Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Ważne pytania na temat zlotu.


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
165 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   runner994

runner994
  • 5 postów
  • Dołączył: 20-03-2013
  • Skąd: Konin

Napisany 06 kwietnia 2013 - 23:28

Za wjazd na zlot się płaci ? Bo chętnie bym przyjechał na 1 dzień ?

#42 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 kwietnia 2013 - 02:28

Za wjazd na zlot się płaci ? Bo chętnie bym przyjechał na 1 dzień ?

95zł jest to opłata zlotowa, w tej opłacie będziesz mógł wziąć udział w konkurencjach jakie są planowane. Szczegóły dotyczące konkurencji jak i ich rodzaju zostaną podane później.

#43 OFFLINE   Ulter

Ulter

    FIOLETOWA LADY loading...

  • 1 935 postów
  • Dołączył: 31-07-2012
  • Skąd: Łask/Zelów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 07 kwietnia 2013 - 06:01

95zł jest to opłata zlotowa, w tej opłacie będziesz mógł wziąć udział w konkurencjach jakie są planowane. Szczegóły dotyczące konkurencji jak i ich rodzaju zostaną podane później.


No to troche kupowanie kota w worku ;)
Mi tam się wydaje troche sporo to 95 zl, tylko zato żeby moja kobieta mogla wiechac zemna na zlot :masakra:myslalem ze OZ to oplata od auta.
To w takim razie mam takie pytanie bo bylem na paru innych zlotach nie OKP i tam oplaty byly za wjazd autem a inni ludzie Tzn. Tacy którzy przyjechali tylko podziwiać nie placili.za wejście to jak z okolicy ktos by chcial wejść na zlot to tez 95 zeta placi?? To publiczności wielkiej nie będzie hmm....:pokoj:
CZASEM NIEWIDOCZNY ALE ZAWSZE OBECNY.. :D
782-214-578
884-777-999
Dodany obrazek

#44 OFFLINE   DaVePGN

DaVePGN

    Drift King

  • 4 228 postów
  • Dołączył: 17-02-2009
  • Skąd: PGN
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 07 kwietnia 2013 - 08:58

Ziutek tego nie napisal, ale raczej sie nic nie zmienilo. Jak zostawisz auto przed torem i wejdziesz z buta, to nic nie placisz.

#45 OFFLINE   robert3012

robert3012
  • 2 349 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 kwietnia 2013 - 09:07

Mi tam się wydaje troche sporo to 95 zl, tylko zato żeby moja kobieta mogla wiechac zemna na zlot :masakra:myslalem ze OZ to oplata od auta.


Tak było, że kiedyś OZ było opłatą od auta. Ale niestety zostało to zmienione. Ja mam taką samą sytuację. Przypuszczam że gdyby te opłaty były wyższe ale płacone od auta nie było by problemu. Na XV zlot chciałem jechać z Agatą i może zabrał bym jeszcze 2 osoby. Jednak po podsumowaniu baaaaardzo szybko się z tego wycofałem. Proste liczenie 50+3x95 = 335PLN. Z lekka przesada żeby zabrać 3 osoby do auta które tylko jadą popatrzeć na auta, pooglądać konkurencje i pospacerować :masakra:

#46 OFFLINE   gienio79

gienio79

    ciągle mało

  • 378 postów
  • Dołączył: 11-12-2009
  • Skąd: Brunatna Stolica
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 07 kwietnia 2013 - 09:08

Ziutek tego nie napisal, ale raczej sie nic nie zmienilo. Jak zostawisz auto przed torem i wejdziesz z buta, to nic nie placisz.


I co dalej,bo jak tak będziemy myśleć to wjadę autem sam,a reszta znajomych wejdzie z buta i zapłacę tylko oz za siebie te 50zł tak ,powinno być od auta a nie od 5 osób w aucie ,piszę tak jeśli jestem tylko w sobotę ,bo jeśli cały zlot to to nie przejdzie ,bo zarząd będzie wiedział ile osób ze mną przyjechało .


 


#47 OFFLINE   mariush

mariush

    Było mineło...

  • 648 postów
  • Dołączył: 23-03-2009
  • Skąd: Pruszcz Gdański
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 kwietnia 2013 - 09:31

Tak było, że kiedyś OZ było opłatą od auta. Ale niestety zostało to zmienione. Ja mam taką samą sytuację. Przypuszczam że gdyby te opłaty były wyższe ale płacone od auta nie było by problemu. Na XV zlot chciałem jechać z Agatą i może zabrał bym jeszcze 2 osoby. Jednak po podsumowaniu baaaaardzo szybko się z tego wycofałem. Proste liczenie 50+3x95 = 335PLN. Z lekka przesada żeby zabrać 3 osoby do auta które tylko jadą popatrzeć na auta, pooglądać konkurencje i pospacerować :masakra:


Pozwolę sobie się wtrącić.
Jedziesz tylko na sobotę czy cały Zlot??
Bo jak na sobotę tylko to wystarczy że Ty zapłacisz OZ (jezeli chcesz brać udział w konkurencjach) reszta i tak ma za friko .
Lub jedynie za wjazd na na lotnisko/tor by postawic furkę pośród innych i nie brać udziału w konkurencjach . Tak było na ostatnim Zlocie.

Tylko że nie znalazłem w info o Zlocie takiego zapisu jak na poprzednim

Opłata Lotniskowa:
- Osoba wjeżdżająca samochodem na Tor bez udziału w konkurencjach 10zł - Opłata od samochodu.
Opłata lotniskowa nie upoważnia do wstępu na ośrodek!


piszę tak jeśli jestem tylko w sobotę ,bo jeśli cały zlot to to nie przejdzie ,bo zarząd będzie wiedział ile osób ze mną przyjechało .


Pobyt na całym Zlocie wiąze sie z koniecznościa opłacenia OZ.







A tak serio to te wszystkie pytania pojawiają sie niczym bumerang na każdym zn przed każdym Zlotem :lol:

#48 OFFLINE   Ulter

Ulter

    FIOLETOWA LADY loading...

  • 1 935 postów
  • Dołączył: 31-07-2012
  • Skąd: Łask/Zelów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 07 kwietnia 2013 - 09:33

Ziutek tego nie napisal, ale raczej sie nic nie zmienilo. Jak zostawisz auto przed torem i wejdziesz z buta, to nic nie placisz.


Czyli .tak jade z nazeczona place OZ 50 jako klubowicz a noi oczywiście za domek za dwie osoby a jak wiezdzam na tor to wystarczy ze ona sobie przed bramą wywiadzie i dojdzie?? I ok tak .....:masakra:
CZASEM NIEWIDOCZNY ALE ZAWSZE OBECNY.. :D
782-214-578
884-777-999
Dodany obrazek

#49 OFFLINE   mariush

mariush

    Było mineło...

  • 648 postów
  • Dołączył: 23-03-2009
  • Skąd: Pruszcz Gdański
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 kwietnia 2013 - 09:36

Raczej wygląda to tak

Pobyt na całym Zlocie wiąze sie z koniecznościa opłacenia OZ.



#50 OFFLINE   robert3012

robert3012
  • 2 349 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 kwietnia 2013 - 09:46

Jedziesz tylko na sobotę czy cały Zlot??

Mówię o całym zlocie.

Bo jak na sobotę tylko to wystarczy że Ty zapłacisz OZ (jezeli chcesz brać udział w konkurencjach) reszta i tak ma za friko .

Czyli że jak? Gdybym jechał tylko na sobotę i zabieram ze sobą 3 osoby, chcąc brać udział w konkurencjach płacimy tylko 50pln? A jak chcę wjechać na lotnisko nie biorąc udziału w konkurencjach to co? Za friko? Czy też płacę 5o ale pasażerowie muszą wyjść z auta przed bramą?

Wychodzi na to, że ile ludzi, tyle definicji OZ.
Może warto było by wrócić do zasady - OZ od auta z podziałem na klubowicz/forumowicz i jakoś to dokładnie określić. Ja wiem że te same pytania są przed każdym zlotem. Zapewne dlatego, że OZ jest płacona od łepka z podziałem na klubowiczy, forumowiczy, żony, matki, dzieci i kochanki.

Za wstecznictwem nie jestem. Wiem, że trzeba się rozwijać. Ale po co zmieniać jasne proste zasady, które się sprawdzały? :confused:

#51 OFFLINE   mariush

mariush

    Było mineło...

  • 648 postów
  • Dołączył: 23-03-2009
  • Skąd: Pruszcz Gdański
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 kwietnia 2013 - 09:58

Ja widzę to tak jak było dotychczas:

Jedziesz na cały zlot(klubowicz/forumowicz/niezrzeszony)tak czy tak musisz zapłacić OZ w właściwej kwocie co skutkuje że mozesz brać udział we wszystkich atrakcjach zlotowych jako pełnoprawny uczestnik.

Jedziesz tylko na sobotę (klubowicz/forumowicz/niezrzeszony)chcesz brać udział w konkurencjach na torze oraz na Ośrodku do 24.00 godz płacisz OZ.

Jedziesz tylko na sobotę i chcesz wstawic auto na plac płacisz tylko za auto jakąś tam kwotę i dreptasz po "torze"patrzysz integrujesz sie ale nie bierzesz udziału w konkurencjach i nie możesz wjechac na Ośrodek po imprezie na torze.

Nie masz auta lub nie chcesz nim wjechać lub jesteś osobą towarzyszącą która nie chce brać udziału w konkurencjach jedynie popatrzec i sie integrować :piwo2: wchodzisz za free.

Tak było od kad jeżdże na zloty i tak pewno jest i teraz.

Prosciej nie umiem tego ująć ;)

Przykład ze Skwierzyny:
Ekipa:
:prezesy: i :mod: czyli msh,mr,mb i ben przyjechali BH 3 cm nad ziemią tylko na sobotę ,jako właściciel BH zapłaciłem 10 pln i wjechaliśmy BH* na tor i nie biorąc udziału mogliśmy sie integrować z uczestnikami.


* Black Hawk

#52 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 kwietnia 2013 - 11:03

informacja o opłacie lotniskowej sie nie pojawiła, bo uzyskaliśmy niejasną odpowiedź, zresztą opłata jaką właściciele toru zawołali za przykład ze Skwierzyny

msh,mr,mb i ben przyjechali BH 3 cm nad ziemią tylko na sobotę ,jako właściciel BH zapłaciłem 10 pln i wjechaliśmy BH* na tor i nie biorąc udziału mogliśmy sie integrować z uczestnikami.

wynosiła by 40zł, właśnie za postawienie auta pomiędzy innymi na terenie toru... Tylko czekamy na potwierdzenie.

ps. osobiście myslę ze większy parking będzie przed bramą :(

#53 OFFLINE   iwonka

iwonka
  • 540 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: jeszcze dalej niż koniec świata
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 kwietnia 2013 - 11:08

Witam.
Czy ktoś jedzie na zlocik z okolic Wejherowa chętnie bym się do kogoś podłączył



Samemu kijowo lecieć taki kawałek



kolego zapraszamy do działu pomorskiego do pogaduch :) tam uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie :)

#54 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 07 kwietnia 2013 - 20:52

ale co ma administracja lotniska do tego ile aut wjezdza i czy po opłatach ?

chyba że będą stać na bramkach administracja lotniska i trzepać wjazdówki.

jak dla mnie to OKP wynajmuje obiekt i to od nas zależy kto moze wjechać na lotnisko.

nie widzę sensu dla tego że osoby które przyjezdzaja wyłacznie na sobotę żeby stawali omege za lotniskiem na parkingu.
zlot dla omeg to omegi niech wjezdzają : w końcu to zlot omega klub polska który służy reklamie klubu ;)
inne marki na parkingu - chyba że klubowicz przyjezdza inna marką to wg cennika
czy cennik nie powinien wyglądać tak ?

Klubowicze i forumowicze biorący udział w konkurencjach : 0zł/auto ( w ramach OZ)
Klubowicze nie biorący udziału w konkurencjach : 0zł/auto
Forumowicze i pozostali goście nie biorący udziałów w konkurencjach tylko zwiedzanie chcący wjechać omegą na lotnisko : 10zł/auto nie zależnie od ilości osób w samochodzie (max 5osób)

goście z ulicy : 5zł
jasno i klarownie ?

#55 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 07 kwietnia 2013 - 21:14

Ja powiem inaczej niż wszyscy , dla mnie opłaty są czyste i klarowne i takie same zasady są od kilku zlotów i tego się trzymajmy :)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#56 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 07 kwietnia 2013 - 21:22

Jak dla mnie niech zostanie tak jak ustalił zarząd...

A taka mała wskazówka... taniej będzie jak przed zlotem do Klubu wstąpisz... bo w razie wypadu na zlot 5 zł zaoszczędzisz :D

Skąd 5zł? sobie policzcie :D
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ

#57 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 07 kwietnia 2013 - 21:30

A to jest dyskusja na temat opłat czy wazne pytania?
Jak nie ma odp. to wypadałoby poczekac na odp.
Proszę administarcje o przeczyszczenie watku

#58 OFFLINE   siwysarbinowo

siwysarbinowo

    Marcin

  • 1 152 postów
  • Dołączył: 06-04-2010
  • Skąd: Sarbinowo
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 08 kwietnia 2013 - 20:10

Ja mam zapytajnik...
sa jakieś atrakcje przewidziane dla dzieci?? Dla tych małych i tych dużych też może być:-P Bo tak się zastanawiam czy nie zabrać małej niespodzianki :dziura:




Wczasy nad morzem? Zapraszam http://kaczor.afr2.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/domkikaczor


#59 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 09 kwietnia 2013 - 22:38

kiedy ruszamy z lista chętnych na konkursy

#60 OFFLINE   cinioo

cinioo

    opel Irmscher line

  • 1 207 postów
  • Dołączył: 19-10-2012
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 11 kwietnia 2013 - 17:27

do kiedy trzeba się wpisać na dodatkową listę dla przyjeżdżających w czwartek?
gdzie jej szukać?