Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Podsumowanie II zlotu OKP


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
25 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Alutka

Alutka

    ali6

  • 1 174 postów
  • Dołączył: 16-08-2006
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 02 października 2006 - 15:23

Witam, tydzień nie miałam dostępu do netu. Teraz jednak trzeba się zabrać za ten temat konkretnie. Piterek jak ma wyglądać tekst i jakie zdjęcia do tego dołożyc...
Czekam na gotowca :) i posyłam w świat....
Pozdrawiam

#22 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 02 października 2006 - 15:50

Witam, tydzień nie miałam dostępu do netu. Teraz jednak trzeba się zabrać za ten temat konkretnie. Piterek jak ma wyglądać tekst i jakie zdjęcia do tego dołożyc...
Czekam na gotowca :) i posyłam w świat....
Pozdrawiam


Przyznam się, że trochę o tym zapomniałem :oops:
Tekst mam gotowy, lezy w robocie :|
Rano wyślę


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#23 OFFLINE   paabllo

paabllo
  • 94 postów
  • Dołączył: 27-07-2006
  • Skąd: Częstochowa

Napisany 02 października 2006 - 20:55

witam Nie było mnie z tydzien a tu zawiele się nie zmieniło

Pozdrawiam :drink:
Cześć! [you:f17cbfd237]

#24 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 03 października 2006 - 08:45

Omega Klub Polska powstał 10 maja 2006 roku z inicjatywy dwóch fanów motoryzacji Gawora i Piterka. Dzięki rozległym kontaktom z innymi klubami motoryzacyjnymi, a w szczególności z klubem Vectra-Unlimited (www.vectra-unlimited.pl) i Vectra Klub Polska (www.vectraklub.pl), szybko udało się zachęcić do członkowstwa w klubie i zapisania się na forum wielu miłośników Opla Omegi.
Klub z założenia statutowego ma służyć rozwijaniu zainteresowań członków Klubu, dotyczących motoryzacji, organizować i uczestniczyć w imprezach motoryzacyjnych, oferować wzajemną pomoc członkom Klubu w zmaganiach z problemami technicznymi, a także umożliwiać wymianę i pozyskiwanie materiałów technicznych dotyczących Opla Omegi.
Dzięki czytelnemu regulaminowi, każdy z klubowiczy zna swoje prawa i obowiązki względem klubu i klubowiczy. Nad przestrzeganiem regulaminu i porządku na forum czuwa Zarząd, administratorzy i powołani przez nich moderatorzy.
Na dzień 15 września 2006, w klubie zrzeszonych jest 60 klubowiczy, a na forum mamy zarejestrowanych ponad 500 użytkowników.
Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu klubu są zloty klubowe. We wrześniu 2006 roku odbył się II Zlot OKP w Jastrzębiu koło Częstochowy.
Uczestnicy Zlotu spotkali się na parkingu pod częstochowskim Centrum Handlowym M1, gdzie przez kilka godzin oglądali samochody swoich kolegów, wymieniali się uwagami i spostrzeżeniami związanymi z eksploatacją i po prostu mieli możliwość porozmawiania "na żywo" z osobami, które dotychczas znali tylko z forum internetowego.
Po trzech godzinach postoju grupa ruszyła z prędkością "reprezentacyjną", wzbudzając ogromne zainteresowanie innych kierowców i przechodniów. Widowiskowy przejazd obył się główną ulicą Częstochowy, Aleją Najświętszej Maryi Panny.
Cała kawalkada 16 samochodów udała się do ośrodka w Jastrzębiu k/Poraja.
Na uczestników zlotu czekały liczne atrakcje. Założyciele klubu zorganizowali dla uczestników zlotu konkursy na najładniejszą Omegę, na najlepszy tuning Omegi oraz na najlepsze Car-Audio.
Po zakończeniu konkursów cała grupa zgromadziła się wokół ogniska i grilla.
Rozpoczęła się nieoficjalna część zlotu, czyli rozmowy na każdy temat, przy kiełbasce i … oranżadzie. Około godziny 21:00 Piterek oficjalnie podziękował wszystkim za przybycie na zlot i rozdał nagrody i dyplomy w ogłoszonych konkursach. W konkursie na najładniejszą Omegę i najlepszy tuning zwyciężył Gradz, najlepsze Car-Audio zaprezentował nam kolega Boomir.
Zabawa, pieczenie kiełbasek i ziemniaków, grillowanie i dyskusje przy ognisku trwały prawie do świtu.
Po porannej ;) pobudce, wszyscy spotkali się na śniadaniu w pobliskiej restauracji, gdzie kontynuowano wieczorne i nocne rozmowy, nie tylko o Omegach.
Niestety wszystko, co dobre kiedyś się kończy i po gorącym pożegnaniu, opuściliśmy całą grupą ośrodek i rozpoczął się powrót do domu.
Zaraz po powrocie, na forum zostały umieszczone zdjęcia i filmy ze zlotu. Rozgorzała również dyskusja nad terminem i miejscem następnego spotkania. Niestety, następny duży zlot może odbyć się dopiero w maju, do tego czasu pozostają nam spoty lokalne i wirtualne spotkania na forum.
Wszystkich miłośników Opla Omegi serdecznie zapraszamy na forum klubowe, www.forum.omegaklub.eu , gdzie można znaleźć wiele cennych informacji, które pomogą w eksploatacji, naprawach oraz prawidłowym użytkowaniu samochodu

www.omegaklub.eu
www.forum.omegaklub.eu


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#25 OFFLINE   Alutka

Alutka

    ali6

  • 1 174 postów
  • Dołączył: 16-08-2006
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 30 października 2006 - 08:37

W zeszłym tygodniu znalazłam chwile czasu w pracy (bo tylko w pracy mam dostęp do neta) i wysłałam tekst razem ze zdjęciami do różnych gazet m.in. do GT, Auto Świat itp... Nazazie jest brak oddzewu... :evil: :evil: :evil: Ale cierpliwie czekam dalej. Jak do jutra nic nie dostane to pisze do nich ponownie... :twisted:

Pozdrawiam

#26 OFFLINE   Alutka

Alutka

    ali6

  • 1 174 postów
  • Dołączył: 16-08-2006
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 24 listopada 2006 - 08:52

Myśle, że ten wątek powinien też tu się znaleść, wkońcu też dotyczy II Zlotu OKP
ciesze się, że nie zapomnięli o nas... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

http://img130.images...gradzgt2zu9.jpg