Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Pozlotowy spam - XVI Zlot Czestochowa


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
180 odpowiedzi na ten temat

#81 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 24 września 2013 - 20:41

ja na pewno już nie wezmę udziału w prowadzeniu żadnej konkurencji, i bardzo mocno się zastanawiam czy jest sens przyjeżdżać na kolejne zloty


ja również się mocno zastanowie czy jeszcze prowadzić kiedyś CA :lol:

Bo wbrew pozorom, pomimo pochwał i gratulacji bardzo dużo ludzi ma nahuśtanego gula, że ich nie stać na takie fanaberie w ich Omegach. Ot taki polski folklor


pewnie tak... i powiem szczerze, że żal mi Domina, bo na forum wszyscy się zachwycają, a potem taki klops. Mimo, że mi osobiście jego auto aż tak mocno się nie podoba, to na pierwszą trójkę zasłużył na pewno :yes: Widzę, że Domin zaczyna mieć taki problem jak ja miałem dlugi czas.... auto ładne, kupa kasy wladowana, sporo pracy, w temacie wszystko ładnie pieknie a na zlotach klops :lol:


Na koniec tej wspaniałej dyskusji dziękuję tym którzy głosowali na moją omegę, bo Ci co mnie znają wiedzą ile czasu i pracy temu autu poświęciłem :) Chyba też nikt mi nie zarzuci, że auto mam poskładane na trytyki, albo że ruda gdzieś wyłazi :p

#82 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 września 2013 - 20:52

Zasadniczy minus, że w ośrodku nie było gumowych krawężników. Następtym razem proszę poszukać odpowiedniego ośrodka.

buahahahahahahahaa :smiech:

#83 OFFLINE   ontour23

ontour23
  • 252 postów
  • Dołączył: 23-02-2009
  • Skąd: inowrocław
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 24 września 2013 - 21:04

konkurs car-audio musi prowadzic domin bo on napewno ma pojecie o tym
a moge to stwierdzic po ogłoszeniu wyników :D
Pan Karetka

#84 OFFLINE   gmurawsk

gmurawsk
  • 2 023 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Warszawa-Grochów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 24 września 2013 - 21:12

buahahahahahahahaa :smiech:


Ty się nie śmiej. Bo zamiast cos zjeść to po szpitalach jeździłem. A jak wróciliśmy to już było po grilowaniu i wszyscy spali ( z małymi wyjątkami co Słowaków upijali). Głodny poszedłem spać. A gdyby krawężnik był odpowiednio gumowy to bym się najadł.

#85 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 24 września 2013 - 21:19

konkurs car-audio musi prowadzic domin


wtedy to na pewno nikt nie będzie miał pretensji jak Domin sam sobie będzie przyznawał I miejsce :smiech: :smiech:

a moge to stwierdzic po ogłoszeniu wyników


ja po ogłoszeniu wyników mogę stwierdzić, że więcej tego nie prowadzę, bo wychodzi na to, że jestem gluchy :smiech: Mogę też stwierdzić, że konkurs stał na żenującym poziomie. :yes:

i wychodzi na to co napisalem wcześniej.... wszystkie konkursy na zlocie były ustawione, łącznie z przeciąganiem omegi i jazdą precyzyjną z talerzem :yes:

Dochodzę do wniosku, że te auta są za tanie, bo kupują ludzie którzy żeby podleczyć swoje puste ego wylewają swoje frustracje doszukując się spisku we wszystkim i wszędzie.




Przyznaje się :yes: Kupowałem głosy, a tak w ogóle to był zamach!! Mam na to dowody, w czasie rozdania nagród słychać było strzały!! Pierwsza próba zakończyła się niepowodzeniem - ktoś chciał zabić prezesa i pociął mu oponę, ale mimo przeciwności losu dojechaliśmy na zlot. Teraz na szczęście wyjaśnieniem wszystkich fałszerstw w konkursach CA, na najładniejszą Omegę zlotu oraz 1/4 mili zajmię się czlowiek bez skazy, nijaki Pan Antoni M. :p Przy pomocy wysokiej klasy specjalistów: detektywa Monka, dr Housa oraz Kubusia Puchatka odnajdzie układ i go zniszczy!! a na koniec rozprawi się z gościem który smarował auta ketchupem i założy mu gaz do auta :p :lol:

#86 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 września 2013 - 21:24

rozprawi się z gościem który smarował auta ketchupem i założy mu gaz do auta

Dla dociekliwych - jest już jakaś poszlaka :hmmm:

Next info soon...


:smiech:

#87 OFFLINE   awhaker

awhaker

    Czytamy AWUHAKER... :D

  • 905 postów
  • Dołączył: 08-04-2012
  • Skąd: Koło
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 3.0i C30NE

Napisany 24 września 2013 - 21:30

i założy mu gaz do auta

I się ucieszy bo pewnie go na to nie stać a by chciał....

#88 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 24 września 2013 - 21:35

A ja będę wnioskował do przyszłego zarządu aby przy danych konkurencjach odbyło się jawne głosowanie.
Każdy startujący w odpowiedniej konkurencji wylosuje swoje miejsce od 1 - 3
nie będzie kolesiostwa, przekrętów i bóg wie co jeszcze, ba, nie będzie potrzebny tor / lotnisko, tym samym zjedziemy z kosztów, np OZ :smiech:

#89 OFFLINE   Maro

Maro
  • 4 000 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 września 2013 - 21:40

Dochodzę do wniosku, że te auta są za tanie, bo kupują ludzie którzy żeby podleczyć swoje puste ego wylewają swoje frustracje doszukując się spisku we wszystkim i wszędzie.

To dalej o mnie? ;) Jak miałem pierwszą Omegę to nie miałeś jeszcze prawka :p Jak marzyłem o Omedze to Ty mówiłeś na samochody "ke" :D



Na koniec tej wspaniałej dyskusji dziękuję tym którzy głosowali na moją omegę, bo Ci co mnie znają wiedzą ile czasu i pracy temu autu poświęciłem

Znam, czytałem i wiem. Ale może porównamy? Bo o moim aucie nie wiele wiadomo a wsadziłem w nie więcej kasy niż dałem za nie :p


Przyznaje się Kupowałem głosy, a tak w ogóle to był zamach Mam na to dowody, w czasie rozdania nagród słychać było strzały

I nie można było tak od razu? ;) Niepotrzebne były te spięcia :p A strzały to nie ten ten las i tam były brzozy! Mylisz fakty, nie wiem co tam polewali w tym domku G ale ja też do dzisiaj nie mogę dojść do siebie a poszedłem tylko po krupnioka i... tego drugiego :D

#90 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 24 września 2013 - 21:46

To dalej o mnie? Jak miałem pierwszą Omegę to nie miałeś jeszcze prawka Jak marzyłem o Omedze to Ty mówiłeś na samochody "ke"


nie, to było ogólnie co się zaczyna dziać na forum. Pisanie czegoś takiego o Tobie byłoby z mojej strony co najmniej nie na miejscu, więc jeśli poczułeś się urażony to przepraszam :)

Ale może porównamy?


bardzo proszę :D

a tak serio Maro, to dajmy już spokój ;) Przecież to nie ma sensu.... robisz z tego konkursu nie wiadomo co. To chyba nie jest fair, że jak potrzebowałeś pomocy to wtedy Adaś był dobry, a jak coś poszło nie po Twojej myśli to Adaś jest kretaczem, kolesiem itp. ;)
Proponuję zakończyć głupie docinki i na następnym zlocie napić się :piwo: ;)

#91 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 24 września 2013 - 21:47

Przyznaje się :yes: Kupowałem głosy, a tak w ogóle to był zamach!!


Napisze to po imieniu, Adaś wpadł do pokoju gdy liczyłem głosy, pociągnął mi z dyni, zaliczyłem glebę, przydepnął kolanem klatę i zdecydowanym głosem powiedział " jak moja nie wygra to kłopociki się zaczną" no cóż, wymiękłem :smiech:

#92 OFFLINE   Maro

Maro
  • 4 000 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 września 2013 - 22:02

bardzo proszę :D

a tak serio Maro, to dajmy już spokój ;) Przecież to nie ma sensu....

Ale ja chciałem się pochwalić :D


To chyba nie jest fair, że jak potrzebowałeś pomocy to wtedy Adaś był dobry, a jak coś poszło nie po Twojej myśli to Adaś jest kretaczem, kolesiem itp. ;)

A ja pamiętam o tym, jestem Ci wdzięczny i zaproszenie z Zieloną do mnie/nas miałeś nie raz :)
Ale Twoi współlokatorzy z ostatniego zlotu deklarują, że nie przyjadą więc jest szansa...

na następnym zlocie napić się ;)


Napisze to po imieniu, Adaś wpadł do pokoju gdy liczyłem głosy, pociągnął mi z dyni, zaliczyłem glebę, przydepnął kolanem klatę i zdecydowanym głosem powiedział " jak moja nie wygra to kłopociki się zaczną" no cóż, wymiękłem :smiech:


A na takiego niepozornego wygląda, wręcz... wąskiego :D

#93 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 24 września 2013 - 22:15

A na takiego niepozornego wygląda, wręcz... wąskiego :D


Chcesz żeby Tobą pozamiatał podłogę? ryzykuj :D

Ja już wymiękam :F

#94 OFFLINE   Maro

Maro
  • 4 000 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 września 2013 - 22:17

Chcesz żeby Tobą pozamiatał podłogę? ryzykuj :D

Ja już wymiękam :F


Jak to Raf mówi: ziom :) Może krzywdy mi nie zrobi :p

#95 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 września 2013 - 22:31

ziom

Jaki Ty "ziom" jesteś, jak Ty tam napływowy jesteś z lubelszczyzny :smiech:

#96 OFFLINE   DaVePGN

DaVePGN

    Drift King

  • 4 228 postów
  • Dołączył: 17-02-2009
  • Skąd: PGN
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 24 września 2013 - 22:35

aaa jeszcze menda dejf sie napatoczy moze ja. Sie wesolo robi

Ino nie menda, reksio :D

A poza tym to STZ w kombi nie ma sobie rownych :D Czy to B czy BFL, ale ze wskazaniem na BFL :D Takze Phanti, przegrales :p

#97 OFFLINE   Phantom

Phantom

    łututututut

  • 1 152 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 24 września 2013 - 23:25

za wolny jestes misiu pysiu heh

#98 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 25 września 2013 - 00:00

Nie pielgrzymowałem jak Rafał, żeby się z każdym napić, nie robiłem żadnych rzeczy by zwrócić na siebie czy na auto uwagę.... mam czyste sumienie.


Adam o co Ci teraz chodzi ? bo nie wiem co ten text ma teraz na celu udowodnić ?
to że pije ze wszystkimi na zlocie to tylko o mnie świadczy że jade na zlot po to żeby spotkać jak najwiecej ludzi z klubu i forumowiczów, poznac pogadać - TAKA JEST IDEA ZLOTÓW. a nie trzymać się jednej ekipy, regionu etc.
czyste to nie jest do końca ;) mówie tylko jak to z boku wygląda ;)


dla mnie zlot to jest czas na reset, miłe spedzenie czasu przy % i zabawie z ludzmi którzy maja podobna pasje jak ja.
zawody i konkurencje to jest sprawa drugorzędna... bo gdybym miał sie przejmować tak jak Ty że "moja omega zdobyła najmniej glosów" i później wszedzie o tym sie zalic to dawno bym zmienił klub.:pokoj:


Adam sam widzisz jakie robią sie niesmaki jak sie wygra jakąś konkurencje.
miałem podobny niesmak po XV zlocie że tak niektórzy podchodzą do wyników.
od 12zlotu to zauważyłem jak pierwszy raz coś udało mi sie wygrać.

Maro po grzyba zaczynasz kolejne pieprzenie farmazonów o tym kolesiostwie ?
jaki masz w tym cel ? Kolca przekabaciłeś do tego zdania i zrobił niepotrzebny smród na forum. teraz kolejnym osobom to zarzucasz bo boli Cie to że sam na podium nie stanąłeś ?

bez kitu po takich hasła wszelkie konkurencje tracą sens na zlotach !


chopy weźcie sie w garść i zacznijcie traktować zloty jako zabawe a nie powody do kwasów.
jak tylko dla pucharów tam jeździcie to zacznijcie coś robić z furą żeby zdobyć ten puchar w czym kolwiek a nie robić z siebie psa ogrodnika !!

"nie ma takiego bicia !
dziękuje dobranoc "
:pokoj:

#99 OFFLINE   Bobas

Bobas

    Nr.Klubowy 327

  • 532 postów
  • Dołączył: 18-04-2009
  • Skąd: Królewskie stołeczne miasto Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 25 września 2013 - 00:15

http://forum.omegakl...19&d=1379939013
Hmm nie przypominam sobie żeby na lotnisku leciał jozin z bazin :p

#100 OFFLINE   cimek757

cimek757
  • 254 postów
  • Dołączył: 15-08-2010
  • Skąd: Głuchołazy
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 25 września 2013 - 01:41

Hahaha w końcu coś tu na forum zaczyna się dziać! :D









Nie no, a tak serio dajcie sobie wszyscy na luz :D XVI zlot to już historia, sprawa zamknięta, teraz czas na wyczekiwanie następnego :D

Ale wiem o co tu chodzi, bo zamiast na lotnisko to powinniście wszyscy jechac na Jasną Górę i zamiast organizować jakiekolwiek konkurencje to zorganizować Rydzyka niech msze odprawa w waszej intencji, po mszy zamiast opłaty zlotowej dać jemu tą kase i do domu wracać :hihi:
Amen.