Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Samochód z licytacji komorniczej


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Logan Cale

Logan Cale
  • 2 postów
  • Dołączył: 22-02-2012
  • Skąd: Toruń

Napisany 14 sierpnia 2013 - 18:32

Witam.

Próbowałem znaleźć potrzebne info w internecie, ale jakoś nic na ten temat nie ma.
Chciałbym kupić samochód z licytacji komorniczej z przeznaczeniem na części. Czy jest taka możliwość, chodzi mi o to żebym nie musiał go rejestrować na siebie i opłacać OC.
Wie ktoś coś na ten temat...

#2 OFFLINE   RiBiT

RiBiT
  • 181 postów
  • Dołączył: 16-06-2010
  • Skąd: koszalin

Napisany 14 sierpnia 2013 - 19:36

jest...... jesli podasz fałszywe dane. bo do puki samochodu nie wyrejestrujesz to musisz placic oc. a zeby wyrejestrowac to musisz pokombinowac.

#3 OFFLINE   Kiciek

Kiciek
  • 237 postów
  • Dołączył: 15-05-2009
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 sierpnia 2013 - 20:41

Jak poda fałszywe dane i wtopi licytacje, to przepadnie wadium.

#4 OFFLINE   piotrekmv6

piotrekmv6
  • 14 postów
  • Dołączył: 14-02-2013
  • Skąd: Zabrze

Napisany 15 sierpnia 2013 - 06:09

nie wiem jak w kujawsko-pomorskim, ale ja na śląsku zrobiłem z czterema autami tak że rozebrałem na części pierwsze i zadzwoniłem po kolesia że mam auto do zezłomowania. Przyjechał, zabrał sam szkielet i wystawił kwitek że zezłomowane. Ja nie chciałem kasy i on ode mnie też nie chciał. Podkreślam że poszły same szkielety, bez drzwi i całej reszty. Musisz mieć wszystkie dokumenty auta i tablice.

#5 OFFLINE   arnixx

arnixx

    Klubowy "Król Julian"

  • 766 postów
  • Dołączył: 15-12-2010
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 20 sierpnia 2013 - 11:08

W gdańsku z kolei musi zgadzać się waga auta która jest podana w dowodzie, najprościej jest auto po rozebraniu dociążyć innym złomem i wtedy nawet dostaniesz $$$ :)
Albo skolei inna możliwość chodź trochę oszukańcza to sprzedać pojazd fikcyjna na pana zenka z pod sklepu, za 50zł zgodzą się na wszystko :)

#6 OFFLINE   Alley

Alley

    wolny folwark

  • 3 241 postów
  • Dołączył: 20-09-2009
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 20 sierpnia 2013 - 11:23

Dokladnie, troche to nieuczciwe ale mozesz auto z licytacji wziac na siebie, isc zaplacic podatek z kupna. U mnie w miescie jest gosc co ma blisko 150 aut na siebie i za kazde wzial 50 zl i auta nigdy na oczy nie widzial oprocz tablic rejestracyjnych.

Wysyłane z mojego HTC Dream za pomocą Tapatalk 2

#7 OFFLINE   Logan Cale

Logan Cale
  • 2 postów
  • Dołączył: 22-02-2012
  • Skąd: Toruń

Napisany 21 sierpnia 2013 - 17:12

Czyli widzę bez kombinacji sprawa przegrana, szkoda chciałem to uczciwie zrobić. W takim wypadku będę musiał odpuścić sprawę, nie będę dla paru stówek sobie problemów robił potem.