Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Pozlotowy spam - XVI Zlot Czestochowa


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
180 odpowiedzi na ten temat

#141 OFFLINE   Bobas

Bobas

    Nr.Klubowy 327

  • 532 postów
  • Dołączył: 18-04-2009
  • Skąd: Królewskie stołeczne miasto Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 25 września 2013 - 18:47

Władza może wszystko

Maro nie żebym się czepiał ,ale według innych też nie powinieneś być klasyfikowany w najładniejszej i w 1/4 :) bo nie masz omegi :p
Zadałem pytanie czy można brać udział innym samochodem niż omega oto odpowiedzi :

Można, lecz nie będziesz klasyfikowany.
Będzie to udział sprawdzający

Ma,i to dużo.
Bo to jest Zlot Omega Klub Polska
I konkurencje(zabawy) odbywające się tam tyczą sie w/w pojazdów.

PS. A jak chcesz brać udział i być klasyfikowany w tego typu konkurencjach to powinieneś pojechać swoim autem tam gdzie będziesz miał taką możliwość..



#142 OFFLINE   Maro

Maro
  • 4 000 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 września 2013 - 18:55

Jeżeli tak to wygląda to, że jednak Catera to nie Omega (mimo, że taka sama konstrukcja i wygląd, oprócz paru detali) to mogę się zrzec nagrody na najładniejszą. Nie ma problemu...

#143 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 25 września 2013 - 18:59

Że zakupiłeś gotowca a dołożyłeś tylko rygielki w drzwi



buahahahahahahhahah :smiech: :smiech: wobec tak debilnego zarzutu ja pasuje.

Dziękuje i pozdrawiam :D

#144 OFFLINE   Maro

Maro
  • 4 000 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 września 2013 - 19:02

wobec tak debilnego zarzutu ja pasuje.

Nie zniżaj się takimi słowami ;) Ja nie wyzywam ani nie komentuję wypowiedzi w taki sposób ;)

#145 OFFLINE   Alley

Alley

    wolny folwark

  • 3 241 postów
  • Dołączył: 20-09-2009
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 25 września 2013 - 19:14

Ludzie? O co Wy walczycie za przeproszeniem? O złote kalesony? Zamiast tworzyc fajną grupe ludzi, społczeństwo omeg, to Wy sie kłocicie kto ma ladniejsza omege czy kolega wybrał czy też nie. Powiniście się z tego śmiac a nie wytykać sobie kto kupił jaką omege czy dołożyl listwe czy ma catere czyli omege z paroma dodatkami. No ludzie nie dajmy sie zwariowac. Tak sie sami nakrecacie do tej gadki, ze az w oczy kole. Siedzicie w garazu Adamie i myślicie co Maro ma a czego ja nie mam przez cały rok do następnego zlotu i na odwrot Maro do Adama? No proszę was. Ja myślałem, że to pasja, a nie walka czy jakas rywalizacja. Paranoja jakaś. Człowiek miał startować na klubowego, ale boje sie wrzucic omege do klubowych z jakimś opisem bo może zaraz aros będzie się ze mną scigał kto więcej gratów irmiego albo stz wrzuci, a potem jeden drugiemu rzygnie na forum publicznym, że taką kupił i tylko klocki wymienił i zacisk przy okazji pomalował, ale nawet go nie oczyścił druciakiem. Ogarnijcie sie trochę.

#146 OFFLINE   se61

se61
  • 994 postów
  • Dołączył: 02-09-2010
  • Skąd: Skwierzyna
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 25 września 2013 - 19:30

Ludzie? O co Wy walczycie za przeproszeniem? O złote kalesony? Zamiast tworzyc fajną grupe ludzi, społczeństwo omeg, to Wy sie kłocicie kto ma ladniejsza omege czy kolega wybrał czy też nie. Powiniście się z tego śmiac a nie wytykać sobie kto kupił jaką omege czy dołożyl listwe czy ma catere czyli omege z paroma dodatkami. No ludzie nie dajmy sie zwariowac. Tak sie sami nakrecacie do tej gadki, ze az w oczy kole. Siedzicie w garazu Adamie i myślicie co Maro ma a czego ja nie mam przez cały rok do następnego zlotu i na odwrot Maro do Adama? No proszę was. Ja myślałem, że to pasja, a nie walka czy jakas rywalizacja. Paranoja jakaś. Człowiek miał startować na klubowego, ale boje sie wrzucic omege do klubowych z jakimś opisem bo może zaraz aros będzie się ze mną scigał kto więcej gratĂłw irmiego albo stz wrzuci, a potem jeden drugiemu rzygnie na forum publicznym, że taką kupił i tylko klocki wymienił i zacisk przy okazji pomalował, ale nawet go nie oczyścił druciakiem. Ogarnijcie sie trochę.


Dokładnie dobrze napisane stare konie a zachwują sie jak dzieci najlepiej nic nie wygrywac proponuje zrobic duplikat nagrody i wyslac go na zazdrosny adres może buzia bedzie usmiechnięta:)

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

#147 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 września 2013 - 19:32

proponuje zrobic duplikat nagrody i wyslac go na zazdrosny adres może buzia bedzie usmiechnięta :)

teraz to mnie położyłeś :smiech:

#148 OFFLINE   se61

se61
  • 994 postów
  • Dołączył: 02-09-2010
  • Skąd: Skwierzyna
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 25 września 2013 - 19:35

Z50 i o to mi chodziło

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

#149 OFFLINE   Maro

Maro
  • 4 000 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 września 2013 - 19:46

Nie do końca o to mi chodzi. Ale wiem, że dzięki swojemu "kolesiostwu" dostałem 10 głosów więc dziwię się po wynikach, że ABSOLUTNIE nikt więcej z całego lotniska nie oddał głosu na moje auto! Jak mi ktoś da info kogo nie zapytałem po wręczeniu nagród, ze też głosował na mnie to wtedy będzie wszystko jasne. Sorry...

Gratuluję Adamowi, że wygrał bo faktycznie zasłużył na nagrodę po tylu latach ale trzymajmy się do ... nędzy zasad!! Bo te ostatnie oba zloty pokazały to o co się czepiam ja czy Kolec, czy też parę innych osób, że kto z kim trzyma, pije % to ma jego poparcie a nie na tym to polega.

Na kolejny mam zamiar przyjechać z dzieckiem więc nie będzie % i nie będzie kolegów. A, zapomniałem... obiecałem nie startować. I w sumie nie mogę :D


Trzymajmy się tego, że...

[yt=...będzie zabawa będzie się działo]Pqaxe5o2Apo[/yt]

:D

#150 OFFLINE   Alley

Alley

    wolny folwark

  • 3 241 postów
  • Dołączył: 20-09-2009
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 25 września 2013 - 19:52

Coś taki wylewny? Jeżeli ktoś z kimś pije i w ten sposób powstaje kolesiarstwo to bierz na to wszystko poprawke jednym okiem. Jak mniemam nie o to chodziło w całym tym spocie by mieć pierwsze miejsce w jakiejkolwiek konkurencji by móc wrzucić zdjęcia z pucharem czy dyplomem na masce do swojego tematu w klubowych? Zawsze mi się wydawało, że chodzi o świetną zabawę. Ale najwyraźniej się myliłem. Jestem rozczarowany Waszym zachowaniem.

#151 OFFLINE   se61

se61
  • 994 postów
  • Dołączył: 02-09-2010
  • Skąd: Skwierzyna
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 25 września 2013 - 19:52

Maro wynajmiemy opiekunke do dziecka i też będą %

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

#152 OFFLINE   mariush

mariush

    Było mineło...

  • 648 postów
  • Dołączył: 23-03-2009
  • Skąd: Pruszcz Gdański
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 września 2013 - 19:59

:masakra: co mnie podkusiło żeby to czytać ??:masakra:
Uraziłbym dzieci twierdząc ze biorący udział w tej dyskusji zachowuja sie jak dzieci
Kilka stron pieprzenia farmazonów (niestety nie można użyć dosadniejszego słowa okreslającego tą czynność):masakra:
Żamiast klepać swoje kobiety po tyłkach wylewacie żółć na stronach Spamu -:oonie:wstyd

Odechciewa sie czytać Forum,odechciewa sie brać udział w czymkolwiek żeby potem nie byc wmieszanym w podobną "dyskusję"

Jako forumowicz/klubowicz/regionalny i 2-gi vice PREZES od SB liczę ze ktoś w końcu zakonczy tą żenującą farsę.
Ktoś chyba powinien zauważyć ze ten syf dzieje sie na Ogólnym Forum :masakra:

#153 OFFLINE   Maro

Maro
  • 4 000 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 września 2013 - 20:03

Coś taki wylewny? Jeżeli ktoś z kimś pije i w ten sposób powstaje kolesiarstwo to bierz na to wszystko poprawke jednym okiem. Jak mniemam nie o to chodziło w całym tym spocie by mieć pierwsze miejsce w jakiejkolwiek konkurencji by móc wrzucić zdjęcia z pucharem czy dyplomem na masce do swojego tematu w klubowych? Zawsze mi się wydawało, że chodzi o świetną zabawę. Ale najwyraźniej się myliłem. Jestem rozczarowany Waszym zachowaniem.

Czytasz ze zrozumieniem o co mi chodzi w tym ostatnim poście? Nie stawiam żadnych zarzutów, nie mam zamiaru, bo pewnie znowu wywołam dym ale... z drugiej strony nie wierzę, że mam akurat te 10 głosów, których byłem pewien na milion % po rozmowach z ludźmi.
Jakbym miał może 11-12 już bym nie drążył tematu. Nienawidzę zakłamania oszustwa i takich typu rzeczy! Jeżeli tak się stało to też tego nie napiszę, zostawię to dla siebie ale niesmak pozostanie... ;)

#154 OFFLINE   Immo

Immo
  • 1 057 postów
  • Dołączył: 25-08-2006
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 września 2013 - 20:26

Dodany obrazek

#155 OFFLINE   kolec.pjb

kolec.pjb

    pierwsza szóstka okp

  • 294 postów
  • Dołączył: 25-04-2009
  • Skąd: NKE / GD
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 września 2013 - 21:05

Kolca przekabaciłeś do tego zdania i zrobił niepotrzebny smród na forum.


od kolca to ty się odp...... bo z tym to przegiąłeś...i sam przestań smrodzić


 


#156 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 25 września 2013 - 21:21

:zamykam:

Póki nie wyluzujecie...
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ

#157 OFFLINE   Sergio

Sergio

    Precz z Komuną

  • 556 postów
  • Dołączył: 23-04-2012
  • Skąd: Gdansk-Holandia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.6i 24v C36GET Lotus Omega

Napisany 01 października 2013 - 10:32

:ucieczka:

#158 OFFLINE   mrogal

mrogal

    ex PREZES SyBy

  • 1 419 postów
  • Dołączył: 31-03-2009
  • Skąd: Pasłęk
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 01 października 2013 - 10:42

wchodź, wchodź śmiało :laugh:
:welcom:

#159 OFFLINE   iwonka

iwonka
  • 540 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: jeszcze dalej niż koniec świata
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 października 2013 - 11:15

oooooooo :img: dziń dybry :D

#160 OFFLINE   wiolcia

wiolcia

    Magazynierka

  • 272 postów
  • Dołączył: 21-11-2010
  • Skąd: Gdańsk-Oliwa
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 01 października 2013 - 11:27

Dzień dobry ciotka, widze po postach, że znowu coś śmierdzi po zlocie. Co niektórzy wylewają swoje żale i zachowują się jak dzieci. Oj dorośnijcie :masakra:
"Ludzie są jak kwiaty: stworzeni do tego, aby się rozwijać. André Liége "