Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Podziękowania dla Kolegów Daktyl, Immo, Ziutek50 i Dawido89


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
32 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 maja 2013 - 18:33

A było to tak:
Jadę sobie Omegą w piątek z Brylantem, Kolegą i jego córką do Krakowa na Czyżynalia :driver: Za Opolem przed Górą Św. Anny zmieniam pod górę pas ruchu i nagle na obrotomierzu na chwilę wskazówka myk na 6tyś, ASB zamieszała, zmieniła bieg i spoko jadę dalej. Po chwili Brylant mówi "ale coś śmierdzi, pewnie się w jakiejś ciężarówce opona smaży :hihi:", a że za chwilę był KFC to zjeżdżamy na parking. Zatrzymałem się, a córka Kolegi mówi "wujek, pod samochodem coś się strasznie strasznie dymi i śmierdzi :shock:", wysiadam a tu faktycznie dym jak z pożaru, zaglądam pod auto, a tam ze skrzyni się leje czerwony olej, powozie i tłumiki całe ufajdane :mad: Nic się nie pali - no to idziemy jak było ustalone pożreć do KFC.

Po wyjściu mówię do Brylanta spoko loko zaraz wyjmę listę z OA i coś się zaradzi. Brylant do schowka, a listy nie ma :hmmm: se przypomniałem, że na pulpicie skrót został i zapomniałem listę wydrukować :oonie: a że ma się w telefonie parę kontaktów z OKP, no to padło na Immo :tak: interneta poczytał i parę numerów opolsko-śląskich telefonicznie podał. Dawido chęci miał, ale bidok w piątek po południu w pracy był to pomóc nie mógł. Dzwonię do Daktyla, że problem jest i trza mnie pomóc :pokoj: akurat po pracy był, to na motór wskoczył i do domu szybciorem pojechał. W międzyczasie załatwił kanał, ale doszli my do wniosku, że ani ja narzędzi, umiejętności i nawet oleju na dolewkę nie mam - to co będziemy po próżnicy po kanałach jeździć. I tak wylądowałem u niego na podwórku z zepsutym samochodem w piątek wieczorem 130 km do Krakowa i 300 km od domu :hmmm:

Wpadłem na pomysł coby mi ktoś samochód pożyczył na 2 dni i zadzwoniłem do Ziutka50 żeby na Forum info takie dał, ale w przerwie między piwem a kieliszkiem bimbru co to się Daktyl z moim Kolegą raczyli, załatwilim auto z wypożyczalni na 2 dni (VW Passat B5 highline) i akcję z Forum odwołałem. W niedzielę auto wypożyczone oddałem, Norbert z Wrocka po mnie do Daktyla przyjechał, a Omega została na podwórku celem zbadania ASB, bo przypadkiem się zdarzyło, że szwagier Daktyla co to razem z nim w kamienicy mieszka pracuje w serwisie skrzyń automatycznych :jump:

Dzisiaj przyszła diagnoza, że skrzynia się w środku rozpiździła, coś tam się jeszcze popierniczyło i będą znowu koszta :masakra: Tak mnie już wkurzył ten samochód, że dałem Daktylowi propozycję kupna Omegi tak jak stoi u niego na podwórku. Szwagier mu naprawi i będzie Pan zaaaaaaadowolony :D Daktyl gada, że on chętnie ale ma już coś tam ugadane i nie bierze, ale jego Kolega jest na etapie poszukiwań Omegi, tylko teraz jest w robocie. Może wreszcie się tego wrzoda pozbędę przypadkiem, bo jak stała u mnie pod domem to jakoś serca nie miałem.

Nie dzwonić i nie pisać na razie bo do środy czekam na odpowiedź, bo ten Kolega z Niemiec na Boże Ciało wraca i ma mi dać odpowiedź po oględzinach.

#2 OFFLINE   TomEk WRO

TomEk WRO

    Dr Szajn!

  • 2 412 postów
  • Dołączył: 16-09-2008
  • Skąd: Wrocław/Czernica
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 DTI 24V Y25DT

Napisany 23 maja 2013 - 18:37

Sypus niezła a raczej zła przygoda. Jakbyś robił listę dla szabrowników to ja się piszę na jakieś fanty :D
Auto kosmetyka
- korekta lakieru (polerowanie mechaniczne, usuwanie rys)
- woskowanie
- czyszczenie wnętrza
- polerowanie lamp
- przygotowanie auta na specjalną okazję (sprzedaż, wesele)


Zapraszam! Info na PW



Odpicuj swoją omegę xd


#3 OFFLINE   DaVePGN

DaVePGN

    Drift King

  • 4 228 postów
  • Dołączył: 17-02-2009
  • Skąd: PGN
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 23 maja 2013 - 19:26

Cos sie mnie zdaje, ze to jeden wielki zakret z ta historia :p ale Rafke pewnie napisze do sypusa o duplex :D

#4 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 maja 2013 - 19:28

być może puenta jest wielkim zakrętem, ale reszta się zgadza. Sypus nie daj się złamać i nie pozbywaj się omegi :plask: ;):D

#5 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 maja 2013 - 22:53

ze to jeden wielki zakret z ta historia

To jedź za Opole do Daktyla na podwórko i zobacz :censored: co tam stoi od piątku :mad:

#6 OFFLINE   DamianSz

DamianSz

    Bleblablo wyszło to #373

  • 4 324 postów
  • Dołączył: 10-03-2009
  • Skąd: Kędzierzyn - Koźle
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 maja 2013 - 04:54

Cos sie mnie zdaje, ze to jeden wielki zakret z ta historia ale Rafke pewnie napisze do sypusa o duplex

store jest autentyczne jak moda na sukces sam miałem być zaplątany w akcję i czekając na info od Daktyla siedziałem o suchym pysku do wieczora :D

#7 OFFLINE   andzg

andzg
  • 1 373 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Skąd: Zielona Góra

Napisany 24 maja 2013 - 09:11

co tam stoi od piątku

a na jakich kołach ? :)

#8 OFFLINE   Immo

Immo
  • 1 057 postów
  • Dołączył: 25-08-2006
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 maja 2013 - 09:23

a na jakich kołach ? :)

Teraz już na cegłach :hmm:
Podobno w nocy widziano zamaskowanego gościa ze śrubokrętem w dłoni, który pośpiesznie załadował koła na przyczepkę i odjechał w kierunku Gdyni :p

#9 OFFLINE   Matias

Matias
  • 871 postów
  • Dołączył: 01-01-2013
  • Skąd: Kutno / Gostynin EKU / WGS
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 24 maja 2013 - 09:27

jak nikt nie będzie chcial kupić i będziesz ja rozbierał na częśći to ja chetnie przygarne te końcówki tłumików co u ciebie tak ładnie 4 wystaja :) z $$$ się dogadamy :)

#10 OFFLINE   VeRay

VeRay

    Polar Sea Blue

  • 670 postów
  • Dołączył: 26-07-2009
  • Skąd: KaLIfornia

Napisany 24 maja 2013 - 09:28

Dj Matias :masakra:

#11 OFFLINE   Aros

Aros

    3.7 + LSD :D

  • 1 764 postów
  • Dołączył: 03-06-2011
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 3.6i 24v C36GET Lotus Omega

Napisany 24 maja 2013 - 09:45

Nieboszczyk jeszcze dobrze nie ostygł a wy już go bezcześcić chcecie!! Nie ładnie :zółta: :p:P:P

Dodany obrazek


#12 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 24 maja 2013 - 10:04

odobno w nocy widziano zamaskowanego gościa ze śrubokrętem w dłoni, który pośpiesznie załadował koła na przyczepkę i odjechał w kierunku Gdyni


hehe dacie wiare kupiłem St2 - 10' :D :D :D :D

a tak powaznie..

tak czy siak - po duplexa i koła mógłbym sie uśmiechać.
albo podmiane tylnich kół zeby dla nowego sprzedającego sprzedać mu na 4x 8'5, ale czuje że na taki manerw sypus by raczej nie poszedł nawet gdybym mu zaoferał starter z platynowym numerem na zachęte lub $$$ ;)

szkoda bo tył by sie na prawdę przydał do mojego projektu...


Sypus a Ty jakie masz plany wobec kół ?

z drugiej strony - ja bym dał szanse omci jesli to tylko skrzynia , automaty za smieszne pieniadze chodzą wiec zrób i masz problem z głowy jak auto zadbane !! rób i trzymaj auto ! nie po to tyle wkladał zeby oddawać za bezcen

#13 OFFLINE   andzg

andzg
  • 1 373 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Skąd: Zielona Góra

Napisany 24 maja 2013 - 12:01

Rafke , ja post sypus'a zrozumiałem trochę inaczej.
Po prostu przebrała się miarka .
Nie chodzi tu tylko o sam fakt, że skrzynia oszalała.
Zwyczajnie czas na zmiany...

to ja chetnie przygarne te końcówki tłumików co u ciebie tak ładnie 4 wystaja z $$$ się dogadamy

Te pogrubione pola nie bardzo idą w parze :hihi:

Dj Matias zdajesz sobie chyba sprawę, że wartość takiego wydechu to ok. 1000zł ??
:)

#14 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 24 maja 2013 - 13:14

a co na to Brylant, że chcecie rozgrabić jego zoomege :p
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ

#15 OFFLINE   Fascynat

Fascynat

    Omega - Świadomy Wybór.

  • 334 postów
  • Dołączył: 12-08-2010

Napisany 24 maja 2013 - 14:06

Po prostu przebrała się miarka


Tak to jest jak się niedba o auto ...

Wiele razy była obrażana ze jest łamagą i złomegą , szale goryczy (z jej strony) przelała stylizacja na "grobowiec" ala festyn bwm..
Ona ma w d*pie te duplexy , ona oczekuje należytego traktowania!


Jaka cena za tą gangrene ?
:F

#16 OFFLINE   daktyl

daktyl

    ..opisu dziś nie będzie..

  • 250 postów
  • Dołączył: 24-06-2008
  • Skąd: Gliwice / Jaryszów
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 maja 2013 - 15:49

Ło qrka, ale się porobiło...
Tak, Sypusowa kasztanka zaiste stoi grzecznie na moim placu. Na potwierdzenie tego faktu mogę wstawić jakieś foto. :D
Całe story całkiem prawdziwe wraz ze wspomnianą na początku ofertą biznesową. Faktem jest, że planuję zmianę ale mam juz coś wstępnie klarowane. :p
Inny fakt, mój kolega szuka mocnej Omegi i Sypusowe wozidło zostanie w sobotę zaprezentowane(zareklamowane). :D
A co z tego galimatiasu wyjdzie to wyjaśni się niebawem. W niedzielę... :D

#17 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 24 maja 2013 - 16:30

Hahahahaha, widzę ze dobrze sie bawicie :D

#18 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 maja 2013 - 17:33

Tak to jest jak się niedba o auto ...

Nie jeden by chciał tak nie dbać jak ja, tylko dla mnie to jest norma i się z tym nie obnoszę :D

szale goryczy (z jej strony) przelała stylizacja na "grobowiec" ala festyn bwm..

Jak się w końcu otrząśniesz z tego amoku i wsiądziesz kiedyś do porządnego auta to zrozumiesz ocb :D

ona oczekuje należytego traktowania!

No akurat na traktowanie to u mnie franca nie powinna narzekać :nie:

a co na to Brylant

Jak na razie zmienił preferencje markowe :)

A co z tego galimatiasu wyjdzie to wyjaśni się niebawem. W niedzielę...

No to będzie wcześniej wiadomo, niż myślałem. Potencjalny kupiec w Niemczech robi to siano ma i może weźmie w całości z manelami wszystkimi, a ja nie będę musiał nic odkręcać i ogłoszeń wtstawiać :hmmm:

#19 OFFLINE   Immo

Immo
  • 1 057 postów
  • Dołączył: 25-08-2006
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 maja 2013 - 18:20

No to będzie wcześniej wiadomo, niż myślałem. Potencjalny kupiec w Niemczech robi to siano ma i może weźmie w całości z manelami wszystkimi, a ja nie będę musiał nic odkręcać i ogłoszeń wtstawiać :hmmm:

To zamień się najpierw z Rafke na felgi, niech 10" zostaną w kraju :)

#20 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 24 maja 2013 - 19:19

dokładnie , daj komuś na zlot i zrobimy zamiane tam zeby nie bawić sie w wysyłki + coś odpale extra za to ;)