Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Plusy / minusy XVI zlotu


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
53 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   matiomeg

matiomeg
  • 5 postów
  • Dołączył: 29-11-2011
  • Skąd: Piotrków Trybunalski // Bujny

Napisany 24 września 2013 - 14:23

Ja miałem serce na szybie, pod klamkami pastę do zębów a w rurze wydechowej znalazłem butelki i dla mnie to było śmieszne :D

#42 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 września 2013 - 14:25

Kto pamięta co odwaliłem A10 na XIV zlocie w Skwierzynie ?? :smiech: wtedy wszyscy mieli z tego beke, również A10.

Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#43 OFFLINE   Anya

Anya

    Ania British

  • 156 postów
  • Dołączył: 30-09-2012
  • Skąd: Mysłowice
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 września 2013 - 14:46

To akurat było fajne.I przyznaję, że te rzęsy bardzo pasują Adasiowej Omedze :)
nobody expects the spanish inquisition

#44 OFFLINE   iwonka

iwonka
  • 540 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: jeszcze dalej niż koniec świata
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 września 2013 - 15:01

Dętka na wydechu lub balonik, farbki plakatowe na szybach albo tak jak Z50 upiększył Adamową omegę nawet poodwracane tablice rejestracyjne to są żarty które śmieszą ale ketchup który jest kwasem na lakierze albo inne chemikalia to nie jest zabawne mogą pozostawić trwałe ślady zwłaszcza kiedy na aucie jest świeży lakier
Arnixx tobie może nie przeszkadza upaciany samochód kwasem ale spróbuj postawić sie w sytuacji innych ludzi............ty nie masz weny na to żeby upiększać samochód inni mają........

Następnym razem zanim zrobicie głupi kawał uszanujcie innych którzy wkładają w swój samochód całe serce i duszę

#45 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 września 2013 - 15:14

co niektóre słowa też nie odbiegają od kultury -

:masakra:

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#46 OFFLINE   Max

Max
  • 146 postów
  • Dołączył: 28-03-2010
  • Skąd: Kielce

Napisany 24 września 2013 - 15:22

Plusy:
fajna zabawa,ciekawi ludzie i ciekawe nowe znajomości,fajny ośrodek,całkiem przyjemne lotnisko nawet z miejscem do palenia gumy:)

minusy:
pogoda w szczególności z piątku na sobotę



tzw. zielona noc w ogóle mi nie przeszkadzała, ketchup zmyłem kar-cherem na myjni i śladu po nim nie ma,co prawda nie wiem czemu tyle złości o tą zieloną noc i tą żywność na pojazdach gdyż jak ja miałem wysmarowany samochód w Toruniu żywnością nutellą i dżemami nikomu to nie przeszkadzało lub jak na 10 zlocie było gaszenie omeg gaśnicami a później pisanie na tym proszku różnych tekstów było bardziej zabójcze dla lakieru też się każdy śmiał ale rozumiem że niektórym może to przeszkadzać. Jestem w 100% pewny że nie było to robione po złości żeby kogoś zdenerwować. Pozdrawiam osobnika który wymalował mi serducho:)
[SIGPIC][/SIGPIC]

#47 OFFLINE   British

British

    Ignorantia legis non excusat

  • 3 622 postów
  • Dołączył: 20-08-2006
  • Skąd: Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 września 2013 - 15:26

W ogóle co to za zwyczaj by niszczyć czyjeś mienie. Nie zależnie jaką formą. Jak się komuś nudzi w nocy to niech idzie pobiegać albo posprzątać śmieci z ulicy a nie smarować auta jedzeniem czy inną chemią. Każdy dba o swój samochód jak może a przyjdzie jakiś debil i go obsmaruje jakimś syfem.

Kiss French. Wear Italian. Drive German.


Spalanie szkodnika
icon1.png


#48 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 września 2013 - 15:27

Dętka na wydechu lub balonik, farbki plakatowe na szybach albo tak jak Z0 upiększył Adamową omegę nawet poodwracane tablice rejestracyjne to są żarty które śmieszą ale ketchup który jest kwasem na lakierze albo inne chemikalia to nie jest zabawne mogą pozostawić trwałe ślady zwłaszcza kiedy na aucie jest świeży lakier

Najprościej mówiąc - jaki poziom, takie żarty. W moim akurat przypadku, taki "żartowniś" dostał by regularny wp......l i na koniec umyłby mi auto.

#49 OFFLINE   cinioo

cinioo

    opel Irmscher line

  • 1 207 postów
  • Dołączył: 19-10-2012
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 24 września 2013 - 15:35

Najprościej mówiąc - jaki poziom, takie żarty. W moim akurat przypadku, taki "żartowniś" dostał by regularny wp......l i na koniec umyłby mi auto.


bardzo mądre podejście :ok:

#50 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 września 2013 - 17:31

tzw. zielona noc w ogóle mi nie przeszkadzała, ketchup zmyłem kar-cherem na myjni i śladu po nim nie ma,co prawda nie wiem czemu tyle złości o tą zieloną noc i tą żywność na pojazdach

Max nikt nie ma złości na zieloną noc, może sobie być ale trzeba to robić inteligentnie, ja sobie nie życzę żadnej żywności ani innych środków chemicznych na samochodzie, miałem chamsko wysmarowaną szybę plakiem w Czapliku nie potrafię się tego syfu pozbyć do teraz, w Skwierzynie ktoś wysmarował mi auto sałatkami warzywnymi, teraz ketchupem czy to jest poważne, użył bym tu kilku słów ale delikatne osóbki znów się oburzą że kultury mi brak

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#51 OFFLINE   bloku

bloku

    Czarobus V8

  • 174 postów
  • Dołączył: 19-07-2011
  • Skąd: Kartuzy/Reda
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 września 2013 - 19:57

Najprościej mówiąc - jaki poziom, takie żarty. W moim akurat przypadku, taki "żartowniś" dostał by regularny wp......l i na koniec umyłby mi auto.


Popieram!!!!!!

Dodany obrazek


Jeżdżę:
- Skoda Fabia II
- Audi S6 Avant

#52 OFFLINE   gmurawsk

gmurawsk
  • 2 023 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Warszawa-Grochów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 24 września 2013 - 20:49

Zasadniczy minus, że w ośrodku nie było gumowych krawężników. Następtym razem proszę poszukać odpowiedniego ośrodka.

#53 OFFLINE   ontour23

ontour23
  • 252 postów
  • Dołączył: 23-02-2009
  • Skąd: inowrocław
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 24 września 2013 - 20:51

Ja poprosze plajstikowe krzesełka he he bo pozniej mało medali sie robi:jump::jump::jump:
Pan Karetka

#54 OFFLINE   matiomeg

matiomeg
  • 5 postów
  • Dołączył: 29-11-2011
  • Skąd: Piotrków Trybunalski // Bujny

Napisany 24 września 2013 - 20:53

Zasadniczy minus, że w ośrodku nie było gumowych krawężników. Następtym razem proszę poszukać odpowiedniego ośrodka.


dołączam się :p