Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Znikające wątki?????????????????????????????


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
81 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   gmurawsk

gmurawsk
  • 2 023 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Warszawa-Grochów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 13 września 2006 - 23:33

po co ten cały niesmak i robienie niepotrzebnych problemów.

To wy zaczęliście to już skączcie tą farsę.

#22 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 września 2006 - 23:35

... trzyma sie regulaminu...


Prosze wskazac zapis w regulaminie na podstawie ktorego BC zostal usuniety

#23 OFFLINE   Hrabia

Hrabia
  • 387 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Toruń
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 13 września 2006 - 23:35

Hrabia zachowujesz się jak dziecko krzyczysz i nie wiesz czego chcesz. a jeśli wiesz to w 2 zdaniach. Moin zdaniem szukasz zadymy i sfary. Wysławiaj się pełniej a nie jakimiść znaczkani.


Masz coś do mnie to wal na priv

Żenada....

Hej Heja Heja ADMINI OKP mistrzem....

#24 OFFLINE   GAWOR

GAWOR
  • 702 postów
  • Dołączył: 10-05-2006

Napisany 13 września 2006 - 23:37

Panowie adwokaci kolegi BC

Właściwie to chyba moja ostatnia wypowiedź w tym temacie
Już pisałem, że decyzja była podjęta współnie, ale skoro się cytujemy

Bc30se (13-09-2006 21:34)
decyzja jaką podejmiesz... jest twoja

Nie bądźcie więc już dziećmi i skończcie te płacze, bo żal to czytać

A prośby raz o usunięcie konta, a chwilę potem o jego przywrócenie do mnie nie przemawiają. Cytował już nie będę. Odrobinę powagi bo jesteście dorosłymi ludźmi


Teraz już żegnam bo rano muszę wstać

#25 OFFLINE   Maniurka78

Maniurka78

    Omega Driver

  • 102 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Chocianów

Napisany 13 września 2006 - 23:38

po co ten cały niesmak i robienie niepotrzebnych problemów.

To wy zaczęliście to już skączcie tą farsę.

Jacy wy???

#26 OFFLINE   gmurawsk

gmurawsk
  • 2 023 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Warszawa-Grochów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 13 września 2006 - 23:39

Ty i Hrabia

#27 Guest_sunnychris_*

Guest_sunnychris_*
  • Dołączył: 01-01-1970

Napisany 13 września 2006 - 23:41

ja tez juz koncze moj udzial w tym watku...

#28 OFFLINE   Hrabia

Hrabia
  • 387 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Toruń
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 13 września 2006 - 23:42

Ktos tu nie umie liczyć......

#29 OFFLINE   Maniurka78

Maniurka78

    Omega Driver

  • 102 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Chocianów

Napisany 13 września 2006 - 23:42

Ze ja???????????????? Co ja takiego zaczęłem????????? Dociekanie pewnych niejasności uważasz za farse????

#30 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 września 2006 - 23:59

Panowie adwokaci kolegi BC

Właściwie to chyba moja ostatnia wypowiedź w tym temacie
Już pisałem, że decyzja była podjęta współnie, ale skoro się cytujemy

Bc30se (13-09-2006 21:34)
decyzja jaką podejmiesz... jest twoja

Nie bądźcie więc już dziećmi i skończcie te płacze, bo żal to czytać

A prośby raz o usunięcie konta, a chwilę potem o jego przywrócenie do mnie nie przemawiają. Cytował już nie będę. Odrobinę powagi bo jesteście dorosłymi ludźmi

Teraz już żegnam bo rano muszę wstać


Ten cytat jest wyrwany z kontekstu. Dal Ci wybor: albo go usuwasz z forum razem z postami albo usuwasz ostrzezenia i miedzy tym miales podjac decyzje. Wiec nie zrzucaj teraz winy na BC

nie umieszczamy prywatnych rozmów na forum :!:
Jeżeli chcesz, to wyślij ją do nainteresownaych na PW.

Edit : Piterek


#31 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 września 2006 - 00:00

ja tez juz koncze moj udzial w tym watku...


Znaczy co? Raczkiem raczkiem bo brak dowodow. Dalej nie podales dokladnego cytatu z regulaminu na podstawie ktorego BC zostal usuniety

#32 OFFLINE   QQ

QQ
  • 273 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Lublin

Napisany 14 września 2006 - 06:53

....."wolny kraj - kto chce zostaje na forum i trzyma sie regulaminu... kto uwaza ze forum jest do d*py... droga wolna... przeciez nie bedziemy sie tu klucic bo nie po to jest to forum. ja nie widze problemu".....

SUNNY..
ja rowniez nie widze problemu w tym abyś przestał stawiac tak sprawy...
dostaleś odrobinke władzy i juz opychas sie jej mozliwosciami nadanymi od admina afkorzz..

widze ze powstalo błedne koło...

admin nie potrafi przyznać sie i dokładnie odpowiedziec jakim to prawem w taki razacy sposob pozbył sie jednego z najbardziej aktywnych ludzi na tym forum...

#33 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 września 2006 - 07:02

Wiem że miał ostrzeżenie i że drugie dostał za obrażenie kogoś, czego nawet nie mozna przeczytać bo poprostu zostało skasowane. A teraz piszesz że trzeci dostał za całokształt..... :shock: :shock: :shock: .Czytam to forum na tyle ile mogę i czas mi na to pozwala i jak dotąd nie doczytałem sie jakichś obraźliwych postów rzeczonego kolegi.


to moze poświeć tyle czasu co niektórzy i doczytaj posty Bc. Są na forum.

A teraz odpowiedz mi na pytanie - dlaczego zabierasz głos w dyskusji, skoro nie masz bladego pojecia co i jak sie stalo oraz od kiedy to trwało. Nie masz pojecia ile było rozmów z Bc, nie masz pojecia ile razy Bc dostawał szanse i przymykaliśmy oko. Nie masz pojecia ile razy proiłem go o przeredagowanie swojego posta, który w rażący sposób nruszał regulamin przez obrazanie i wulgaryzy w kazdym zdaniu.

Teraz jestes mądry ... choć nic nie wiesz. Forum jest tak zbudowane, ze ktos sie nim zajmuje a całość ogarnia regulamin. Dołączajac do forum akceptowałeś regulamin. MAsz teraz wybór - albo stosujesz sie do jego postanowień, albo nie piszesz na forum.

Jesli to forum jest takie złe, po co piszesz, zwłaszcza zabierając głos w temacie, o którym wiesz tak mało a przez to piszesz bzdury o jakis wendettach prywatnych itd.

Cale to zamieszanie to dziecinada, rozpętana przez Bc, Hrabie, QQ, teraz Ty sie dołączasz... a zaden z Was nie ma praktycznie zadnych informacji uprawniającyh do wyciągania wniosków.

ps. co do ostrzezenia za całokształ - tak własnie jest. Ostatnie ostrzezenie-ban to wynik całkościwego zachowania Bc na forum a zwłaszcza jego butne zachowanie podczas rozmów na priwach, gdzie wszyscy my próbowaliśmy mu wytłumaczyć dlaczego tak a nie inaczej.
Sam prosił o usunięcie, gdyby tego nie zrobił, pewnie byłby na forum, ale widac nawet (a moze zwłaszcza) w sytuacjach trudnych i nie po jego mysli - Bc absolutnie nie potrafi sie zachowac.

Teraz na koniec powim jeszcze tyle ... kiedy ja gdzies sie zapisuje, wstępuje, należe - staram sie dostosowac do panujących tam zasad. Zasady są jasno określone. Są ostrzeżenia, które służą zwróceniu uwagi na prolemy. Zanim dostanie sie ostrzezenie oficjalne następują rozmowy na PW. Kiedy już ktos ostrzezenie dostaje jest to przemyslane i zasłużone.

Polecam przeczytanie regulaminu - wszystkim tym, którzy nie czytali lub zapomnieli co w nim jest. A polecam dlatego, ze każdy z Was go zaakceptował!!!

#34 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 września 2006 - 07:07

admin nie potrafi przyznać sie i dokładnie odpowiedziec jakim to prawem w taki razacy sposob pozbył sie jednego z najbardziej aktywnych ludzi na tym forum...


Czy Ty rozumiesz, ze Bc sam poprosił o usunięcie z forum ?!
Czy Ty umiesz czytać, ze bc dostał tylko drugie ostrzeżenie za cały okres od pierwszego ostrzezenia i było to poprzedzone wielkokrotnymi rozmowami z Bc i prośbami.
Usunięcie z forum, zaraz po tym jak prosił o usunięcie - bo puścił focha ... jak dzieciak... wynika również z jego zachowania po otrzymaniu ostrzezenia. Nie będe cytował (jak Ty, co jest IMO znaczącym występkiem) prywatnych rozmów, zeby Ci coś udowadniac. Na forum jest 500 forumowiczy... odpowiedz mi na pytanie dlaczego akurat On, skoro był takie ekstra?
To ze ma wiedze, nie znaczy, ze jest Panem Świata i moze wszytsko, a forum doskonale sobie poradzim, bez trolla jakim bym Bc - najmądrzejszy w każdej dziedzinie, czy to aut, fotografii, czy chocby durnych naklejek na tylną klape.

A teraz wyciąg z regulaminu:, który każdy powinien przynajmniej przeczytać (mam na mysli cały regulamin, a nie tylko ten fragment bezpośrednio opisujący sytuacje z Bc). Każdy powinien go znać, każy go zaakceptował, a jak ktos sie z tym nie zgadza - prosze o PW z odpowiednimi wnioskami.

II. Członkowie Klubu - ich prawa i obowiązki

1. Przyjęcie do klubu.

1. Członkostwo w Klubie jest dobrowolne.
2. Warunkiem przyjęcia do klubu jest:
- zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu Klubu,

. Członek klubu jest zobowiązany:


1. Przestrzegać postanowień Zarządu oraz regulaminu Klubu.
2. Współdziałać z władzami Klubu oraz brać czynny udział w imprezach klubowych.
3. Przestrzegać zasad i norm kulturalnego zachowania na imprezach masowych i spotkaniach klubowych.
4. Dbać o dobre imię Klubu,
5. Odnosić się do innych klubowiczów kulturalnie i z należytym szacunkiem,
6. Pisać na forum według zasad zawartych w tym regulaminie,

IV. Zasady pisania na forum OMEGA KLUB POLSKA:

1. Nie wolno udostępnić haseł dostępowych do kont na forum.
2. Obowiązkiem każdego użytkownika forum, jest zachowanie na poziomie ogólnie uznanym za kulturalny.
3. Nie piszemy postów, w których zawarte są obraźliwe teksty wobec współuczestników (posty takie będą edytowane lub blokowane, a następnie kasowane).

15. Osoba łamiąca rażąco zasady pisania na forum otrzymuje zakaz pisania na forum na czas tygodnia (drugi zakaz jest dawany na stałe), po czym przywrócenie prawa pisania jest poddane głosowaniu.
16. Zakaz pisania na forum jest ustanawiany przez Zarząd decyzją:
- w przypadku członka klubu, minimum 3 członków Zarządu,
- w przypadku użytkownika forum wystarczy 1 głos
17. Decyzja Zarządu o zablokowaniu lub usunięciu konta nie podlega negocjacjom.

#35 OFFLINE   Robo

Robo

    Zbanowany

  • 427 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 14 września 2006 - 07:15

Mnie jedyne co sie nie podoba to podział na lepszych (klubowiczy) i gorszych (reszte) :neutral:

Reszta to już nie mój cyrk nie moje małpy :razz:
konto usunięte

#36 OFFLINE   piotr027

piotr027

    Dwie Omegi-jedna Edytki

  • 604 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Krotoszyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 września 2006 - 07:24

Robo, co masz na myśli?Ja jakoś nie czuję sie ani lepszy ani gorszy..............jak tak bardzo lezy ci to na sercu to wplać 20zł i masz problem z głowy...........

#37 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 września 2006 - 07:28

Mnie jedyne co sie nie podoba to podział na lepszych (klubowiczy) i gorszych (reszte) :neutral:

Reszta to już nie mój cyrk nie moje małpy :razz:



o przepraszam Cie bardzo, bo tu pojechałeś mi po rajtach, jacy lepsi i gorsi, czy ktoś tu kogoś dyskryminuje :?: :!:

nigdy nikt nie napisał: "ja z Tobą nie gadam bo nie jesteś klubowiczem" :!:
a profity za bycie w klubie są i będą, bo to klubowicze tworzą to forum, to oni je utrzymują i we wszystkich klubach tak jest.

Powtórzę to po raz kolejny, jest nas coraz więcej i coraz więcej "oszołomów" będzie się do nas podpianć i siać ferment.
Powiem to głośno, to nie jest pierwsze forum, które moderuję, Gawora też nie - nigdzie nie dopuszczaliśmy do takich dymów i zamieszania.
Bałagan na forum nie służy nikomu i daje nam złą wizytówkę.

Uważam temat za zamknięty, bo dalsza dyskusja to tylko bicie piany :!:


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#38 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 września 2006 - 07:29

Mnie jedyne co sie nie podoba to podział na lepszych (klubowiczy) i gorszych (reszte) :neutral:


Przynależność do klubu jest dobrowolna, ale też po to jest klub, zeby była część klubowa i część forumowa.
Jakby nie patrzec forum jest przy OKP a nie odwrotnie.
Masz Omege, chcesz przystąpić - wypełnij formularz, wpłac skladke bądz klubowiczem.
Bedziesz miał wszelkie uprawnienia klubowiczy.

Zapraszamy.

#39 OFFLINE   piotr027

piotr027

    Dwie Omegi-jedna Edytki

  • 604 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Krotoszyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 września 2006 - 07:32

Chyba już czas byloby zamknąć ten temat bo nie ma sensu go kontynuowac a zamieszanie dopiero może powstać...........Jestem jak najbardziej za racjami moderatorow.Kropka...........Regulamin jest po to aby go przestrzegac !!

#40 OFFLINE   gmurawsk

gmurawsk
  • 2 023 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Warszawa-Grochów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 14 września 2006 - 07:36

Chyba już czas byloby zamknąć ten temat bo nie ma sensu go kontynuowac a zamieszanie dopiero może powstać...........Jestem jak najbardziej za racjami moderatorow.Kropka...........Regulamin jest po to aby go przestrzegac !!

Jestem tego samego zdania bo toczenie piany nic tu nieda. Powstaną tylko jakieś jeszce niepotrzebne sfary.