, aby pełnoprawnie w tym wydarzeniu uczestniczyć, byłbym bardzo wdzięczny:-)

#43 OFFLINE   Ulter

Ulter

    FIOLETOWA LADY loading...

  • 1 935 postów
  • Dołączył: 31-07-2012
  • Skąd: Łask/Zelów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 23 marca 2014 - 20:21

Mam pytanie, jakie są warunki uczestnictwa w zlocie. Nadmieniam, że chciałbym poraz pierwszy uczestniczyć w tego typu imprezie i jeśli ktoś opisałby jak to wygląda, co należy zrobić, aby pełnoprawnie w tym wydarzeniu uczestniczyć, byłbym bardzo wdzięczny:-)


Wystarczy poczekać do 01 04 2014 r. aż lista z domkami i pełne info będzie na forum głównym w dziale Zloty - XVII zlot OKP - Skwierzyna 2014
i postępować zgodnie z instrukcją;););)
tzn. wpłacić OZ i opłatę za domek.No i najważniejsze - Przyjechać i dobrze się bawić.
Możesz się jeszcze wpisać do konkursów i wygrać nagrody.
Lista z konkursami również będzie po 01.04. wrzucona do tematu.:D:D:D
CZASEM NIEWIDOCZNY ALE ZAWSZE OBECNY.. :D
782-214-578
884-777-999
Dodany obrazek

#44 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 kwietnia 2014 - 20:08

W przypadku braku chętnych do prowadzenia konkurencji, zarząd OKP zastrzega sobie
możliwość wytypowania osób prowadzących konkurencje spośród uczestników zlotu.


Że tak grzecznie zapytam - Jeśli nie wyrazi ktoś zgody na prowadzenie konkurencji jako wyznaczony przez zarząd , to co w takim przypadku ??
Będą wyciągane z tego jakieś konsekwencje ?? Np. Ban , wydalenie ze zlotu , czy inne kary ??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#45 OFFLINE   Sergio

Sergio

    Precz z Komuną

  • 556 postów
  • Dołączył: 23-04-2012
  • Skąd: Gdansk-Holandia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.6i 24v C36GET Lotus Omega

Napisany 01 kwietnia 2014 - 20:12

W większości konkurencji widzę tylko jedną osobę odpowiedzialną za jej prowadzenie...wystarczy??

Ale w konkurencji CA nie ma już żadnej osoby, w jaki sposób będzie się to odbywać tym razem??

#46 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 01 kwietnia 2014 - 20:41

Ale w konkurencji CA nie ma już żadnej osoby, w jaki sposób będzie się to odbywać tym razem


już się chciałem wpisywać, ale to w sumie jest dobre pytanie :D


Czy nie ma nic przeciwko by osoba prowadząca konkurencje jednocześnie w niej startowała?

#47 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 01 kwietnia 2014 - 20:54

Czy nie ma nic przeciwko by osoba prowadząca konkurencje jednocześnie w niej startowała?


A gdzie jest tak napisane że prowadzący nie może brać udziału?
Opłacasz OZ i masz prawo brać udział, jedynie powinieneś znaleźć osobę która Cie na czas Twojego startu zastąpi :)

#48 OFFLINE   Ulter

Ulter

    FIOLETOWA LADY loading...

  • 1 935 postów
  • Dołączył: 31-07-2012
  • Skąd: Łask/Zelów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 01 kwietnia 2014 - 21:38

Że tak grzecznie zapytam - Jeśli nie wyrazi ktoś zgody na prowadzenie konkurencji jako wyznaczony przez zarząd , to co w takim przypadku ??
Będą wyciągane z tego jakieś konsekwencje ?? Np. Ban , wydalenie ze zlotu , czy inne kary ??


Nie Marku :) to jest dobrowolne ...jak sie ktoś nie zgodzi to nic sie nie stanie ...pyzatym pozwoliłem sobie to skopiować z tematu zlotu w Częstochowie :http://forum.omegakl...49&postcount=45
więc chyba wiesz jak to sie odbywało ;)

W większości konkurencji widzę tylko jedną osobę odpowiedzialną za jej prowadzenie...wystarczy??

mój błąd :p zaraz poprawie

Ale w konkurencji CA nie ma już żadnej osoby, w jaki sposób będzie się to odbywać tym razem??

Podobnie jak w konkursie na "najładniejszą omege" więcej inf. Podam jutro bo teraz nie mam dostępu do komp.
CZASEM NIEWIDOCZNY ALE ZAWSZE OBECNY.. :D
782-214-578
884-777-999
Dodany obrazek

#49 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 01 kwietnia 2014 - 21:48

Nie Marku :) to jest dobrowolne ...jak sie ktoś nie zgodzi to nic sie nie stanie ...pyzatym pozwoliłem sobie to skopiować z tematu zlotu w Częstochowie :http://forum.omegakl...49&postcount=45
więc chyba wiesz jak to sie odbywało ;)


Ja bynajmniej nie miałem z tym problemów, poprosiłem i nie było sprzeciwów :D

#50 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 kwietnia 2014 - 22:03

Nie Marku to jest dobrowolne ...jak sie ktoś nie zgodzi to nic sie nie stanie ...pyzatym pozwoliłem sobie to skopiować z tematu zlotu w Częstochowie :http://forum.omegakl....9&postcount=45
więc chyba wiesz jak to sie odbywało

Dziękuję za odpowiedź
Jeśli się nie mylę , a zawsze mogę :p . Czy jak nie będzie osób chętnych do prowadzenia konkurencji to ta się nie odbędzie ?? Tak ??

Kto będzie odpowiedzialny za dwie konkurencje ( zabawy ) picie piwa na czas oraz nurkowanie
Czy ktoś przewiduje wykwalifikowane służby ratunkowe ma miejscu

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#51 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 01 kwietnia 2014 - 22:06

Dziękuję za odpowiedź
Jeśli się nie mylę , a zawsze mogę ;p . Czy jak nie będzie osób chętnych do prowadzenia konkurencji to ta się nie odbędzie ?? Tak ??


Chyba wiadomo że jak sami sobie nie zorganizujemy zabawy to jej po prostu nie będzie .
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#52 OFFLINE   Ulter

Ulter

    FIOLETOWA LADY loading...

  • 1 935 postów
  • Dołączył: 31-07-2012
  • Skąd: Łask/Zelów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 01 kwietnia 2014 - 22:08

Dziękuję za odpowiedź
Jeśli się nie mylę , a zawsze mogę ;p . Czy jak nie będzie osób chętnych do prowadzenia konkurencji to ta się nie odbędzie ?? Tak ??

jeśli będą chętni do udziału w tej konkurencji to się ona odbędzie jakoś damy radę ;) ale myślę że chętni do pomocy się znajdą :)
CZASEM NIEWIDOCZNY ALE ZAWSZE OBECNY.. :D
782-214-578
884-777-999
Dodany obrazek

#53 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 01 kwietnia 2014 - 22:10

Ulter, mogę liczyć na odpowiedź:

Ale w konkurencji CA nie ma już żadnej osoby, w jaki sposób będzie się to odbywać tym razem


?? :)

#54 OFFLINE   Ulter

Ulter

    FIOLETOWA LADY loading...

  • 1 935 postów
  • Dołączył: 31-07-2012
  • Skąd: Łask/Zelów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 01 kwietnia 2014 - 22:16

Ulter, mogę liczyć na odpowiedź:



?? :)


Podobnie jak w konkursie na "najładniejszą omege" więcej inf. Podam jutro bo teraz nie mam dostępu do komp.


...
CZASEM NIEWIDOCZNY ALE ZAWSZE OBECNY.. :D
782-214-578
884-777-999
Dodany obrazek

#55 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 02 kwietnia 2014 - 03:18

Pytanie dotyczy konkurencji zmiany koła na czas.

Kto udostępnia sprzęt do prowadzenia konkurencji tj. auto, klucze do kół, lewarek, kliny do zabezpieczenia auta. Kto udostępnia auto do tej konkurencji, w razie błędu uczestnika i ewentualnych uszkodzeń pojazdu, kto odpowiada za uszkodzenia?? . Jeśli konkurencja ma się odbyć z udziałem naszych własnych aut kto sprawdzi czy przed przystąpieniem do konkurencji nie poluzował sobie śrub. Proszę o przybliżenie zasad tej konkurencji.

w jaki sposób będzie się to odbywać tym razem

Ja też się podpisuję pod zapytaniem :)


Czy nie lepiej by było zrobić dwie konkurencje np. Najładniejsza omega zlotu i Najlepszy Tuning ??

#56 OFFLINE   Ulter

Ulter

    FIOLETOWA LADY loading...

  • 1 935 postów
  • Dołączył: 31-07-2012
  • Skąd: Łask/Zelów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 02 kwietnia 2014 - 08:19

Pytanie dotyczy konkurencji zmiany koła na czas.

Kto udostępnia sprzęt do prowadzenia konkurencji tj. auto, klucze do kół, lewarek, kliny do zabezpieczenia auta. Kto udostępnia auto do tej konkurencji, w razie błędu uczestnika i ewentualnych uszkodzeń pojazdu, kto odpowiada za uszkodzenia?? . Jeśli konkurencja ma się odbyć z udziałem naszych własnych aut kto sprawdzi czy przed przystąpieniem do konkurencji nie poluzował sobie śrub. Proszę o przybliżenie zasad tej konkurencji.


Każdy zmienia koło w własnym aucie ,lewarek i klucz do kół we własnym zakresie ( wiadomo im lepszy sprzęt tym lepiej;) ) Osoba odpowiedzialna za prowadzenie konkurencji poluzuje i dokręci śruby każdemu z miej więcej taką samą siłą .
kliny i "kobyłkę" do zabezpieczenia zapewni Zarząd.

Co do CA . Zasady sa proste :
każdy ze zlotowiczów dostanie kartke do głosowania
podczas trwania konkursu każdy z biorących udział w konkursie udostępni auto żeby można było posłuchać jak gra muza:) ( oczywiście obsługa sprzętu wyłącznie przez właściciela )

Czy nie lepiej by było zrobić dwie konkurencje np. Najładniejsza omega zlotu i Najlepszy Tuning ??

Powiem tak ....na ten zlot mamy już wszystko przygotowane ,ale na następny pewnie że można zawsze to jakaś nowość :)

Kto będzie odpowiedzialny za dwie konkurencje ( zabawy ) picie piwa na czas oraz nurkowanie
Czy ktoś przewiduje wykwalifikowane służby ratunkowe ma miejscu


Za nurkowanie odpowiada wykwalifikowana firma na ośrodku.
Do zabawy z piciem piwa będzie wydzielona osoba.
"wykwalifikowane służby ratunkowe" - nie wydaje mi się żeby takie Służby były potrzebne. :)
CZASEM NIEWIDOCZNY ALE ZAWSZE OBECNY.. :D
782-214-578
884-777-999
Dodany obrazek

#57 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 02 kwietnia 2014 - 09:07

Jeżeli chodzi o CA to mam jeszcze kilka pytań.
1. Będzie wybrana jakas listwa utworów żeby w każdym aucie mozna bylo posluchac tego samego?
2. Jeżeli odsluchy będą prowadzone równolegle w kilku autach to rozumiem ze będą one staly daleko od siebie żeby sie wzajemnie nie zagluszaly (to niestety sprawi ze konkurs będzie rozwleczony po calym ośrodku)
3. Przy takiej formule kierowca wlasciwie caly czas będzie musial byc przy swoim aucie i ciezko będzie żeby posluchal konkurentów.

#58 OFFLINE   Nelka

Nelka
  • 243 postów
  • Dołączył: 09-12-2013
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 02 kwietnia 2014 - 09:52

Kto będzie odpowiedzialny za dwie konkurencje ( zabawy ) picie piwa na czas


ja będę odpowiedzialna za tą zabawę :) zabawa odbędzie się w czwartek i będzie pełna niespodzianek :)

#59 OFFLINE   iwonka

iwonka
  • 540 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: jeszcze dalej niż koniec świata
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 02 kwietnia 2014 - 09:57

może nie jest to pytanie tylko propozycja z mojej strony ale chciałam Was uczulić na jedna rzecz : warto zapoznać się gdzie znajduje się najbliższe zlotu pogotowie bądź inna instytucja zajmująca się udzielaniem pierwszej pomocy,będąc na tylu zlotach za każdym razem zapominano o tym a różne rzeczy mogą się zdarzyć (np. zlot Częstochowa gdzie koledzy jeździli przez pół nocy szukając pomocy )

i nie należy polegać na tym że ktoś wśród zlotowiczów jest ze służby zdrowia ponieważ tak jak każdy inny przyjechał jako zlotowicz i tak jak inni jest wyluzowany to jedynie może być pomoc w doraźnych przypadkach np. drobne opatrunki

#60 OFFLINE   Ulter

Ulter

    FIOLETOWA LADY loading...

  • 1 935 postów
  • Dołączył: 31-07-2012
  • Skąd: Łask/Zelów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 02 kwietnia 2014 - 10:51

może nie jest to pytanie tylko propozycja z mojej strony ale chciałam Was uczulić na jedna rzecz : warto zapoznać się gdzie znajduje się najbliższe zlotu pogotowie bądź inna instytucja zajmująca się udzielaniem pierwszej pomocy,będąc na tylu zlotach za każdym razem zapominano o tym a różne rzeczy mogą się zdarzyć (np. zlot Częstochowa gdzie koledzy jeździli przez pół nocy szukając pomocy )

i nie należy polegać na tym że ktoś wśród zlotowiczów jest ze służby zdrowia ponieważ tak jak każdy inny przyjechał jako zlotowicz i tak jak inni jest wyluzowany to jedynie może być pomoc w doraźnych przypadkach np. drobne opatrunki


Oki :) cenna rada ... Weźmiemy to na pewno pod uwagę .
Dzięki :)
CZASEM NIEWIDOCZNY ALE ZAWSZE OBECNY.. :D
782-214-578
884-777-999
Dodany obrazek