Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

08 Września 2013r. Spot pod Mostem Łazienkowskim.


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
134 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   ZAHIR666

ZAHIR666

    3.0 w Złomedze i Calibrze

  • 1 550 postów
  • Dołączył: 29-01-2008
  • Skąd: Sto(L)yca
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 05 sierpnia 2013 - 18:00

Jako, że ostatni spot średnio wyszedł :D proponuję aby zacząć organizować się na najbliższy spot we wrześniu :)

UWAGA UWAGA....
Jeśli będą propozycje innej miejscówki to zmienimy, szczerze bardzo chętnie wolałbym inną miejscówkę z dobrym dojazdem chętnie z możliwością schowania się w razie deszczu itd.... Póki co mamy Fort Wola i pod Mostem Łazienkowskim. Teraz są jakieś remonty itd pod mostem łazienkowskim zostaje raczej Fort Wola, ale czekamy na rozsądne i ciekawe propozycje.

Jest równo miesiąc czasu więc damy radę :) No to sruuuuu........ :D

Spot pod Mostem Łazienkowskim 08 września 2013r godz.15

LISTA:


1. ZAHIR666
2.
3.
4.
5.

#2 OFFLINE   Matias

Matias
  • 871 postów
  • Dołączył: 01-01-2013
  • Skąd: Kutno / Gostynin EKU / WGS
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 05 sierpnia 2013 - 18:18

No ja jakoś też się zraziłem do tych spotów... Nie mówie tu o Tobie Zahir666. Do innych się zagadywało itd a tylko było takie wstydliwe odburknięcie albo wogóle nie zwracanie uwagi.

#3 OFFLINE   muminek

muminek

    Dobry, Lepszy, Omega...

  • 605 postów
  • Dołączył: 02-09-2011
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 05 sierpnia 2013 - 20:02

Spot pod Mostem Łazienkowskim 08 września 2013r godz.15


Zahir mam pytanie: Dlaczego 8.09 a nie 1.09?? Nie czepiam sie, nie traktuj tak tego... Chodzi mi po prostu o to ze uzgadniane bylo ze spotykamy sie w kazda pierwsza niedziele miesiaca i stad moje pytanie...

No ja jakoś też się zraziłem do tych spotów... Nie mówie tu o Tobie Zahir666. Do innych się zagadywało itd a tylko było takie wstydliwe odburknięcie albo wogóle nie zwracanie uwagi.


Ej no... Ja bylem mily...

Choc jesli mowisz o sobotnim zlocie GMagazynu to tez mialem wrazenie ze niektorzy ludzie ktorzy juz sie znali nie dopuszczali do siebie nowych, powiem wiecej, nie dawali im nawet szansy na jakiekolwiek zblizenie do siebie...

Mialem trzy razy w czasie kilku godzin sytuacje ze podchodzilem do pewnych osob z klubu, zagadywalem i po uzyskaniu odpowiedzi typu "no" rozmowa sie urywala... A raz nawet po kilku sekundach rozmowy ekipa sie zwinela bo "idziemy poogladac samochody" a za minute, jak tylko odszedlem, ustawili sie w tym samym miejscu jakby sie nic nie stalo...

Troche przykre... Ale coz...

Gdyby Bóg lubił napęd na przód to ludzie chodziliby na rękach...



Kiedy znajdziemy się na zakręcie... REDUKCJA BUT I ODCIĘCIE!!



http://www.opelomega.pl


#4 OFFLINE   ZAHIR666

ZAHIR666

    3.0 w Złomedze i Calibrze

  • 1 550 postów
  • Dołączył: 29-01-2008
  • Skąd: Sto(L)yca
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 05 sierpnia 2013 - 21:52

Po pierwsze primo... chciałem do końca wyjaśnić sytuację planowanego spota z 4 sierpnia 2013r. Piszę to po raz ostatni. Spot ponoć się odbył. Fajnie.
Pisałem już na samym początku: http://forum.omegakl...22&postcount=24 , że nie ma sensu jechać jak będą 2,3 auta i tak też zrobiłem: http://forum.omegakl...22&postcount=37 informując o tym wcześniej. Czekałem do ostatniej chwili właśnie ale zero odzewu.

Myslisz ze napisanie czegos na forum gwarantuje ze wszyscy juz o tym wiedza?? Ja wyszedlem z domu kolo 7:00 to jak sie mialem dowiedziec ze Cie nie bedzie??

Masz moj numer... Ciezko bylo napisac SMS-a?? Nie stalbym jak kolek czekajac na Was...


Myślę, że jak ktoś poważnie jest zainteresowany spotem i widzi że od początku jest problem i zerowe praktycznie zainteresowanie nim, to śledzi ten temat do końca jak Ja... A skąd ja mogłem wiedzieć że wyszedłeś o 7:00 z domu ?? !! :D

Tak mam Twój numer od wczoraj :p

Muminek dlatego 8 września iż 1 września to przełom wakacji i roku szkolnego / urlopów itd i myślę , że wiele osób będzie miało inne ważniejsze sprawy aniżeli spot. Jeśli większość będzie wolała termin 01 września nie widzę problemu.

Co do Zlotu GM Magazynu... zachowanie niektórych faktycznie było naprawdę żenujące, zupełnie inna atmosfera niż u Nas na spotach. Na zlocie były gwiazdy które nawet nie przywitały się ani nie podeszły na chwilę i byli tacy co woleli swoją grupkę i z Nami którzy się znają ze spotów w Wawie nie rozmawiali w ogóle :zolta_kartka:
Szczerze byłem rozczarowany zachowaniem niektórych no ale... w sumie mam to gdzieś.

#5 OFFLINE   Ogniowy

Ogniowy

    Emerytura....a czemu nie.

  • 137 postów
  • Dołączył: 24-01-2011
  • Skąd: okolice Żyrardowa

Napisany 05 sierpnia 2013 - 22:24

Po pierwsze primo... chciałem do końca wyjaśnić sytuację planowanego spota z 4 sierpnia 2013r. Piszę to po raz ostatni. Spot ponoć się odbył. Fajnie.
Pisałem już na samym początku: http://forum.omegakl...22&postcount=24 , że nie ma sensu jechać jak będą 2,3 auta i tak też zrobiłem: http://forum.omegakl...22&postcount=37 informując o tym wcześniej. Czekałem do ostatniej chwili właśnie ale zero odzewu.


Myślę, że jak ktoś poważnie jest zainteresowany spotem i widzi że od początku jest problem i zerowe praktycznie zainteresowanie nim, to śledzi ten temat do końca jak Ja... A skąd ja mogłem wiedzieć że wyszedłeś o 7:00 z domu ?? !! :D

Tak mam Twój numer od wczoraj :p

Muminek dlatego 8 września iż 1 września to przełom wakacji i roku szkolnego / urlopów itd i myślę , że wiele osób będzie miało inne ważniejsze sprawy aniżeli spot. Jeśli większość będzie wolała termin 01 września nie widzę problemu.

Co do Zlotu GM Magazynu... zachowanie niektórych faktycznie było naprawdę żenujące, zupełnie inna atmosfera niż u Nas na spotach. Na zlocie były gwiazdy które nawet nie przywitały się ani nie podeszły na chwilę i byli tacy co woleli swoją grupkę i z Nami którzy się znają ze spotów w Wawie nie rozmawiali w ogóle :zolta_kartka:
Szczerze byłem rozczarowany zachowaniem niektórych no ale... w sumie mam to gdzieś.


No cóż, jak widać zlot Opla to nie spot ...Omegaklub...czego się spodziewałeś...a gwiazdy mają to do siebie, że błyszczą...a potem okazuje się, że od kilku dłuższych chwil już nie istnieją...a my oglądamy ich blask...:):jump:

#6 OFFLINE   muminek

muminek

    Dobry, Lepszy, Omega...

  • 605 postów
  • Dołączył: 02-09-2011
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 05 sierpnia 2013 - 23:07

A skąd ja mogłem wiedzieć że wyszedłeś o 7:00 z domu ?? !! :D


A Ty numer do mnie masz zeby mi milosne wyznania prawic czy zeby w awaryjnej sytuacji z niego skorzystac?? Jesli nikt Ci nie odpisuje to chyba dlatego ze go nie ma przed kompem... To tak trudno rozkminic??

To byly pytania retoryczne... Nie oczekuje na nie odpowiedzi...

Tak mam Twój numer od wczoraj :p


Ale miales i mogles skorzystac... Numer dostales przed cala sprawa ok 12:30 a to ze Cie nie bedzie wpisales na forum kolo godziny pozniej...

że nie ma sensu jechać jak będą 2,3 auta i tak też zrobiłem


No i bledne myslenie... Takie kameralne spoty tez sa OK bo sie mozna lepiej poznac... Byles na spocie bodajze 2 miechy temu (fort Wola) i bylo fajnie pomimo ze bylo bodajze 4 samochody...

Nieistotne... Zakonczmy ten temat...

Muminek dlatego 8 września iż 1 września to przełom wakacji i roku szkolnego / urlopów itd i myślę , że wiele osób będzie miało inne ważniejsze sprawy aniżeli spot. Jeśli większość będzie wolała termin 01 września nie widzę problemu.


No i rozumiem... Moje dziecko wyjechalo na miesiac i zapomnialem ze we wrzesniu sie rok szkolny zaczyna... :o

No cóż, jak widać zlot Opla to nie spot ...Omegaklub...czego się spodziewałeś...a gwiazdy mają to do siebie, że błyszczą...a potem okazuje się, że od kilku dłuższych chwil już nie istnieją...a my oglądamy ich blask...:):jump:


Kurcze to jest przykre ze wiecej pogadalem z totalnie obcymi ludzmi z innych klubów niz z osobami (niektorymi) ze swojego klubu pomimo ze wiecej podejsc robilem do ludzi z mojego klubu...



Bo sie zagadalem i nie wpisalem...

LISTA:

1. ZAHIR666
2. muminekomega
3.
4.
5.

Gdyby Bóg lubił napęd na przód to ludzie chodziliby na rękach...



Kiedy znajdziemy się na zakręcie... REDUKCJA BUT I ODCIĘCIE!!



http://www.opelomega.pl


#7 OFFLINE   Alley

Alley

    wolny folwark

  • 3 241 postów
  • Dołączył: 20-09-2009
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 06 sierpnia 2013 - 09:52

No ja jakoś też się zraziłem do tych spotów... Nie mówie tu o Tobie Zahir666. Do innych się zagadywało itd a tylko było takie wstydliwe odburknięcie albo wogóle nie zwracanie uwagi.


Fajnie, ze ktos ten temat poruszyl w koncu. Niegdys pojechalem na maly spot war-maz i nigdy wiecej nie pojechalem. Ludzie w swoich kregach a jak ktos nowy to traktuje sie ich z przymrozeniem oka. Mimo, ze specjalnie nie mam czym przyjezdzac, ale nazywa sie Opel Omega i nawet falke ma, to chetnie zrobilbym do wawki te 150 km.

A moze by tak pomyslec o jakims spocie gdzies pod Warszawa czy koniecznie musi byc ta Wawa? Podejrzewam, ze i pod Warszawa znajdzie sie pare fajnych miejscowek.

Wysyłane z mojego HTC Dream za pomocą Tapatalk 2

#8 OFFLINE   ZAHIR666

ZAHIR666

    3.0 w Złomedze i Calibrze

  • 1 550 postów
  • Dołączył: 29-01-2008
  • Skąd: Sto(L)yca
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 06 sierpnia 2013 - 10:18

Myślę , że w Warszawie nie ma tego typu problemów z odrzucaniem nowych choć jakoś super słodko nie jest, ale naprawdę jest ok. Bo wszędzie czy jak idziesz do nowej pracy , nowe mieszkanie i sąsiedzi itd, zawsze jest się tym nowym...
Po zachowaniu niektórych na Zlocie GM Magazyn wcale nie będę tęsknił za tymi luidźmi :D

Co do spota pod Warszawą to myślę że wrzesień będzie chyba ostatnim takim realnym miesiącem. Potem może być już za zimno. Czekam na propozycje.

Ale tak jak Muminek kiedyś pisał z samej Warszawy jest najwięcej osób, więc łatwiej dojechać zapewne maks kilku osobom do Wawy aniżeli Warszawie gdzieś pod Warszawę.

Ale to nie jest problem , dla mnie podstawa to odpowiednia ilośc chętnych i miejsce bezpieczne dla Nas i aut i jakiś kąt najlepiej może knajpa.... zadaszenie dla nas i Omeg byłoby idealnym wyjściem...

#9 OFFLINE   Matias

Matias
  • 871 postów
  • Dołączył: 01-01-2013
  • Skąd: Kutno / Gostynin EKU / WGS
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 06 sierpnia 2013 - 11:15

No ja niestety nie podjadę na spot. Tak jak pisałem wcześniej. Zraziłem się i to bardzo.
Osobiście myślałem że na takich spotach się gada, wygłupia itd ale w jednej paczce, a nie w 10 paczuszkach. Moim zdaniem nowe osoby tak jak ja które po raz pierwszy przyjechały na zlot powinny wyjść zadowolone i moim zdaniem osoby które są już od dawna w klubie powinny jakoś wprowadzić tych nowych w świat spotów i nowych znajomości. Bynajmniej ja bym tak robił gdybym był starym wygą w OKP:)

Przykro mi troszkę było bo nie przyjechałem 20km aby zobaczyć się z OKP bo tak naprawdę jechałem tylko po to aby poznać "kumpli" z forum. Co tak nie do końca się udało.
Rano czekając na wszystkich była o wiele fajniejsza atmosfera niż już na GM. Po wjechaniu na teren zlotu czar prysnął. Każdy poszedł w inna stronę. Wiele osób nawet poźniej przyjeżdzających się nie przywitała, co chociażby należało do kultury danego człowieka.
Zagaduje do Arosa, jego dziewczyny i chyba jego brata. Mówie do narzeczonej przejdzmy się z nimi. Parę metrów a oni dalej albo zupełnie inny kierunek obrali. Martinus to samo. Jakby byli zamknięci w swoim kręgu. Nie wiem... zawsze znajomi uważali mnie za osobę która bardzo szybko nawiązuje nowe znajomości. Jak widać czasem się nie daje. Jedyną osobą z którą się nawet pożegnałem był Zahir666 bo inni gdzieś się porozłaczali. Więc mówie sobie co ja się będę żegnał jak może nawet oni nie pamiętają że przyjechałem Omegą :p
Bardzo chciałem jechać na zlot w następnym roku ale jeśli one wyglądają podobnie jak do tego GM to ja dziękuję.
Szkoda kasy i czasu. Wolę rozdać biednym :p

#10 OFFLINE   muminek

muminek

    Dobry, Lepszy, Omega...

  • 605 postów
  • Dołączył: 02-09-2011
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 06 sierpnia 2013 - 11:26

Fajnie, ze ktos ten temat poruszyl w koncu. Niegdys pojechalem na maly spot war-maz i nigdy wiecej nie pojechalem. Ludzie w swoich kregach a jak ktos nowy to traktuje sie ich z przymrozeniem oka. Mimo, ze specjalnie nie mam czym przyjezdzac, ale nazywa sie Opel Omega i nawet falke ma, to chetnie zrobilbym do wawki te 150 km.

A moze by tak pomyslec o jakims spocie gdzies pod Warszawa czy koniecznie musi byc ta Wawa? Podejrzewam, ze i pod Warszawa znajdzie sie pare fajnych miejscowek.


Kolego a kiedy Ty byles na tym spocie?? Bo jakos Cie nie zarejestrowalem...

Jesli chodzi o wtopienie sie w grupe to trzeba probowac... Musisz pamietac ze czesc z nas zna sie rowniez poza forum i oficjalnymi spotami wiec jestesmy dosc zgrana grupa co nie znaczy ze odrzucamy nowych... Wrecz przeciwnie, wychodzimy z zalozenia ze nowe znajomosci sa potrzebne bo w przyszlosci moga sie przydac a poza tym warto poznawac nowych ludzi...

Nie kojarze Cie z zadnego spotu, moze jak Ty byles to mnie nie bylo... Nie wiem... Wiem natomiast ze pojawiaja sie nowe osoby na spotach, stoja z nami, nic nie zagadaja, nie udziela sie w zaden sposob a na kolejnym spocie juz ich nie ma a my slyszymy opinie ze to my jestesmy gburami i ze jestesmy niedostepni...

Po prostu kolego musisz dac sie poznac... Nie licz na to ze juz na pierwszym spocie wszyscy Cie polubia bo Cie po prostu nie znaja... My rowniez nie chcemy sie przyzwyczajac do osob ktore mozliwe ze widzimy raz w zyciu...

Jest jeszcze jeden aspekt sprawy: przyjezdza nowa osoba i wita sie ze wszystkimi... I koniec... My nawet nie wiemy z kim mamy do czynienia... Byly sytuacje ze ktos przyjechal, postal godzinke, pojechal a po chwili ktos rzuca tekstem:
- Zapowiadal sie jakis koles skadstam i nie przyjechal...
- A to nie byl ten ktory pojechal??
- Mozliwe...

Nie wiem czy to przypadkiem nie byles Ty... Ale moge sie mylic...

Masz jeszcze jakies pytania?? Chetnie odpowiem...

No ja niestety nie podjadę na spot. Tak jak pisałem wcześniej. Zraziłem się i to bardzo.
Osobiście myślałem że na takich spotach się gada, wygłupia itd ale w jednej paczce, a nie w 10 paczuszkach. Moim zdaniem nowe osoby tak jak ja które po raz pierwszy przyjechały na zlot powinny wyjść zadowolone i moim zdaniem osoby które są już od dawna w klubie powinny jakoś wprowadzić tych nowych w świat spotów i nowych znajomości. Bynajmniej ja bym tak robił gdybym był starym wygą w OKP:)

Przykro mi troszkę było bo nie przyjechałem 20km aby zobaczyć się z OKP bo tak naprawdę jechałem tylko po to aby poznać "kumpli" z forum. Co tak nie do końca się udało.
Rano czekając na wszystkich była o wiele fajniejsza atmosfera niż już na GM. Po wjechaniu na teren zlotu czar prysnął. Każdy poszedł w inna stronę. Wiele osób nawet poźniej przyjeżdzających się nie przywitała, co chociażby należało do kultury danego człowieka.
Zagaduje do Arosa, jego dziewczyny i chyba jego brata. Mówie do narzeczonej przejdzmy się z nimi. Parę metrów a oni dalej albo zupełnie inny kierunek obrali. Martinus to samo. Jakby byli zamknięci w swoim kręgu. Nie wiem... zawsze znajomi uważali mnie za osobę która bardzo szybko nawiązuje nowe znajomości. Jak widać czasem się nie daje. Jedyną osobą z którą się nawet pożegnałem był Zahir666 bo inni gdzieś się porozłaczali. Więc mówie sobie co ja się będę żegnał jak może nawet oni nie pamiętają że przyjechałem Omegą :p
Bardzo chciałem jechać na zlot w następnym roku ale jeśli one wyglądają podobnie jak do tego GM to ja dziękuję.
Szkoda kasy i czasu. Wolę rozdać biednym :p


Nie myl Spotu ze Zlotem... Na spocie jest zupelnie inaczej... Choc ten zlot faktycznie byl dziwny...

Podjedz na spot i sie przekonaj... Nie skreslaj nas tak szybko... Mam nadzieje ze sie nie zawiedziesz...

Mozliwe ze osoby ktore dojezdzaly pozniej po prostu nie wiedzialy ze jestes z nami i dlatego sie nie przywitaly...

Gdyby Bóg lubił napęd na przód to ludzie chodziliby na rękach...



Kiedy znajdziemy się na zakręcie... REDUKCJA BUT I ODCIĘCIE!!



http://www.opelomega.pl


#11 OFFLINE   Matias

Matias
  • 871 postów
  • Dołączył: 01-01-2013
  • Skąd: Kutno / Gostynin EKU / WGS
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 06 sierpnia 2013 - 11:33

Muminekomega ale bez jaj... nie bede witał się ze wszystkimi i mówil, "siemka jestem Dj Matias z forum" Nick jest w internecie a na zywo Imiona, chyba po co nam je dali rodzice :p

Już to sobie wyobrażam. Siemka jestem muminekomega, siemka jestem Zahir666 i koniecznie te trzy szóstki bo nie wiedziałbym o kogo chodzi. No sory ale w tym momecie wybuchnąłbym śmiechem :p

Mozliwe ze osoby ktore dojezdzaly pozniej po prostu nie wiedzialy ze jestes z nami i dlatego sie nie przywitaly...


No sory ale jak mieli wiedziec jak każdy tworzył swoje grupy rozsiane po całym zlocie :p

#12 OFFLINE   muminek

muminek

    Dobry, Lepszy, Omega...

  • 605 postów
  • Dołączył: 02-09-2011
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 06 sierpnia 2013 - 11:42

A w szkole koledzy nsie do Ciebie zwracali po imieniu czy miales jakas ksywke?? Tu tez mamy ksywki... Ja na spotach jestem muminek a zahir to zahir...

szczerze mowiac to nawet nie kojarze jak zahir ma na imie... ale czy mi to do czegos jest potrzebne??

Jesli chodzi o ostatni zlot to uwazasz ze powinnismy stac przy Omegach przez 8 godzin?? To po co zlot?? Postac mozna pod domem...

Gdyby Bóg lubił napęd na przód to ludzie chodziliby na rękach...



Kiedy znajdziemy się na zakręcie... REDUKCJA BUT I ODCIĘCIE!!



http://www.opelomega.pl


#13 OFFLINE   ZAHIR666

ZAHIR666

    3.0 w Złomedze i Calibrze

  • 1 550 postów
  • Dołączył: 29-01-2008
  • Skąd: Sto(L)yca
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 06 sierpnia 2013 - 11:57

Przykro się czyta takie wpisy :(

Jedyne co mogę zrobić to przeprosić w imieniu swoim i reszty. Bo doskonale rozumiem o czym piszesz. A odniosłem wrażenie iż Ty i Twoja dziewczyna jesteście sympatycznymi, wesołymi, fajnymi ludźmi, to tym bardziej szkoda, że tak nie miłe było pierwsze wrażenie. Jeżeli spotkania na spotach by tak wyglądały jak na tym zlocie uwierz mi kolego, że nigdy więcej bym też się nie pojawił. Ale gwarantuję Ci , że tak nie jest.

Byłem bardzo zaskoczony ba nawet zniesmaczony zachowaniem ludzi, nie rozumiem jaki sens było się spotykać skoro każdy od każdego uciekał :masakra: Spotkanie przed zlotem ok, standard. ale potem wjazd na plac zlotu i tragedia, każdy się rozszedł i nie było mowy o tym iż jesteśmy jednym klubem, tylko jak zupełnie obce sobie osoby :mad:

Osobiście też nie chciałem być natrętny w stosunku do Was i co jakiś czas tylko próbowałem zagadać :D Zresztą po pewnym czasie wolałem postać w cieniu lub posiedzieć w rozgrzanym aucie niż uganiać się innymi , żenada :masakra:
Starałem się być z ludźmi z OKP choć było tam mnóstwo znajomych z innymi autami. Pomimo iż mega nudno było na tym zlocie, to tak łaziłem od jednych do drugich, aż w końcu pojechałem popołudniu do domu, bo nie było żadnego sensu tam czekać na nic tak naprawdę, fatalna organizacja.

Muminek co innego pochodzić obejrzeć auta, bo po to też był ten zlot a co innego ewidentne stworzenie własnych grupek i olewanie innych. Część ludzi nawet nie wiedziałem kto to jest bo stworzyli swoją grupkę i udawali nawet że mnie nie widzą ,żenuella.

Dj Matias nie zniechęcaj się tak bo na spotach naprawdę jest całkiem fajnie i tak jak Muminek pisał niedawno nawet w 3 osoby może być wesoło i ciekawie :)
Naprawdę przyjedź na spota , zobacz jak jest. Nie spodoba Ci się to olej Nas :p
Ale jak chcesz....
Ps. na zlotach OKP jest myślę zawsze fajnie :)

#14 OFFLINE   Matias

Matias
  • 871 postów
  • Dołączył: 01-01-2013
  • Skąd: Kutno / Gostynin EKU / WGS
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 06 sierpnia 2013 - 11:57

Muminek nie mówie tutaj o staniu przy omegach :) bez przesady, ale nie było na zlocie nawet 30 minut abyśmy sibue razem wspólnie pogadali w grupie tylko każdy w swoja strone. O to mi chodzi.

#15 OFFLINE   muminek

muminek

    Dobry, Lepszy, Omega...

  • 605 postów
  • Dołączył: 02-09-2011
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 06 sierpnia 2013 - 12:14

Muminek nie mówie tutaj o staniu przy omegach :) bez przesady, ale nie było na zlocie nawet 30 minut abyśmy sibue razem wspólnie pogadali w grupie tylko każdy w swoja strone. O to mi chodzi.


Ja mysle ze rozmawiamy o trzech roznych sprawach i je mieszamy... Co innego SPOT OKP, co innego ZLOT OKP a jeszcze co innego ZLOT ORGANIZOWANY PRZEZ FIRME ZEWNETRZNA...

my sie spotkalismy na Jagiellonskiej i mniej wiecej tak wygladaja SPOTY OKP... Na "spocie zewnetrznym" podobnie jak Ty bylem pierwszy raz i tez sie zawiodlem na wielu sprawach...

Wez tez pod uwage ze ludzie po jakims czasie byli po prostu wykonczeni chociaby przez upal... No i jeszcze jeden aspekt sprawy, moim zdaniem BARDZO WAZNY: my tak na dobra sprawe to sie nie znalismy z wiekszoscia OKP bedaca na zlocie i sila rzeczy nie moglismy tworzyc zgranej grupy...

Proponuje zebys zaryzykowal i jednak podjechal na spota... Tak jak mowil Zahir - nie spodoba sie to olejesz...

Pamietaj tylko ze spot z reguly trwa 2-3 godziny wiec zebys nie byl zawiedziony ze tak krotko...

Przy okazji bedzie mozna sobie na spokojnie wyjasnic sprawe tego zlotu sobotniego...

Gdyby Bóg lubił napęd na przód to ludzie chodziliby na rękach...



Kiedy znajdziemy się na zakręcie... REDUKCJA BUT I ODCIĘCIE!!



http://www.opelomega.pl


#16 OFFLINE   Matias

Matias
  • 871 postów
  • Dołączył: 01-01-2013
  • Skąd: Kutno / Gostynin EKU / WGS
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 06 sierpnia 2013 - 12:31

Jedyne jak sie zdecyduje to podjade na duzy zlot OKP.

#17 OFFLINE   marcinus

marcinus

    Kolesiostwo #14

  • 218 postów
  • Dołączył: 28-11-2012
  • Skąd: Stare Bosewo (WWY)
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 06 sierpnia 2013 - 12:48

To może ja coś od siebie dodam...

Na początku przepraszam, jeśli na zlocie GM byłem "dziwny". Przyjechałem prosto z roboty po nocce. Poza tym ludzi z OKP znałem trochę, a niektórych wcale. Niestety jestem taki, że trudno mi rozmawiać z osobami, których dobrze nie znam...

Ale od tego są spoty :) idę po wolne czwartek i mam nadzieję, że będę...
Byłem tylko na jednym, bo na następnych nie mogłem być... (najpierw zlot, później praca)

Będzie dobrze :p

#18 OFFLINE   muminek

muminek

    Dobry, Lepszy, Omega...

  • 605 postów
  • Dołączył: 02-09-2011
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 06 sierpnia 2013 - 13:27

Jedyne jak sie zdecyduje to podjade na duzy zlot OKP.


Mysle ze nie tedy droga ale widze ze Cie nie przekonamy... Twoj wybor...

Gdyby Bóg lubił napęd na przód to ludzie chodziliby na rękach...



Kiedy znajdziemy się na zakręcie... REDUKCJA BUT I ODCIĘCIE!!



http://www.opelomega.pl


#19 OFFLINE   ZAHIR666

ZAHIR666

    3.0 w Złomedze i Calibrze

  • 1 550 postów
  • Dołączył: 29-01-2008
  • Skąd: Sto(L)yca
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 06 sierpnia 2013 - 13:48

Mysle ze nie tedy droga ale widze ze Cie nie przekonamy... Twoj wybor...


Dokładnie. Prosić nie będziemy :p Za pochopnie wyciągnąłeś wnioski. Ale nic na siłę.

Dobra Panowie wracając na ziemie czekam na propozycje miejscówki na spot....

#20 OFFLINE   Aros

Aros

    3.7 + LSD :D

  • 1 764 postów
  • Dołączył: 03-06-2011
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 3.6i 24v C36GET Lotus Omega

Napisany 06 sierpnia 2013 - 13:49

Hmmm... Ten zlot rzeczywiście dziwnie się ułożył ale myślę że to trochę i nasza wina, bo trzeba było się dogadać razem usiąść tak jak to zrobili chyba z klubu astry tam w rogu przy drugiej bramie a tak to rzeczywiście gadka szmatka i to wszystko. Sory Matias że tak to odebrałeś z naszej strony, moja narzeczona nie lubi siedzieć w miejscu :p w ogóle to miałem sam przyjechać ale w ostatniej chwili się zdecydowała :) (gadka o samochodach ją nudzi ale coś ją tknęło i przyjechała ze mną)(tym bardziej że ostatnio w kółko wałkujemy temat "przygotowania do wesela" :p ). Też uważam jak chłopaki że powinieneś dać nam jeszcze jedną szansę i wpaść na spota, myślę że chłopaki się nie obrażą jak coś napiszę, jak przyjechałem na spota po raz pierwszy w zeszłym roku też miałem podobne zdanie do twojego, nic nie zagadają tak jak by udawali że cię nie ma, wtedy jedyną osobą z jaką pogadałem to był Ogniowy a to dla tego że byliśmy jako pierwsi a na dodatek ustawiliśmy się nie na tym parkingu :p ale przyjazd na drugi trzeci spot i dalej i było coraz fajniej :) "Podziwianie" trafnego zakupu przez maniutka itp. :D:D też pi pierwszym spocie nie chciałem przyjeżdżać ale jakoś się przekonałem i ruszam tam co miesiąc:D z wyjątkiem ostatnich dwóch bo w czerwcu zapomniałem a w lipcu nie miałem silnika w aucie :p Także spróbuj a będzie O.K :ok::ok: :D

Dodany obrazek