Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Anty NC+


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
27 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   gocha

gocha

    Zbanowany

  • 233 postów
  • Dołączył: 14-02-2012
  • Skąd: Rudawa city

Napisany 06 kwietnia 2013 - 00:04

wysłana rezygnacja do nc+ z dwóch dekoderów n-ki,na FB poparcie dla antync+(powinna moim zdaniem powstać lista osób faktycznie rezygnujących,co by mieć pogląd na skale zjawiska).już jakiś czas temu,taka rezygnacja w moim przypadku pomogła,otrzymując nowe warunki na zasadach niedostępnych oficjalnie dla obecnych i nowych klientów.w razie "niepowodzenia" można zrezygnować z "rezygnacji"(oddzwaniali kumaci przedstawiciele,z którymi szło się dogadać-tzw. grupa z archium X).nie posiadam uzależnienia od tv w razie "w".(król Julian :masakra2:)

#22 OFFLINE   cugiel

cugiel
  • 1 678 postów
  • Dołączył: 19-01-2009
  • Skąd: Letterkenny
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 kwietnia 2013 - 11:49

Mam takie pytanko.

Nie otrzymałem tego listu z informacją o zmianach.

Moja umowa była aneksowana na 18miesięcy dnia 20.02.2012 czyli teoretycznie do sierpnia tego roku powinna dotrwać.
Co radzicie? Mam dotrwać do końca czy mogę próbować wysłać wypowiedzenie w związku z zaistniałą sytuacją. Nie otrzymałem żadnego pisma i nie wiem czy mnie jakaś podwyżka albo coś takiego dotyczy:hmm:

Próbowałem się zalgować w strefie abonenta ale się nie da. Mało tego żeby się zalogować trzeba akceptować regulamin którego nie da się otworzyć bo niby strona nie istnieje.

Umowę miałem w N Ofertę mam "Świat HD dla Abonentów" bez pakietów Premium
Kuźwa nie wiem co robić żeby się nie zakopać.

Udało mi się dodzwonić na infolinię.


Gość powiedział że nic się w mojej umowie nie zmienia. Nic się automatycznie nie przedłuża ani opłaty się nie zmieniają.

Gdybym miał pakiet nPremium wtedy dostałbym pismo i wtedy miałbym się czym marwić bo musiałbym zrezygnować lub by sie przedłużyło na 18msc a mnie to nie dotyczy. Czyli do sierpnia jeszcze pozostaje jak bylo.

#23 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 kwietnia 2013 - 12:08

Mam dotrwać do końca czy mogę próbować wysłać wypowiedzenie w związku z zaistniałą sytuacją.

Możesz wysłać wypowiedzenie w związku ze zmianą oferty programowej (01 kwietnia znikło parę kanałów z n-ki). W internecie jest lista tych kanałów, min chyba Religia TV.

Nie otrzymałem tego listu z informacją o zmianach.

No bo na razie wstrzymali wysyłanie listów i czekają na stanowisko UOKiK w sprawie warunków migracji dla użytkowników pakietów nPremium. Ja dostałem taki list i na swoim przykładzie wyjaśnię jak to wygląda:

Teraz płacę 79 zł i mam nPremium, wszystkie pakiety tematyczne (wziąłem w lutym te nPremium ze względu na to, że przenieśli najlepsze mecze LM do tego pakietu) oraz dekoder za darmo.

W ramach NC+ dostałem taką propozycję: Pakiet Gold+ za 89zł na 18 m-cy, zabierają mi nPremium w zamian za to dostaję 2 kanały C+Family (nota bene dosyć badziewne z odgrzewanymi kotletami) oraz mam wymienić dekoder na inny i płacić za niego 20 zł miesięcznie, czyli razem 109 zł na miesiąc. Nie mówiąc juz o tym, że aby oglądać LM musiałbym kupić pakiet Platinium+ za 119 złotych plus opłata za dekoder.

Wysłałem wypowiedzenie i poczekam jak się sytuacja rozwinie. LM się kończy, ligi europejskie również. Kiedyś w końcu przyjdzie Wiosna, to się przy domu coś porobi, autko ogarnie i przy telewizji cyfrowej (za darmo) wieczór spędzi. Na Jesień jeżeli nie zmądrzeją w NC+, to może w CP uderzę. A jak się przypadkiem od TV "uniezależnię" to nigdzie się nie zapiszę i będę miał w kieszeni co miesiąc paredziesiąt złotych i dużo więcej czasu.

Gdybym miał pakiet nPremium wtedy dostałbym pismo i wtedy miałbym się czym marwić bo musiałbym zrezygnować lub by sie przedłużyło na 18msc a mnie to nie dotyczy. Czyli do sierpnia jeszcze pozostaje jak bylo.

Ja niestety jestem(jeszcze do 30 kwietnia) w tej grupie liczącej 0,5 mln abonentów, na której próbuje się za eksperymentować nowe warunki i pomysł na ekstra zarobienie kaski !! Z informacji, które pojawiły się na necie wynika, że Urząd Pocztowy nr 51 w Krakowie zawalony jest wypowiedzeniami od abonentów n-ki (4000 do 6000 dziennie) i nie ogarniają dostarczać tego do ITI na Conrada :D

#24 OFFLINE   DamianSz

DamianSz

    Bleblablo wyszło to #373

  • 4 324 postów
  • Dołączył: 10-03-2009
  • Skąd: Kędzierzyn - Koźle
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 kwietnia 2013 - 13:55

http://pieniadze.gaz....html#BoxBizTxt cos od Tomasza Lisa na temat NC+

#25 OFFLINE   ROB33

ROB33

    Pogotowie Grillowe

  • 141 postów
  • Dołączył: 15-09-2007
  • Skąd: Oława [DOA38409]
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 06 kwietnia 2013 - 16:32

Teraz płacę 79 zł i mam nPremium, wszystkie pakiety tematyczne (wziąłem w lutym te nPremium ze względu na to, że przenieśli najlepsze mecze LM do tego pakietu) oraz dekoder za darmo.

W ramach NC+ dostałem taką propozycję: Pakiet Gold+ za 89zł na 18 m-cy, zabierają mi nPremium w zamian za to dostaję 2 kanały C+Family (nota bene dosyć badziewne z odgrzewanymi kotletami) oraz mam wymienić dekoder na inny i płacić za niego 20 zł miesięcznie, czyli razem 109 zł na miesiąc. Nie mówiąc juz o tym, że aby oglądać LM musiałbym kupić pakiet Platinium+ za 119 złotych plus opłata za dekoder.

Też mam taki sam abonament i chcieli mi wcisnąć Gold+ za 89zł,bo niby ten pakiet jest adekwatny do tego co w tej chwili mam.Zadzwoniłem wczoraj do nc+ i powiedziałem,że więcej jak płaciłem do tej pory nie załacę czyli 79zł.Pan konsultant po mojej decyzji zaproponował mi pakiet Gold+ za 79zł.Więc jednak można coś u nich zdziałać,tylko trzeba się postawić i nie dać się zbyć.

#26 OFFLINE   lucas

lucas
  • 387 postów
  • Dołączył: 24-12-2011
  • Skąd: Warszawa

Napisany 06 kwietnia 2013 - 18:20

Też mam taki sam abonament i chcieli mi wcisnąć Gold+ za 89zł,bo niby ten pakiet jest adekwatny do tego co w tej chwili mam.Zadzwoniłem wczoraj do nc+ i powiedziałem,że więcej jak płaciłem do tej pory nie załacę czyli 79zł.Pan konsultant po mojej decyzji zaproponował mi pakiet Gold+ za 79zł.Więc jednak można coś u nich zdziałać,tylko trzeba się postawić i nie dać się zbyć.


Ok, ale o opłacie za dekoder (20zł miesięcznie) to pewnie nic nie rozmawiałeś? Ja właśnie walczę w konsultantami, bo nie widzi mi się przedłużanie umowy na 18 miechów, potrzebuję mieć tak, jak mam (koniec sierpnia), ale nikt mi tego nie może ogarnąć :(

#27 OFFLINE   cugiel

cugiel
  • 1 678 postów
  • Dołączył: 19-01-2009
  • Skąd: Letterkenny
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 kwietnia 2013 - 20:45

Teraz już rozumiem co miało na celu zawracanie mi d*py po 2-3 razy tygodniowo przez cały styczeń i luty abym zamówił pakiet premium.

Po prostu wiedzieli co się szykuje i szukali osłów którzy się na to złapią(bez obrazy dla nikogo)
Gdyby udało im się mnie wtedy przekabacić (mało brakło by im się udało) mieli by na swojej liście kolejnego Kowalskiego chętnego do wydymania w najbliższym czasie.

#28 OFFLINE   British

British

    Ignorantia legis non excusat

  • 3 622 postów
  • Dołączył: 20-08-2006
  • Skąd: Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 kwietnia 2013 - 20:53

potrzebuję mieć tak, jak mam (koniec sierpnia), ale nikt mi tego nie może ogarnąć


i nikt Ci pewnie nie ogarnie, albo rezygnujesz albo podpisujesz nowy cyrograf na 18 miesięcy, bo to nie jest cesja umowy z N-ki/Cyfry+ na NC+...

Po prostu wiedzieli co się szykuje


czyste zagranie taktyczne ;) ale UOKiK im dowali tak, że wszystko się zmieni, oby ;)

Kiss French. Wear Italian. Drive German.


Spalanie szkodnika
icon1.png