Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Plusy / minusy XVI zlotu


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
53 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 22 września 2013 - 07:27

Jak po każdym zlocie zauważamy wady i zalety organizacji zlotu
W tym temacie można opisać ( z kulturą ) co się komu podobało oraz co nie podobało na zlocie
Będzie to dla nas oraz innych kolejne wskazówki co należało by zmienić podczas organizacji zlotu .

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#2 OFFLINE   kaskader83

kaskader83

    Przygoda z Omegą twała 11 lat...

  • 898 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 22 września 2013 - 07:53

Ja zauważyłem tylko dwa minusy tj. brak choćby jednego Toi-Toia i brak kilku wystawionych worków na śmieci.Poza tym wszystko było super!!Do niczego innego nie mogę się doczepić, dlatego wielki szacun dla organizatorów za ogarnięcie całego zlotu!!
I ty możesz zostać Klubowiczem.
Jak?? => Tak!!

#3 OFFLINE   baron_kr

baron_kr
  • 976 postów
  • Dołączył: 12-07-2007
  • Skąd: NowaSól/Oborniki
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 22 września 2013 - 08:27

MI sie tylko nie podobało to , ze jakis ciul wysmarował nam auta mydłem , musztardą itp, jednak niektórzy mają cos nie pokolei ,,,,

#4 OFFLINE   bloku

bloku

    Czarobus V8

  • 174 postów
  • Dołączył: 19-07-2011
  • Skąd: Kartuzy/Reda
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 22 września 2013 - 11:33

MI sie tylko nie podobało to , ze jakis ciul wysmarował nam auta mydłem , musztardą itp, jednak niektórzy mają cos nie pokolei ,,,,


Ciesz się, że nie miałeś serka, pasty do zębów i kilku innych smaczków jak ja na XIV - sądząc po specyfikach mogła to być ta sama osoba :/

Dodany obrazek


Jeżdżę:
- Skoda Fabia II
- Audi S6 Avant

#5 OFFLINE   WujekJerry

WujekJerry

    Łomega :)

  • 382 postów
  • Dołączył: 17-02-2013

Napisany 22 września 2013 - 11:59

pasty do zębów


UU to mogłoby troszki porysowac lakier ;]

#6 OFFLINE   Matias

Matias
  • 871 postów
  • Dołączył: 01-01-2013
  • Skąd: Kutno / Gostynin EKU / WGS
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 22 września 2013 - 12:19

To w morde go :) złapać i przywiązać do drzewa

#7 OFFLINE   Pan Filip

Pan Filip
  • 385 postów
  • Dołączył: 25-03-2013
  • Skąd: Moszczenica
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 22 września 2013 - 12:23

ja bylem jeden dzien i to nie cal;y niestety:( ale dla mnie wada bylo brak wc na lotnisku a tkto same zalety tzn super atmosfera i jak zawsze super organizacja calego zlotu:)

#8 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 22 września 2013 - 13:43

MI sie tylko nie podobało to , ze jakis ciul wysmarował nam auta mydłem , musztardą itp, jednak niektórzy mają cos nie pokolei ,,,,


podpisuję się pod tym w całości, niestety temat jaki był prowadzony zlocie w Skwierzynie nie dotarł do wszystkich widać były chyba za skomplikowane wyrazy użyte

tak jak pisałem w tamtym temacie, na żaden zlot już nie przyjadę nie mam ochoty rano wycierać jedzenia z samochodu


kolejnym minusem było zachowanie kilku osób podczas wieczornych zabaw a w szczególności podczas ogłaszania wyników i rozdawania nagród totalny brak szacunku dla innych za wykonaną pracę

totalna żenada

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#9 OFFLINE   Pit8

Pit8
  • 27 postów
  • Dołączył: 18-03-2012
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 22 września 2013 - 14:12

Jedynie co to wlasnie brak tego toitoia mi doskwieral xd
no i przy rozdaniu coniektorzy mogliby sie powstrzymac od komentarzy i zajac sie tym tutaj na forum
Cala reszta byla genialna ;p Czekam na kolejne zloty/spoty

#10 OFFLINE   Ulter

Ulter

    FIOLETOWA LADY loading...

  • 1 935 postów
  • Dołączył: 31-07-2012
  • Skąd: Łask/Zelów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 22 września 2013 - 14:28

a ja mam mały niesmak ze zamiast bawic sie razem to widoczny był podział ......
CZASEM NIEWIDOCZNY ALE ZAWSZE OBECNY.. :D
782-214-578
884-777-999
Dodany obrazek

#11 OFFLINE   British

British

    Ignorantia legis non excusat

  • 3 622 postów
  • Dołączył: 20-08-2006
  • Skąd: Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 22 września 2013 - 16:59

Również jestem zniesmaczony mazaniem czymkolwiek a w szczególności żywnością po autach. Jak ktoś ma IQ 5-cio latka to niech nie jeździ na zloty!! Żenada i śmiech na sali za takie zachowanie. Ale jak widać nie każdy jest dorosły i prośby czy zapisy w regulaminach ma w d*pie. I tak jak napisali moi poprzednicy - całkowity brak szacunku dla Zarządu podczas rozdawania nagród czy innych przemówień. Zachowanie poniżej krytyki... Dodatkowo lekkim drobiazgiem był brak TOI TOI na lotnisku.

p.s.
podejrzewam, że dowcipniś smarujący samochody nie będzie miał jaj i się nie ujawni.

Kiss French. Wear Italian. Drive German.


Spalanie szkodnika
icon1.png


#12 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 22 września 2013 - 17:36

Przepraszam za niedogodności spowodowane brakiem toy toya, ale nie było to zamierzone.
Ponieważ podczas rozmowy z dyrektorem aeroklubu w sprawie toy toya, dostałem informację że nie jest potrzebny gdyż uczestnicy zlotu mogą skorzystać z toalety na terenie aeroklubu.
Dopiero w piątek w południe gdy pojechałem oglądnąć miejsce naszego zlotu zobaczyłem że odległość do toalet jest dość spora.
Miałem dobre chęci, raz jeszcze przepraszam.

#13 OFFLINE   Anya

Anya

    Ania British

  • 156 postów
  • Dołączył: 30-09-2012
  • Skąd: Mysłowice
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 22 września 2013 - 18:04

Mnie również nie odpowiadało zachowanie niektórych uczestników, którzy nie potrafią z kulturą zachowywać się na wspólnych spotkaniach i zamiast słuchać - śpiewają i głośno rozmawiają. Klub ma ponoć łączyć, a nie dzielić, ale jak widać są to tylko puste słowa, które z trudem wprowadzają w życie nawet osoby wypowiadające je.
Liczę również na to, że na kolejnych zlotach dla każdego będzie czymś naturalnym posprzątanie po sobie. Ja widać po wczorajszym ognisku, nie jest to takie trudne :)
Pokładam również nadzieję w przyszłym Zarządzie, że będzie w pełni świadomy spoczywającej na nim odpowiedzialności za bezpieczeństwo na zlocie i nie zdecyduje się na wydzielenie na lotnisku/torze miejsca do "piwkowania".
nobody expects the spanish inquisition

#14 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 22 września 2013 - 18:56

Minus,
nie podobało mi się również, że mimo wcześniejszych próśb po poprzednich zlotach w dalszym ciągu jacyś żartownisie nie potrafią uszanować czyjejś własności :(

Ps, musztardę wolę na kiełbasie :D


Plusy.
Dziękuję wszystkim za wzięcie mojej prośby w bardzo poważny sposób - wyjeżdżałem z campingu jako jeden z ostatnich, po przejściu po terenie, który używaliśmy, kopara mi opadła :D zagościł na niej wielki rogal :D
Dziękuje wszystkim za pozostawienie terenu w stanie takim, jakim go zastaliśmy.:)

#15 OFFLINE   marcines

marcines

    Co ma być to będzie

  • 671 postów
  • Dołączył: 12-04-2009
  • Skąd: Świnoujscie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 22 września 2013 - 19:10

Ciesz się, że nie miałeś serka, pasty do zębów i kilku innych smaczków jak ja na XIV - sądząc po specyfikach mogła to być ta sama osoba :/

Albo czekolady pod klamką :D

#16 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 22 września 2013 - 19:23

dobrze że mnie nie było - bo podejrzenia wtedy były na mnie ze to ja takie psikusy robiłem na XIV.
szkoda, szkoda chopy że robita takie numery naszym furką...

a co za akcje przy rozdawaniu wyszły ? :masakra:

#17 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 22 września 2013 - 19:42

Minusy

Na razie mi się nie nasuwają :p
Plusy

W końcu grajek na zamówienie ,
po drzewo nie trzeba był do lasu :D.

PS co do kibelka na lotnisku to mało w koło było krzaczków???? . Każdy z pewnością znalazł coś ustronnego dla siebie :mrgreen:

Jak mi się coś nasunie to jeszcze dopiszę . Odnośnie rozdania nagród to sam jestem ciekaw byłem nieopodal ( zbierałem się do wyjazdu ) i słyszałem owację ale myślałem że jest wesoło a nie niesmacznie :(.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#18 OFFLINE   czesiek

czesiek

    nagadałem się

  • 3 019 postów
  • Dołączył: 23-08-2007
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 22 września 2013 - 19:52

Krasnoludki robiące takie brzydkie psikusy zostaną na następnym zlocie złapane na gorącym uczynku za swoje małe rączki a następnie:0bicz: i :kat:.

Swoją drogą naprawdę trzeba mieć coś nie tak z bańką żeby smarować auta jedzeniem.

#19 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 22 września 2013 - 20:04

Jak ktoś ma IQ 5-cio latka to niech nie jeździ na zloty

Nie obrazaj 5-cio latków, bo chyba maja większe IQ niz te osoby, którym przyszło do głowy niszczyc czyjąś własność.

#20 OFFLINE   radza

radza
  • 238 postów
  • Dołączył: 20-01-2009
  • Skąd: Opole . . . . . . . . Y25DT & C3.0SEJ
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 22 września 2013 - 20:04

Byłem jedynie w sobotę na lotnisku i bardzo mi się podobało :)
Dziękuję organizatorom za włożoną pracę, zaangażowanie i poświęcony czas, bym ja mógł się dobrze bawić.
Z minusów to słabe nagłośnienie, nie było po prostu słychać co się w danej chwili dzieje oraz tak jak pisali poprzednicy: brak na lotnisku kilku koszy na śmieci, chodź ja po sobie posprzątałem widziałem, że inni mieli z tym problem i śmieci, puszki po piwie lądowały w trawie. ( to też świadczy o niskiej kulturze)

Mam taki pomysł, by w ramach bezpieczeństwa, przed wzięciem udziału w konkurencjach zlotowych, każdy uczestnik był sprawdzany pod kontem trzeźwości.

Zauważyłem też, że wielu osobom nie podobały się zasady, głośno manifestowali i nie szczędzili słowa krytyki, wulgarnych odzywek pod adresem organizatorów- takie osoby powinny zadać sobie pytanie- po co przyjechali na zlot?

Dzięki i do zobaczenia na kolejnym zlocie:)