Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

08 Września 2013r. Spot pod Mostem Łazienkowskim.


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
134 odpowiedzi na ten temat

#121 OFFLINE   robert514

robert514

    bla bla bla

  • 3 190 postów
  • Dołączył: 09-01-2009
  • Skąd: Warszawa Wola
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 września 2013 - 22:15

Ja też podziękował za spota:D

#122 OFFLINE   Alley

Alley

    wolny folwark

  • 3 241 postów
  • Dołączył: 20-09-2009
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 08 września 2013 - 22:26

cwaniak... dajesz 15 reszta po piątaku :p

Alleyek odwołuj sie za 2200 to sam silnik niech liczą a nie całe auto!! !! :masakra: żenada, szukają jak zawsze jeleni.



Zahirze chciałbym, ale żeby to tak nie wyglądało. Poprosiłem o dokładna kalulacje części.

Marka: OPEL  Model pojazdu:  Omega B 2.5i Kat.
Rodzaj pojazdu:  Samochód osobowy
Data pierwszej rejestracji 1995/07/12, (w Polsce: 2004/07/12)
Data ważności badania technicznego 2013/11/02
Data oględzin 2013/09/05
Wskazanie drogomierza 258912km
Okres eksploatacji pojazdu (95/07/12-13/09/02) 218 mies.
Kolor powłoki lak., (rodzaj lakieru) granatowy 2-warstwowy z efektem metalicznym
Dop. masa całk. 2085 kg
Rodzaj nadwozia sedan 4 drzwiowy
Oznaczenie silnika X25XE
Rodzaj silnika z zapłonem iskrowym (wtrysk)
Pojemność / Moc silnika 2498 ccm / 125kW (170KM)
Liczba cylindrów / Układ cylindrów / Liczba zaworów 6 / widlasty / 24
Rodzaj skrzyni biegów automatyczna
WYPOSAŻENIE STANDARDOWE (1994.01- )
L.p. Nazwa elementu wyposażenia L.p. Nazwa elementu wyposażenia
8 1 ABS - system zapobiegający blokowaniu kół Poduszki powietrzne boczne przednie  
9 2 Głośniki 6 szt. Poduszki powietrzne kierowcy i pasażera  
10 3 Immobilizer Skrzynia biegów automatyczna  
11 4 Klimatyzacja System kontroli trakcji TCS  
12 5 Komputer pokładowy Szyby przednie regulowane elektr.  
13 6 Lusterka zewnętrzne regulowane elektrycznie Wspomaganie układu kierowniczego +
14 7 Obrotomierz Zamek centralny zdalnie sterowany  
BRAKI W WYPOSAŻENIU STANDARDOWYM POJAZDU
L.p. Nazwa elementu wyposażenia Wartoś ć
1 * Światła p/mgielne przednie    - 12
WYPOSAŻENIE DODATKOWE
L.p. Nazwa elementu wyposażenia Wartoś ć
1 + Instalacja gazowa (wtrysk gazu wielopunktowy sekwencyjny)      82
2   Lakier metalizowany lub mika      21
3   Reflektory ksenonowe + spryskiwacze reflektorów      47
4 + Tarcze kół ze stopów lekkich      36
OPIS ZAMONTOWANEGO W POJEŹDZIE OGUMIENIA
Zużyci e [% ] Koło Marka, typ Bieżnik [mm]
Przednie lewe: UNIROYAL 205/55 R16 91H MS PLUS 55 TL FR 94 2,0
Przednie prawe: UNIROYAL 205/55 R16 91H MS PLUS 55 TL FR 87 2,5
Tylne lewe: UNIROYAL 205/55 R16 91H MS PLUS 55 TL FR 80 3,0
Tylne prawe: UNIROYAL 205/55 R16 91H MS PLUS 55 TL FR 80 3,0
OPISY DOTYCZĄCE POJAZDU
Uszkodzenia bez związku ze szkodą/uwagi:
1. Zderzak tylny - porysowany
2. Pokrycie lakierowane zderzaka przedniego - porysowane, po wcześniejszych naprawach (widoczne ślady klejenia i szpachlowania)
3. Okładzina zderzaka przedniego - trwale odkształcona w części prawej, pęknięta w części lewej, porysowana
4. Błotniki przednie, drzwi PL - pogięte i porysowane, ogniska korozji
5. Chłodnica oleju ukł. wspom. kierownicy i kondensator klimatyzacji - skorodowane
6. Pokrywa komory silnika - zarysowana, punktowe odpryski powłoki lakierowej
7. Drzwi TL - brak osłony klamki wewn.
8. Nadwozie posiada liczne ogniska korozji.

KOREKTY
WARTOŚĆ BAZOWA BRUTTO (220 mies.)   . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .   4 750 PLN
KOREKTA ZA BRAKI W WYPOSAŻENIU STANDARDOWYM  . . . . . . . . . . . . . . . .  -  12 PLN
Brak określonego wyposażenia standardowego pojazdu lub jego niesprawność skutkuje obniżeniem wartości pojazdu. Wielkość korekty wartości 
bazowej, związanej z brakiem wyposażenia standardowego pojazdu została określona na podstawie udziału tego wyposażenia w wartości 
standardowo wyposażonego nowego pojazdu z uwzględnieniem amortyzacji pojazdu i zwiększonej amortyzacji jego wyposażenia.
KOREKTA ZA WYPOSAŻENIE DODATKOWE  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .    186 PLN
Wyposażenie pojazdu powoduje powiększenie wartości pojazdu, gdy jest wyposażeniem ponadstandardowym oraz jest sprawne, czyli zdolne do 
spełnienia swojej funkcji. Wielkość korekty wartości bazowej, związanej z wyposażeniem dodatkowym pojazdu została określona na podstawie 
udziału tego wyposażenia w wartości standardowo wyposażonego nowego pojazdu z uwzględnieniem amortyzacji pojazdu i zwiększonej 
amortyzacji jego wyposażenia.
KOREKTA ZA PIERWSZĄ REJESTRACJĘ  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .    50 PLN
Korekta uwzględnia wpływ daty pierwszej rejestracji pojazdu (pierwszego dopuszczenia do ruchu po zakupieniu pojazdu nowego) na jego 
wartość. Przyjmuje się, że pojazd bazowy został zarejestrowany po raz pierwszy 1995/05/15. Pojazd wyceniany został zarejestrowany 2 miesiące 
później, zatem jego okres eksploatacji jest krótszy od okresu eksploatacji pojazdu bazowego i stąd wynika dodatnia korekta wartości.
KOREKTA ZA OGUMIENIE  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  -  650 PLN
Korekta uwzględnia wpływ stanu ogumienia na wartość pojazdu. Zużycie poszczególnych opon zostało określone z uwzględnieniem zmierzonej 
wysokości ich bieżnika. Punktem odniesienia jest ogumienie o zużyciu 50% 
KOREKTY RÓŻNE  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  - 2 137 PLN
[%] War toś ć  W tym:
Stan utrzymania i dbałość o pojazd -5,0 - 248
Stan utrzymania i dbałość o pojazd mogą mieć wpływ na wartość rynkową pojazdu w przypadku, gdy stan
wycenianego pojazdu istotnie odbiega od dobrego, odpowiedniego dla danego okresu eksploatacji i przebiegu.
Stwierdzony ponadprzeciętnie dobry stan świadczący o wyjątkowej dbałości o pojazd może stanowić podstawę korekty
dodatniej wartości, stan gorszy od typowego dobrego - podstawę do korekty ujemnej.
Aktualność badań technicznych -3,0 - 149
Bliskość terminu okresowych badań technicznych dopuszczenia pojazdu do ruchu może wiązać się z koniecznością
przeprowadzenia napraw i wymiany części, zapewniających uzyskanie wymaganej sprawności. Stan taki może mieć
miejsce szczególnie w odniesieniu do pojazdów wieloletnich. Uzasadnia to stosowanie ujemnej korekty wartości
pojazdu.
Wartość korekty została oszacowana automatycznie na podstawie czasu do wygasnięcia ważności badań technicznych:
2 mies.oraz okresu eksploatacji pojazdu: 218 mies.
Uszkodzenia bez związku ze szkodą/braki -15,0 - 746
Korozja nadwozia -20,0 - 994
Wartość rynkowa brutto wyżej zidentyfikowanego pojazdu, określona na dzień wykonania opinii, przy 
założeniu okresu eksploatacji pojazdu jak do dnia szkody wynosi:
2200 PLN 
(słownie: dwa tysiące dwieście złotych)
w tym VAT (23,0%) 411,38 PLN

-  Marka, Model i Wersja OPEL Omega B 2.5i Kat. CD Aut.
Rodzaj -  Samochód osobowy Rok produkcji -  1995
Okres eksploatacji 218 miesięcy -  -  Przebieg [km] 258912
Właściciel pojazdu
Imię i nazwisko   - 
Adres - 
Wartość pojazdu w stanie nieuszkodzonym wg stanu na dzień szkody (Wr)
Wartość pojazdu w stanie uszkodzonym wg stanu na dzień ustalania wysokości szkody (Wpu)
Wysokość szkody w pojeździe (Wr – Wpu)
2 200 PLN
400 PLN
1 800 PLN


#123 OFFLINE   Ogniowy

Ogniowy

    Emerytura....a czemu nie.

  • 137 postów
  • Dołączył: 24-01-2011
  • Skąd: okolice Żyrardowa

Napisany 09 września 2013 - 20:40

Zahirze chciałbym, ale żeby to tak nie wyglądało. Poprosiłem o dokładna kalulacje części.

Marka: OPEL  Model pojazdu:  Omega B 2.5i Kat.
Rodzaj pojazdu:  Samochód osobowy
Data pierwszej rejestracji 1995/07/12, (w Polsce: 2004/07/12)
Data ważności badania technicznego 2013/11/02
Data oględzin 2013/09/05
Wskazanie drogomierza 258912km
Okres eksploatacji pojazdu (95/07/12-13/09/02) 218 mies.
Kolor powłoki lak., (rodzaj lakieru) granatowy 2-warstwowy z efektem metalicznym
Dop. masa całk. 2085 kg
Rodzaj nadwozia sedan 4 drzwiowy
Oznaczenie silnika X25XE
Rodzaj silnika z zapłonem iskrowym (wtrysk)
Pojemność / Moc silnika 2498 ccm / 125kW (170KM)
Liczba cylindrów / Układ cylindrów / Liczba zaworów 6 / widlasty / 24
Rodzaj skrzyni biegów automatyczna
WYPOSAŻENIE STANDARDOWE (1994.01- )
L.p. Nazwa elementu wyposażenia L.p. Nazwa elementu wyposażenia
8 1 ABS - system zapobiegający blokowaniu kół Poduszki powietrzne boczne przednie  
9 2 Głośniki 6 szt. Poduszki powietrzne kierowcy i pasażera  
10 3 Immobilizer Skrzynia biegów automatyczna  
11 4 Klimatyzacja System kontroli trakcji TCS  
12 5 Komputer pokładowy Szyby przednie regulowane elektr.  
13 6 Lusterka zewnętrzne regulowane elektrycznie Wspomaganie układu kierowniczego +
14 7 Obrotomierz Zamek centralny zdalnie sterowany  
BRAKI W WYPOSAŻENIU STANDARDOWYM POJAZDU
L.p. Nazwa elementu wyposażenia Wartoś ć
1 * Światła p/mgielne przednie    - 12
WYPOSAŻENIE DODATKOWE
L.p. Nazwa elementu wyposażenia Wartoś ć
1 + Instalacja gazowa (wtrysk gazu wielopunktowy sekwencyjny)      82
2   Lakier metalizowany lub mika      21
3   Reflektory ksenonowe + spryskiwacze reflektorów      47
4 + Tarcze kół ze stopów lekkich      36
OPIS ZAMONTOWANEGO W POJEŹDZIE OGUMIENIA
Zużyci e [% ] Koło Marka, typ Bieżnik [mm]
Przednie lewe: UNIROYAL 205/55 R16 91H MS PLUS 55 TL FR 94 2,0
Przednie prawe: UNIROYAL 205/55 R16 91H MS PLUS 55 TL FR 87 2,5
Tylne lewe: UNIROYAL 205/55 R16 91H MS PLUS 55 TL FR 80 3,0
Tylne prawe: UNIROYAL 205/55 R16 91H MS PLUS 55 TL FR 80 3,0
OPISY DOTYCZĄCE POJAZDU
Uszkodzenia bez związku ze szkodą/uwagi:
1. Zderzak tylny - porysowany
2. Pokrycie lakierowane zderzaka przedniego - porysowane, po wcześniejszych naprawach (widoczne ślady klejenia i szpachlowania)
3. Okładzina zderzaka przedniego - trwale odkształcona w części prawej, pęknięta w części lewej, porysowana
4. Błotniki przednie, drzwi PL - pogięte i porysowane, ogniska korozji
5. Chłodnica oleju ukł. wspom. kierownicy i kondensator klimatyzacji - skorodowane
6. Pokrywa komory silnika - zarysowana, punktowe odpryski powłoki lakierowej
7. Drzwi TL - brak osłony klamki wewn.
8. Nadwozie posiada liczne ogniska korozji.

KOREKTY
WARTOŚĆ BAZOWA BRUTTO (220 mies.)   . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .   4 750 PLN
KOREKTA ZA BRAKI W WYPOSAŻENIU STANDARDOWYM  . . . . . . . . . . . . . . . .  -  12 PLN
Brak określonego wyposażenia standardowego pojazdu lub jego niesprawność skutkuje obniżeniem wartości pojazdu. Wielkość korekty wartości 
bazowej, związanej z brakiem wyposażenia standardowego pojazdu została określona na podstawie udziału tego wyposażenia w wartości 
standardowo wyposażonego nowego pojazdu z uwzględnieniem amortyzacji pojazdu i zwiększonej amortyzacji jego wyposażenia.
KOREKTA ZA WYPOSAŻENIE DODATKOWE  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .    186 PLN
Wyposażenie pojazdu powoduje powiększenie wartości pojazdu, gdy jest wyposażeniem ponadstandardowym oraz jest sprawne, czyli zdolne do 
spełnienia swojej funkcji. Wielkość korekty wartości bazowej, związanej z wyposażeniem dodatkowym pojazdu została określona na podstawie 
udziału tego wyposażenia w wartości standardowo wyposażonego nowego pojazdu z uwzględnieniem amortyzacji pojazdu i zwiększonej 
amortyzacji jego wyposażenia.
KOREKTA ZA PIERWSZĄ REJESTRACJĘ  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .    50 PLN
Korekta uwzględnia wpływ daty pierwszej rejestracji pojazdu (pierwszego dopuszczenia do ruchu po zakupieniu pojazdu nowego) na jego 
wartość. Przyjmuje się, że pojazd bazowy został zarejestrowany po raz pierwszy 1995/05/15. Pojazd wyceniany został zarejestrowany 2 miesiące 
później, zatem jego okres eksploatacji jest krótszy od okresu eksploatacji pojazdu bazowego i stąd wynika dodatnia korekta wartości.
KOREKTA ZA OGUMIENIE  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  -  650 PLN
Korekta uwzględnia wpływ stanu ogumienia na wartość pojazdu. Zużycie poszczególnych opon zostało określone z uwzględnieniem zmierzonej 
wysokości ich bieżnika. Punktem odniesienia jest ogumienie o zużyciu 50% 
KOREKTY RÓŻNE  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  - 2 137 PLN
[%] War toś ć  W tym:
Stan utrzymania i dbałość o pojazd -5,0 - 248
Stan utrzymania i dbałość o pojazd mogą mieć wpływ na wartość rynkową pojazdu w przypadku, gdy stan
wycenianego pojazdu istotnie odbiega od dobrego, odpowiedniego dla danego okresu eksploatacji i przebiegu.
Stwierdzony ponadprzeciętnie dobry stan świadczący o wyjątkowej dbałości o pojazd może stanowić podstawę korekty
dodatniej wartości, stan gorszy od typowego dobrego - podstawę do korekty ujemnej.
Aktualność badań technicznych -3,0 - 149
Bliskość terminu okresowych badań technicznych dopuszczenia pojazdu do ruchu może wiązać się z koniecznością
przeprowadzenia napraw i wymiany części, zapewniających uzyskanie wymaganej sprawności. Stan taki może mieć
miejsce szczególnie w odniesieniu do pojazdów wieloletnich. Uzasadnia to stosowanie ujemnej korekty wartości
pojazdu.
Wartość korekty została oszacowana automatycznie na podstawie czasu do wygasnięcia ważności badań technicznych:
2 mies.oraz okresu eksploatacji pojazdu: 218 mies.
Uszkodzenia bez związku ze szkodą/braki -15,0 - 746
Korozja nadwozia -20,0 - 994
Wartość rynkowa brutto wyżej zidentyfikowanego pojazdu, określona na dzień wykonania opinii, przy 
założeniu okresu eksploatacji pojazdu jak do dnia szkody wynosi:
2200 PLN 
(słownie: dwa tysiące dwieście złotych)
w tym VAT (23,0%) 411,38 PLN

-  Marka, Model i Wersja OPEL Omega B 2.5i Kat. CD Aut.
Rodzaj -  Samochód osobowy Rok produkcji -  1995
Okres eksploatacji 218 miesięcy -  -  Przebieg [km] 258912
Właściciel pojazdu
Imię i nazwisko   - 
Adres - 
Wartość pojazdu w stanie nieuszkodzonym wg stanu na dzień szkody (Wr)
Wartość pojazdu w stanie uszkodzonym wg stanu na dzień ustalania wysokości szkody (Wpu)
Wysokość szkody w pojeździe (Wr – Wpu)
2 200 PLN
400 PLN
1 800 PLN


ja pier...:masakra::masakra::masakra::masakra::masakra:, tyle to ja za opony zapłaciłem do swojej omci...:(
z drugiej strony, to tanie te nasze złomegi :)

#124 OFFLINE   robert514

robert514

    bla bla bla

  • 3 190 postów
  • Dołączył: 09-01-2009
  • Skąd: Warszawa Wola
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 września 2013 - 21:38

z drugiej strony, to tanie te nasze złomegi :)

nie, to inne są za drogie:p

#125 OFFLINE   Alley

Alley

    wolny folwark

  • 3 241 postów
  • Dołączył: 20-09-2009
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 10 września 2013 - 11:04

No bez kitu, omega z 95 roku czyli 220 miesiecy uzyszkodnikowania w stanie idealnym wg ich katalogu to 4750 plnow :o

Wysyłane z mojego HTC Dream za pomocą Tapatalk 2

#126 OFFLINE   robert514

robert514

    bla bla bla

  • 3 190 postów
  • Dołączył: 09-01-2009
  • Skąd: Warszawa Wola
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 września 2013 - 14:41

No bez kitu, omega z 95 roku czyli 220 miesiecy uzyszkodnikowania w stanie idealnym wg ich katalogu to 4750 plnow :o

Wysyłane z mojego HTC Dream za pomocą Tapatalk 2


to daj im tą kasę i niech ci kupią taką :p

#127 OFFLINE   Alley

Alley

    wolny folwark

  • 3 241 postów
  • Dołączył: 20-09-2009
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 10 września 2013 - 20:08

Jeszcze lepsze jaja się okazały. Znów dziś wezwałem rzeczoznawce ze względu na zgięte trzymadło belki zderzaka i uszkodzony wentylator. Nazwał mnie oszustem, ze względu na to, że nie powiedziałem mu o tym, że zderzak był uszkodzony w poprzedniej kolizji i to też w Warcie, a nie został wymieniony przeze mnie mimo otrzymania pięniedzy na jego wymianę :D :D :D Odparłem, że są taką świetną firma i maja taka super organizację, że nawet wyceny nie dostałem po wcześniejszej szkodzie (zderzak faktycznie dostał i go nie wymieniłem) oprócz samej kasy po 30 telefonach upominania się i skierowaniu hajsu na Żyrardów zamiast Żuromin :D W końcu zwrócił mi honor. Co za ludzie. Jeszcze mi odejmą za zderzak, ale doliczą wentylator i trzymadełko belki. Nowa rekalkulacja czyli wartość auta z 1800 bo była to druga stłuczka. Co za kraj.

#128 OFFLINE   ZAHIR666

ZAHIR666

    3.0 w Złomedze i Calibrze

  • 1 550 postów
  • Dołączył: 29-01-2008
  • Skąd: Sto(L)yca
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 10 września 2013 - 21:06

Nie moje auto, nie moja sprawa, ale ja bym walczył z dziadami.

#129 OFFLINE   Ogniowy

Ogniowy

    Emerytura....a czemu nie.

  • 137 postów
  • Dołączył: 24-01-2011
  • Skąd: okolice Żyrardowa

Napisany 10 września 2013 - 22:24

Jeszcze lepsze jaja się okazały. Znów dziś wezwałem rzeczoznawce ze względu na zgięte trzymadło belki zderzaka i uszkodzony wentylator. Nazwał mnie oszustem, ze względu na to, że nie powiedziałem mu o tym, że zderzak był uszkodzony w poprzedniej kolizji i to też w Warcie, a nie został wymieniony przeze mnie mimo otrzymania pięniedzy na jego wymianę :D :D :D Odparłem, że są taką świetną firma i maja taka super organizację, że nawet wyceny nie dostałem po wcześniejszej szkodzie (zderzak faktycznie dostał i go nie wymieniłem) oprócz samej kasy po 30 telefonach upominania się i skierowaniu hajsu na Żyrardów zamiast Żuromin :D W końcu zwrócił mi honor. Co za ludzie. Jeszcze mi odejmą za zderzak, ale doliczą wentylator i trzymadełko belki. Nowa rekalkulacja czyli wartość auta z 1800 bo była to druga stłuczka. Co za kraj.


czyli wypłaca ci 1400 i spadaj z omegą na złom??

#130 OFFLINE   Aros

Aros

    3.7 + LSD :D

  • 1 764 postów
  • Dołączył: 03-06-2011
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 3.6i 24v C36GET Lotus Omega

Napisany 11 września 2013 - 08:37

W takim razie wstawiaj auto do aso i niech to serwis im wystawi rachunek.

Dodany obrazek


#131 OFFLINE   Alley

Alley

    wolny folwark

  • 3 241 postów
  • Dołączył: 20-09-2009
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 11 września 2013 - 17:37

Dokladnie, na ta chwile 1800 ze zderzakiem wiec taka sume przyjmijmy i moge omege za 400 w tym stanie sprzedac co jest i szkoda calkowita suma zachowana 2200.

Z aso nie taka latwa sprawa. Moge wstawic do aso pod warunkiem, ze zmiesci sie w kwocie naprawa 2199 zl. Jezeli sie nie zmiesci to wydaje z wlasnej kieszeni reszte. Rzeczoznawca stwierdza to po tym, ze rynek wtorny jest szeroki jezeli chodzi o omegi i lampe xenon za 200 pln moge kupic :D

Wysyłane z mojego HTC Dream za pomocą Tapatalk 2

#132 OFFLINE   Keyboard2005

Keyboard2005

    Nieruchomości Targóewk

  • 311 postów
  • Dołączył: 11-12-2011
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 11 września 2013 - 20:25

Złodzieje i tyle.

#133 OFFLINE   ZAHIR666

ZAHIR666

    3.0 w Złomedze i Calibrze

  • 1 550 postów
  • Dołączył: 29-01-2008
  • Skąd: Sto(L)yca
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 11 września 2013 - 20:54

moge omege za 400 w tym stanie sprzedac


Dam 500 żebyś nie był stratny...
A co z nią robisz w ogóle?

#134 OFFLINE   Alley

Alley

    wolny folwark

  • 3 241 postów
  • Dołączył: 20-09-2009
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 12 września 2013 - 07:34

Dam 500 żebyś nie był stratny...
A co z nią robisz w ogĂłle?


Sprzedane!

Kupilem druga maske, belke zderzaka, zderzak, wyzbylem sie hella xenon na hella soczewka i latam nia.

Wysyłane z mojego HTC Dream za pomocą Tapatalk 2

#135 OFFLINE   Ogniowy

Ogniowy

    Emerytura....a czemu nie.

  • 137 postów
  • Dołączył: 24-01-2011
  • Skąd: okolice Żyrardowa

Napisany 12 września 2013 - 22:56

:D:D:D

Sprzedane!

Kupilem druga maske, belke zderzaka, zderzak, wyzbylem sie hella xenon na hella soczewka i latam nia.

Wysyłane z mojego HTC Dream za pomocą Tapatalk 2



i to mi się :D:D:D podoba...pasja mimo wszystko......