Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

UWAGA na tanie koła pasowe!! od agata_jurek z allegro


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
24 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   jejek

jejek

    MV6 w dieslu ! :)

  • 280 postów
  • Dołączył: 01-02-2009
  • Skąd: opolskie

Napisany 24 lutego 2013 - 13:53

Witam
1,5 roku temu zakupiłem koło pasowe firmy "krzak- dokładniej ardor" do mojego volvo s80 2.5tdi za 325zł

Sam do dzisiaj nie wiem dlaczego nie wziąłem corteco , kilka dni temu zaczęło coś mi walić z pod maski, koło pasowe w stanie zgonu , zaczęło już latać na boki. W tym czasie w którym zmieniałem koło wszelkie łożyska itp, rozrząd, wolnobieżka alternatora zostały zmienione na nowe - firmowe :D po sprawdzeniu rozsypało sie jedynie koło pasowe, inne elementy w bardzo dobrym stanie...

ostrzegam przed zakupem złomu, człowiek uczy sie na własnych błędach
ps. koło wytrzymało mi około 25 tys. km !!

foto jak wygląda koło po tak znikomym przebiegu !
http://imageshack.us...kolopasowe.jpg/

zacytuje aukcje z której zakupiłem:

Witam.Na dzisiejszej aukcji mam do zaoferowania NOWE KOŁO PASOWE zachodniego producenta.
WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKT W ROZSĄDNEJ CENIE !!!


Na kole nie ma jakiegokolwiek najmniejszego napisu czy znaczka, nowe koło CORTECO już siedzi w volvo, dałem za nie aż 404zł razem z przesyłką z 2 letnią gwarancją i podobno takie koła idą na 1 montaż , jestem tym razem dobrej myśli :mrgreen:

Zakupu dokonałem od firmy autospec - na allegro jako agata_jurek , rzecz jasna inni sprzedawcy pewnie handlują tym samym towarem :D

ps. informacja ta nie ma na celu oczernienia sprzedawcy itp. podałem tylko dane do celów informacyjnych, mam nadzieję że nikt nie skorzysta z ich oferty i podobnych. N apewno zaoszczędzi to sporo nerwów i pieniędzy kupującemu

#2 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 24 lutego 2013 - 13:57

Ale nie rozumiem czemu masz pretensje do firmy ze sam kupiles gowno. To nie oni ci wcisneli tylko sam wybrałeś bo pokusiles sie na cenę. Sam jesteś sobie winny




 


#3 OFFLINE   driftboy

driftboy
  • 572 postów
  • Dołączył: 16-08-2009
  • Skąd: hiszpania
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 24 lutego 2013 - 14:00

Ale nie rozumiem czemu masz pretensje do firmy ze sam kupiles gowno. To nie oni ci wcisneli tylko sam wybrałeś bo pokusiles sie na cenę. Sam jesteś sobie winny

tymbardziej,ze roznica w cenie nie byla,az tak porazajaca

#4 OFFLINE   jejek

jejek

    MV6 w dieslu ! :)

  • 280 postów
  • Dołączył: 01-02-2009
  • Skąd: opolskie

Napisany 24 lutego 2013 - 14:20

Ale nie rozumiem czemu masz pretensje do firmy ze sam kupiles gowno. To nie oni ci wcisneli tylko sam wybrałeś bo pokusiles sie na cenę. Sam jesteś sobie winny


zgadza sie, chce ostrzec innych.

tylko jakie to musi być gówno że po 25 tys . km koło malo nie odpadło :jump:

#5 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 24 lutego 2013 - 14:31

To nie oczerniaj firmy która to sprzedała. To klient dyktuje części ktore sie sprzedają. Klient chce firmy jabadaba to takie sie sprzedaje




 


#6 OFFLINE   jejek

jejek

    MV6 w dieslu ! :)

  • 280 postów
  • Dołączył: 01-02-2009
  • Skąd: opolskie

Napisany 24 lutego 2013 - 14:39

To nie oczerniaj firmy która to sprzedała. To klient dyktuje części ktore sie sprzedają. Klient chce firmy jabadaba to takie sie sprzedaje


Podałem tylko informację od kogo nabyłem koło pasowe (bez wyzwisk itp), pełna kultura. To raczej cenna informacja. Tak samo jak ktoś jest niezadowolony z transakcji/przedmiotu zakupionego na forum podaje nicka sprzedającego.

#7 OFFLINE   michal6/9

michal6/9
  • 36 postów
  • Dołączył: 09-10-2008
  • Skąd: Jastrzębie Zdrój
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 lutego 2013 - 14:48

chyba kolego się troszkę mylisz jak ja kupię coś złej jakości na własną prośbę to nie rozpisuj się jaki ten sprzedawca jest zły nieuczciwy i tak dalej

#8 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 24 lutego 2013 - 14:52

Napisałeś dane firmy jakby to ona byla winna twojemu skapstwu




 


#9 OFFLINE   jejek

jejek

    MV6 w dieslu ! :)

  • 280 postów
  • Dołączył: 01-02-2009
  • Skąd: opolskie

Napisany 24 lutego 2013 - 17:32

chyba kolego się troszkę mylisz jak ja kupię coś złej jakości na własną prośbę to nie rozpisuj się jaki ten sprzedawca jest zły nieuczciwy i tak dalej


nigdzie nie napisałem że sprzedawca jest nieuczciwy itp. może zacytuje jeszcze raz opis aukcji "Witam.Na dzisiejszej aukcji mam do zaoferowania NOWE KOŁO PASOWE zachodniego producenta.
WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKT W ROZSĄDNEJ CENIE !"

produkt nie jest żadnej jakości po drugie nie ma jakiejkolwiek firmy , pudełko szare żadnego znaczka itp. to oznacza właśnie zachodniego producenta według sprzedawcy. fakt że kiedy montowane było koło nie zwróciłem na to uwagi, w aucie miało być wszystko zrobione do wyjazdu za granice, moja wina że nie zamówiłem tej jedynej części porządnej firmy..
Internet i forum jest od tego aby wymieniać sie informacjami i doświadczeniami... jeżeli chociaż 1 osoba nie zakupi takiego szajsu z powodu tego tematu to już jakiś sukces

Napisałeś dane firmy jakby to ona byla winna twojemu skapstwu


może podam troche śmieszny przykład, ale jeżeli sprzedawałbym gówno zawinięte w papierek jako " wysokiej jakości słodycze zachodniego producenta" miałbyś pretensje do mnie czy do producenta o którym nikt nic nie wie ??

ps. nie napisałem żadnych danych firmy poza nazwą i nickiem z allegro - to nie jest żadna tajemnica.

#10 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 24 lutego 2013 - 18:02

Jak bys kupił cukierka a dostal gowno to byl by to oszustwo. A ty kupiles tanie koło i dostałeś tanie kolo. Sam sobie jesteś winien. Tak samo jest z innymi gratami. Mozesz kupic lacznik "niemiecki" za 15 pln a mozesz kupic niemiecki lemfordera za 100. Dam sobie glowe uciąć ze ten pierwszy będzie z plasteliny i wytrzyma kilka tygodni.




 


#11 OFFLINE   krycho515

krycho515
  • 46 postów
  • Dołączył: 20-11-2009
  • Skąd: Wschowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 24 lutego 2013 - 18:26

Wjechaliście na kolegę jakby bóg wie co zrobił. Zakupił bubla to jest sam sobie winien i sie do tego przyznał. Ja go rozumiem tak, że jak sam chciałbym kupić takie tanie g** to też mógłbym iść do tego sprzedawcy i kupić to tanie g** i będę sam sobie winny jak sie rozleci. Tyle tylko że może czytając tego posta kupię tego bubla u innego "bublarza" i wytrzyma dłużej.

#12 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 24 lutego 2013 - 18:30

A myslisztze inny sprzedawca będzie mial tanie i dobre? Z kołami to jest tak ze na tanich nowych silnik potrafi wpaść w niezle wibracje




 


#13 OFFLINE   krycho515

krycho515
  • 46 postów
  • Dołączył: 20-11-2009
  • Skąd: Wschowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 24 lutego 2013 - 18:35

Dobrze, zrozumiałem fakt że tanie zazwyczaj = szmelcowate. Ale teraz wszyscy już wiemy że "Witam.Na dzisiejszej aukcji mam do zaoferowania NOWE KOŁO PASOWE zachodniego producenta. WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKT W ROZSĄDNEJ CENIE !" Wytrzymują tylko 25 tys km. Może jak ktoś zakupi innego bubla to wytrzyma 30 albo 35 a będzie w tej samej cenie. Fakt faktem że dziadostwo będzie dziadostwem i nic tego nie zmieni.

#14 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 24 lutego 2013 - 20:14

25 kkm to i tak niezle jak na chine




 


#15 OFFLINE   andzg

andzg
  • 1 373 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Skąd: Zielona Góra

Napisany 24 lutego 2013 - 20:36

25 kkm to i tak niezle jak na chine

Przemek czytaj ze zrozumieniem:

zachodniego producenta.

:hihi: :D

#16 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 lutego 2013 - 20:46

Andrzej jak by się zastanowić to Chiny też są na zachód, tylko bardziej ;)

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"


#17 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 24 lutego 2013 - 20:48

Andrzej a ty myślisz ze skąd ten Niemiec to importowal ?




 


#18 OFFLINE   se61

se61
  • 994 postów
  • Dołączył: 02-09-2010
  • Skąd: Skwierzyna
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 24 lutego 2013 - 20:53

Dokladnie w Polsce wszystko 3 sort nawet kolo napinacza kupione w aso miało łożysko made in turkey

Wysłane z mojego GT-I9300

#19 OFFLINE   andzg

andzg
  • 1 373 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Skąd: Zielona Góra

Napisany 24 lutego 2013 - 20:54

a ty myślisz ze skąd ten Niemiec to importowal ?

z zachodu o którym wspomniał tc82 :D

Wracając do tematu, to kolega miał niezłego pecha i niech to będzie nauczka dla innych, że "zachodni renomowany producent" i tym podobne firmy należy omijać szerokim łukiem.

#20 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 24 lutego 2013 - 21:13

Jak i opisy na allegro. Ja wyznaje zasade ze jestem za biedny na kupowanie tanich rzeczy. Ale popatrzcie na aukcje sprzedaje się głównie tani Shit. A koło markowego pewnie nawet na półce to nie leżało

Koło napinacza w v6 w epc nie występuje jako część zamienna