Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Wibracje silnika 2.5TD przy niskich obrotach


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
26 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   cezary13

cezary13
  • 23 postów
  • Dołączył: 14-09-2007
  • Skąd: łazy
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 25 października 2007 - 11:58

Witam kolegów mój klekocik ma dokładnie to samo.Mam go dopiero chwilkę i nie zdążyłem się ztym uporać,jak dam radę to się zaraz podzięlę jakim sposobem

#22 OFFLINE   McGREGOR

McGREGOR
  • 116 postów
  • Dołączył: 29-12-2006
  • Skąd: SZCZECIN

Napisany 25 października 2007 - 16:39

a sa takie oznaczenia MV6 w dieslach?



sa. to najbogatsza wersja wyposazenia


a mnie się uważa, że MV6 dotyczy tylko silników beznynowych i wcale nie oznacza wyposażenia auta. O wyposażeniu auta marki OPEL świadczą symbole np.: CD , milenium edition itp.

znajomy ma 2,5TD w automacie + klimatronic + komputer pokładowy i ma właśnie oznaczenie CD.

... no ale jaka prawda tak do końca z tymi oznaczeniami to nie jestem pewien, ponieważ różne oznaczenia widziałem, lecz niestety nie zauważyłem żadnych prawidłowości,
pozdroo all....

#23 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 25 października 2007 - 16:40

a sa takie oznaczenia MV6 w dieslach?



sa. to najbogatsza wersja wyposazenia


a mnie się uważa, że MV6 dotyczy tylko silników beznynowych i wcale nie oznacza wyposażenia auta. O wyposażeniu auta marki OPEL świadczą symbole np.: CD , milenium edition itp.

znajomy ma 2,5TD w automacie + klimatronic + komputer pokładowy i ma właśnie oznaczenie CD.

... no ale jaka prawda tak do końca z tymi oznaczeniami to nie jestem pewien, ponieważ różne oznaczenia widziałem, lecz niestety nie zauważyłem żadnych prawidłowości,
pozdroo all....



ja tez tak uwazalem ale u nas na forum sa nawet klekoty z oznaczeniem MV6 i maja takie oznaczenie w papiery wbite.




 


#24 OFFLINE   prezesss

prezesss
  • 1 576 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Warszawa-Bielany
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 października 2007 - 16:42

mnie się uważa, że MV6 dotyczy tylko silników beznynowych


proponuje zajrzec do ksiazki obslugi i bedziesz wtedy wiedzial jakie motory maja oznaczenie mv6 :)

#25 OFFLINE   Szopen

Szopen

    Zagazować cały świat !

  • 451 postów
  • Dołączył: 28-02-2007
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 października 2007 - 18:31

a mnie się uważa, że MV6 dotyczy tylko silników beznynowych i wcale nie oznacza wyposażenia auta. O wyposażeniu auta marki OPEL świadczą symbole np.: CD , milenium edition itp.


http://img523.images...image=jjsy2.jpg
mv6 to wersja wyposazenia wystepująca w silnikach 3.0 v6 i 2.5td ;)

#26 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 października 2007 - 19:51

temat zszedł na wyposazenie mv a nie na telepanie silnikiem - problem lezy zapewne w poduszcze silnika - warto sprawdzic

#27 OFFLINE   thomas

thomas
  • 245 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Poznań

Napisany 26 października 2007 - 11:32

Może głupie pytanie - czy poduchy silnika to zwyczajne gumki - czy oma ma olejowe poduchy?? - bo mi właśnie (ten sam problem co w temacie) jakiś magik powiedział, że oma ma olejowe - i jakby była walnięta - to by albo był wyciek oleju, albo byłoby widać - że poducha usiadła z powodu braku oleju.
Czy świat się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy wkur...eni?