Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Świętokrzyskie bez belek.


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
49 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   BzQ

BzQ

    Duszna KIA

  • 1 184 postów
  • Dołączył: 19-07-2006
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 marca 2013 - 20:14

Dzieci, będzie tego! Temat marketu uważam za na chwilę obecną zamknięty, sprawa jest rozwojowa, nic nie jest jeszcze przesądzone, co miało zostać powiedziane zostało i już nic nowego nie wymyślimy, a drapania się i przepychania nie mam siły już czytać :D

Co do kasowania postów (bo czuję tu odwołanie do mojego wpisu) to w ramach ukojenia nerwów powiem że został zdjęty troszkę niesprawiedliwe cały a tylko część powinna zostać skasowana (powinno zostać to co jest teraz, bo w dalszej części tego posta wyciągnąłem na światło publiczne coś czego wyciągać nie powinienem bo dotyczyło klubowiczy), temat wyjaśniony, daliśmy sobie po mordach i poszliśmy na piwo :)

Co do opłacania składek - każdy ma swoje powody, ja swoje wyjaśniłem prywatnie i czekam na rozwój sytuacji, a teraz jak sobie nad tym myślę i czytam to takie przepychanki jednak nic dobrego nie wnoszą i sie wszyscy tylko wkurzamy, czyż nie?

Więc biorąc to wszystko pod uwagę dajmy na chwilę spokój, wrzućmy na luz i czekajmy na rozwój wydarzeń. Wiosna idzie (mam nadzieję) ludzie złapią trochę słońca to sie wszystkim humor poprawi i wtedy można będzie chłodniejszym okiem spojrzeć :)

Kończę przynudzać, biorę się do roboty :p

#42 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 marca 2013 - 20:31

Tylko nie myśl że jesteś taki super dobrze wiesz że chodzi mi o cytrynufke hehe

:mad: wiedziałem :D


berek :plask: teraz ty ganiasz :bieg:

:smiech:

Kończę przynudzać, biorę się do roboty

nooo nareszcie jakiś konkret ;) :D

#43 OFFLINE   Kesiaczek

Kesiaczek
  • 567 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Szczytno/Kielce

Napisany 25 marca 2013 - 21:39

Ja tam was lubie, ale irytuje mnie podejscie do sprawy typu:

co z tego że 100 klubowiczy odeszło, ale zobacz przeciez zostało jeszcze 50 którzy płaca składki i jest git.

(liczby przykładowe, zeby mi sie nikt nie czepiał)


Powinniscie robic tak, zeby jak najmniej ludzi odchodzilo a nie cieszyc sie ze paru zostało......bo ta droga daleko sie nie zajdzie. Pozostaje miec nadzieje ze nadejda jeszcze lepsze czasy:)

Swietokrzyskie ma zgraną ekipe czy jestesmy klubowiczami czy forumowiczami i tak zostanie czy sie to komus podoba czy nie.



Ziutek szykuj cytynufke na zlota, bo Swietokrzyskie nadciaga:D

#44 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 25 marca 2013 - 21:42

jeśli chodzi o usuwanie postów z OT to został usunięty post BzQ i przywrócony po małym sprostowaniu, ale sam zaintersowany wyjaśnił o co chodzi, więc jeśli on nie robi z tego afery to czemu Wy robicie?? :o

Jeśli chodzi o usuwanie tematów/postów jakiś podobno niewygodnych dla zarządu, to kurczę.... przynajmniej od kiedy jest moderatorem to sobie przypominam takich rzeczy... a już na pewno nie od sławnego tematu dot cenzury... więc o co kaman?? :hmmm:

#45 OFFLINE   mrogal

mrogal

    ex PREZES SyBy

  • 1 419 postów
  • Dołączył: 31-03-2009
  • Skąd: Pasłęk
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 25 marca 2013 - 22:39

Wiec po jakiego grzybka mam płacic

żeby był serwer opłacony i wszyscy mieli dostęp;) ci z belką i ci bez belki??

Po co się wcinasz w sprawy regionu, z którym nie masz powiązań ?

lemon, ma powiązania jak najbardziej, opłacił składką za serwer, żeby i ten region i inne mogły sobie poużywać,

:hmmm: wychodzi, że klubowicze zrzucili się na dostęp do forum także dla świętokrzyskiego :up:
:idea: chyba zrozumiałem o co chodzi:tak:
teraz nie zapłaci nikt składki, bo przecież po co:nie_wiem: serwer wyłączą i forum zniknie :oonie:

#46 OFFLINE   dawid0123456789

dawid0123456789

    Srebrny Corsarz

  • 1 091 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 3.6i 24v C36GET Lotus Omega

Napisany 25 marca 2013 - 22:46

Adam,

Damian napisał, że chodziło o czasy poprzedniego zarządu.

Kamila ma rację- nie trzeba się cieszyć, że jeszcze ktoś został, tylko starać się pozyskac nowych i utrzymać starych.

Ja rzadko bywam na spotach, na zloty nie jeżdżę, wódki z ludźmi spoza Świętokrzyskiego OKP nie piłem..ale co ja chciałem powiedzieć:o
Aha, ja rzadko bywam na spotach, na zloty nie jeżdżę, wódki z ludźmi spoza Świętokrzyskiego OKP nie piłem, to jednak kiedy i gdzie bym się nie spotkał z Kamilą, Amorkiem, BzQ czy Damianem to zawsze chętnie pogadamy, mimo że każdy ma swoje zajęcia, obowiązki. Klub to nie belki tylko ludzie i najwyższa pora żeby niektórzy to zrozumieli.


P.S. Czemu zawsze jak mi przechodzą nerwy to musi się pojawić mrogal i nap[isać coś co mi podnosi ciśnienie??:masakra:

#47 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 marca 2013 - 22:50

P.S. Czemu zawsze jak mi przechodzą nerwy to musi się pojawić mrogal i nap[isać coś co mi podnosi ciśnienie??:masakra:


To jest taki szósty zmysł ;)

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"


#48 OFFLINE   robert3012

robert3012
  • 2 349 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 marca 2013 - 22:55

Klub to nie belki tylko ludzie i najwyższa pora żeby niektórzy to zrozumieli.

Ale przecież to wszystko wszyscy wiedzą od dawna.
A jeśli zlikwidować status klubowicza, a na jego miejsce zrobić "darczyńca" czy "sponsor serwera" było by lepiej??

P.S. Czemu zawsze jak mi przechodzą nerwy to musi się pojawić mrogal i nap[isać coś co mi podnosi ciśnienie??:masakra:

To musisz do lekarza po coś na nadciśnienie. Bo akurat napisał prawdę.

Już wcześniej to pisałem. Znieśmy wszelkie statusy klubowiczy, adminów, moderów i zarządu. Zostają sami forumowicze. Spam się sypie na prawo i lewo. Nikt nie płaci za serwer... bo po co.
I jak mrogal napisał forum zniknie.

#49 OFFLINE   damian0708

damian0708
  • 1 091 postów
  • Dołączył: 17-07-2008
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 25 marca 2013 - 23:10

:hmmm: wychodzi, że klubowicze zrzucili się na dostęp do forum także dla świętokrzyskiego :up:


Dzięki wam o darczyńcy :D zamknijcie dostęp do forum dla forumowiczy będzie całkowity kabaret. Bo niby z pietruchy mają tu pisać skoro to za waszą kase :) Heh..


Myślę że czas na zakończenie tematu, powiedzielimy co powiedzieliśmy, przeczytalimy co przeczytaliśmy. Nic z tego nie wynika i nie wyniknie bo zarówno do was jak i do nas dosłownie jak grochem o ściane :)

#50 OFFLINE   British

British

    Ignorantia legis non excusat

  • 3 622 postów
  • Dołączył: 20-08-2006
  • Skąd: Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 marca 2013 - 23:18

to w takim razie zamykam

Kiss French. Wear Italian. Drive German.


Spalanie szkodnika
icon1.png