Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Chwila nieuwagi i...


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
25 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   522

522

    FSU

  • 215 postów
  • Dołączył: 01-07-2011
  • Skąd: Sulęcin/Zielona Góra
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 22 kwietnia 2013 - 21:08

W celu sprzedaży omegi ?? :hihi:


Co ty, nie opłaca mi się. Dwa lata temu robiłem reperaturki tylnych błotników + ranty drzwi. Od stycznia tego roku zrobiłem UPG, kompletny rozrząd, nowe amory (KYB) z przodu... A nikt mi tego hajsu nie odda przy sprzedaży. Będzie jeździć, aż się rozleci.


PS. Przypominam, że chętnie przytulę zderzak Z359.

#22 OFFLINE   limen77

limen77
  • 196 postów
  • Dołączył: 07-05-2011
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 22 kwietnia 2013 - 21:45

Będzie jeździć, aż się rozleci.

Albo ją rozwalisz do końca :D :D
odnośnie zderzaka, to może lepiej kupić jakiś ładny i przemalować ?

#23 OFFLINE   522

522

    FSU

  • 215 postów
  • Dołączył: 01-07-2011
  • Skąd: Sulęcin/Zielona Góra
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 02 lipca 2013 - 18:15

Omka wróciła od blacharza. Trochę trwało zanim ją tam odstawiłem, ale to przez brak czasu. Przez weekendy również była mi potrzebna i pierwszy wolny termin wypadł na 29 czerwca.

Zdjęcia jak było są już w temacie, a poniżej fotki jak jest:

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Moim zdaniem, ok. Robione po znajomości. Tyl wyprostowany, tylko chyba trochę pobawię się z klapą bagażnika, bo nie podoba mi się jedna szczelina. Poszukam jakichś fotek sprzed tego zdarzenia, bo może tak być, że coś mi się wydaje :los:

A, sprawdzałem na wszelki wypadek, czy nie ma problemu z zamknięciem/otworzeniem bagażnika, czy drzwi. Jest w porządku, więc cała operacja przeszła pomyślnie.

Zderzak na razie zostanie taki, jaki jest. Poszukuje tylko brakującej listwy (jak ktoś ma - PW), bo nieestetycznie to wygląda. Zderzaka ładnego, pod kolor nie udało mi się znaleźć, więc chyba po wakacjach kupię jakiś inny i go po prostu przemaluję.

Fotki robiłem na szybko podczas czyszczenia felg i nabłyszczania plastików :p

PS. Znajomy jak rozebrał tył, to powiedział, że nie widział jeszcze Omegi, która nie ma wycieku z tylnego mostu. Nie wiem, czy chciał mi wejść w :pupa: , czy powiedział to z grzeczności, czy tak faktycznie jest. Podłoga i podłużnice też sprawdzone przy okazji - wszystko ok, aż dziwne :D

#24 OFFLINE   Dymian

Dymian

    :)

  • 229 postów
  • Dołączył: 18-06-2011

Napisany 02 lipca 2013 - 19:39

PS. Znajomy jak rozebrał tył, to powiedział, że nie widział jeszcze Omegi, która nie ma wycieku z tylnego mostu. Nie wiem, czy chciał mi wejść w :pupa: , czy powiedział to z grzeczności, czy tak faktycznie jest. Podłoga i podłużnice też sprawdzone przy okazji - wszystko ok, aż dziwne :D


Z tego co ja pamiętam to u mnie jest sucho jak pieprz.

#25 OFFLINE   limen77

limen77
  • 196 postów
  • Dołączył: 07-05-2011
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 02 lipca 2013 - 22:22

Omka wróciła od blacharza. Trochę trwało zanim ją tam odstawiłem, ale to przez brak czasu. Przez weekendy również była mi potrzebna i pierwszy wolny termin wypadł na 29 czerwca.

Zdjęcia jak było są już w temacie, a poniżej fotki jak jest:

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Moim zdaniem, ok. Robione po znajomości. Tyl wyprostowany, tylko chyba trochę pobawię się z klapą bagażnika, bo nie podoba mi się jedna szczelina. Poszukam jakichś fotek sprzed tego zdarzenia, bo może tak być, że coś mi się wydaje :los:

A, sprawdzałem na wszelki wypadek, czy nie ma problemu z zamknięciem/otworzeniem bagażnika, czy drzwi. Jest w porządku, więc cała operacja przeszła pomyślnie.

Zderzak na razie zostanie taki, jaki jest. Poszukuje tylko brakującej listwy (jak ktoś ma - PW), bo nieestetycznie to wygląda. Zderzaka ładnego, pod kolor nie udało mi się znaleźć, więc chyba po wakacjach kupię jakiś inny i go po prostu przemaluję.

Fotki robiłem na szybko podczas czyszczenia felg i nabłyszczania plastików :p

PS. Znajomy jak rozebrał tył, to powiedział, że nie widział jeszcze Omegi, która nie ma wycieku z tylnego mostu. Nie wiem, czy chciał mi wejść w :pupa: , czy powiedział to z grzeczności, czy tak faktycznie jest. Podłoga i podłużnice też sprawdzone przy okazji - wszystko ok, aż dziwne :D


No dobra omega "naprawiona", a co z tym słupkiem co w niego przydzwoniłeś ?? :mad: Naprostowałeś ?

#26 OFFLINE   522

522

    FSU

  • 215 postów
  • Dołączył: 01-07-2011
  • Skąd: Sulęcin/Zielona Góra
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 04 lipca 2013 - 17:29

No dobra omega "naprawiona", a co z tym słupkiem co w niego przydzwoniłeś ?? :mad: Naprostowałeś ?


:jump: Byłem akurat parę dni temu na tym parkingu (oczywiście Oma stała na przeciwko, tam już nie wjeżdżam) i w sumie tak źle nie wygląda. Teraz jest po lifcie, te przetłoczenia tylko dodały mu uroku... :hihi: