Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Podziekowania dla uczestników zlotu


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
22 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 września 2006 - 16:27

Chciałby oficjalnie podziękować uczestnikom II Zlotu Omega Klub Polska :!:
Wasza postawa i zachowanie było wzorowe, naprawdę można być dumnym z przynależności do tak zgranej ekipy :!:
Nie było pijaństwa, nie było burd, była za to wspaniała zabawa przy grilu i ognisku (dzięki ogniomistrzowi ;) ).
Długo będę wspominał nocne rozmowy z Gaworem :) , a moje ręce długo będą pamietać wyprawy po drzewo na ognisko :cool:
Niezapomniane będa też poranne ziemniaczki z popiołu.

Naprawdę świenie się bawiłem i to Wasza zasługa :!:

Pozdrawiam

Piterek



"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#2 OFFLINE   Exec

Exec

    Pierwszy Drifter OKP

  • 1 568 postów
  • Dołączył: 18-06-2006
  • Skąd: Radom
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 września 2006 - 19:21

swietna impreza, suuper pogoda... rowniez dziekuje wszystkim za wspolna zabawe :) nastepny zlot musi jednak trwac kilka dni, aby mozna bylo spokojnie 'dyskutowac' do rana, a jesli ktos nie bedzie mogl dotrzec jednego dnia, to dojedzie nastepnego.


 


#3 OFFLINE   Gradz

Gradz
  • 714 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Siedlce/ Warszawa

Napisany 10 września 2006 - 21:51

Ja rózniez chiciałem podziekowac było super rewelacyjnie fajnie. Zlot uznaje jako bardzo udany, szkoda ze nie zostałem na nocke bo było rewelacyjnie.
Dzieki za naprawde miła atmofere, fajni z Was ludzie. Pozdrawiam ziomy spamerzy :razz:

#4 OFFLINE   gmurawsk

gmurawsk
  • 2 023 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Warszawa-Grochów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 11 września 2006 - 08:10

Też dziękuję za miłą wspólną zabawę. Czekam na następny zlot i wiem że będzie nas przynajmiej 2 razy tyle

#5 OFFLINE   pmnet

pmnet
  • 99 postów
  • Dołączył: 16-07-2006
  • Skąd: Kielce

Napisany 11 września 2006 - 17:44

Ja też chcę podziękować Organizatorą oraz uczestnikom za udany wekeend no i oczywiście ZLOT
Pozdrawiam i czekamy na kolejne Zloty.
Żyj tak każdego dnia jakby miał być Twoim ostatnim...

#6 OFFLINE   GAWOR

GAWOR
  • 702 postów
  • Dołączył: 10-05-2006

Napisany 11 września 2006 - 19:20

Wreszcie usiadłem do komputera :neutral:

Również od siebie chciałem podziękować wszystkim obecnym za stworzenie tak fantastycznej atmosfery na zlocie. Pomimo tego, iż generalnie większość widziała się po raz pierwszy w życiu, impreza przebiegła jak ot kolejna w tym gronie :mrgreen: Dziekuję Ogniomistrzowi Kaleńowi za pilnowanie ognia, Omega Spamers Section za poczucie humoru :wink: :mrgreen: oraz pozostałym uczestnikom za wzorowe zachowanie

Chylę czoła i czekam na następny zlot

#7 OFFLINE   dominik_z

dominik_z
  • 591 postów
  • Dołączył: 31-07-2006
  • Skąd: Kuźnica Kiedrzyńska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 11 września 2006 - 20:42

Dołączam się do podziękowań organizatorom i uczestnikom zlotu. Zlot był udana, jest co wspominać. Prawie 10 fachowców pomagało mi przy klapie ;) Wielkie dzięki dla gmurawsk'iego za klucz nasadowy!! Szkoda tylko, że nie mogłem zostać do niedzieli ... ehhhh ta praca :/

 


#8 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 12 września 2006 - 11:15

Serdeczne podziekowania dla organizatorów oraz uczestników i prześłicznych UCZESTNICZEK II zlotu OKP ...... :razz: :mrgreen: :razz: :mrgreen: :razz: :mrgreen: :razz:

Atmosfera która udąło nam się stworzyć poprostu była rewelacyjna i niesamowicie przyjemna.....

Bardzo się ciesze że udało mi się dotrwać do końca ogniska......

jednak nie mogę przebolećnieobecności na porannym sniadaniu w tak znakomitym gronie....

jeszcze raz pozdrowienia dla wsiech...

Był to dla mnie zaszczyt, znaleźć się w gronie tak wspaniałych ludzióf..... :wink:

szczególnie wsród "wicespamerów" :razz: :wink: :razz: :wink: :razz: :wink: :razz:

w związku z tym...

[shadow=red:a2db2fa440]Omega Spamers Section[/shadow:a2db2fa440] przesyła najserdeczniejsze pozdrowienia oraz..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

DO SPOTKANIA NA NASTEPNYM ZLOCIE OKP
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bywajcie zdrowi iniech wasze omegi śmigaja bezawaryjnie cąły czas do przodu.... :lol: :lol: :lol:

#9 OFFLINE   Exec

Exec

    Pierwszy Drifter OKP

  • 1 568 postów
  • Dołączył: 18-06-2006
  • Skąd: Radom
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 12 września 2006 - 22:38

Serdeczne podziekowania dla organizatorów oraz uczestników i prześłicznych UCZESTNICZEK II zlotu OKP ...... :razz: :mrgreen: :razz: :mrgreen: :razz: :mrgreen: :razz:

Atmosfera która udąło nam się stworzyć poprostu była rewelacyjna i niesamowicie przyjemna.....

przyznawac sie, kto ma dzialke w okolicach Radomia, bedziemy robic lokalne, dwudniowe spoty z grilem, czy ogniskiem i... odrobina alkoholu (dla smaku ofcoz) :)
ja mam juz pewna koncepcje, ale obadam temat i dam znac... :twisted:

Omega Spamers Section przesyła najserdeczniejsze pozdrowienia oraz..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

no ladnie, widze, ze pochlonelo Cie spamers' underground...


 


#10 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 12 września 2006 - 22:53

Serdeczne podziekowania dla organizatorów oraz uczestników i prześłicznych UCZESTNICZEK II zlotu OKP ...... :razz: :mrgreen: :razz: :mrgreen: :razz: :mrgreen: :razz:

Atmosfera która udąło nam się stworzyć poprostu była rewelacyjna i niesamowicie przyjemna.....

przyznawac sie, kto ma dzialke w okolicach Radomia, bedziemy robic lokalne, dwudniowe spoty z grilem, czy ogniskiem i... odrobina alkoholu (dla smaku ofcoz) :)
ja mam juz pewna koncepcje, ale obadam temat i dam znac... :twisted:

Omega Spamers Section przesyła najserdeczniejsze pozdrowienia oraz..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

no ladnie, widze, ze pochlonelo Cie spamers' underground...


ja się pisze na te działke pod radomiem..... niestety takowego dobrodziejstwa nie posiadam :cry: :cry: :cry: :cry:

zapraszam do mnie ale mam tylko balkon o wymiarach 4,5mx1m
ciasno.... :mrgreen: :mrgreen:

#11 OFFLINE   duet86

duet86
  • 119 postów
  • Dołączył: 05-08-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 12 września 2006 - 23:32

ja się pisze na te działke pod radomiem..... niestety takowego dobrodziejstwa nie posiadam

zapraszam do mnie ale mam tylko balkon o wymiarach 4,5mx1m
ciasno....


na działeczke też sie pisze a co do balkonu to wynajmnij pare balkonów obok żeby było gdzie autka zaparkowac, a grila i ognicho możemy zrobic na dachu :mrgreen:
Omega 2,5 Turbo Dziura

#12 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 13 września 2006 - 08:18

ja się pisze na te działke pod radomiem..... niestety takowego dobrodziejstwa nie posiadam

zapraszam do mnie ale mam tylko balkon o wymiarach 4,5mx1m
ciasno....


na działeczke też sie pisze a co do balkonu to wynajmnij pare balkonów obok żeby było gdzie autka zaparkowac, a grila i ognicho możemy zrobic na dachu :mrgreen:


ognicho zrobimy w piwnicy będziemy mieli czteropietrowe ognicho.......... nawet z kosmosu będzie widać :wink: :wink: :wink:

a tak na marginesie parking pod blokiem jest z 10 może 12 omeg by się na wcisk zmieściło to była by dopiero ładna fota.... parking zapchany omegami.... nawet już o tym myslałem.... zeby zorganizowc co s tak tylko dla foty a potem czteropiętrowe ognisko.... jak będziemy bardzo twórczy :wink: :razz: :mrgreen: to mozna napalić kilka czteropiętrowych ognisk :mrgreen: :wink:

pozdr....
oczywiście to wszystko sa takie sobie żarty :oops: :oops: :oops:
:mrgreen:

#13 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 września 2006 - 08:41

pozdr....
oczywiście to wszystko sa takie sobie żarty :oops: :oops: :oops:
:mrgreen:


Panowie, widze, ze jak PITEREK sam zwraca Wam uwage, to za mało.
Od takich bzdurek jest dział Off ... tam możecie sobie używać do woli.

#14 OFFLINE   Boomir

Boomir

    Wyborowa Fighter

  • 248 postów
  • Dołączył: 30-05-2006
  • Skąd: Poznań

Napisany 13 września 2006 - 09:46

Panowie, widze, ze jak PITEREK sam zwraca Wam uwage, to za mało.
Od takich bzdurek jest dział Off ... tam możecie sobie używać do woli.


Oni rządzą się innymi prawami - w końcu to "Omega Spamers" :razz:

A teraz na temat:
Ja kurczę nie miałem jeszcze okazji, więc korzystam:

Dzięki wszystkim za super zabawę na II Zlocie OKP. Bywałem wcześniej na różnych zlotach itp. również na duuuużo większych i muszę powiedzieć, że grono które zebrało się w sobotę jest nie do pobicia a duże zloty są do d....
Kameralnie jest "the best" :!: :!: :!: Oby więcej takich zlotów i wspaniałych ludzi o3wiście :mrgreen:

A teraz niestety muszę napisać, jako nieoficjalny doradca d/s żywienia, że w niedzielę rano widziałem dużo zmarnowanego jedzenia... :???: Nie ładnie Panowie i Panie, a gdzieś tam w d.. ludzie głodują... Poprostu przelewa się w OKP i tyle... :razz:

Pozdr.
Boomir, Omega Caravan X20XEV
Food&Fire Manager

#15 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 września 2006 - 09:49

A teraz niestety muszę napisać, jako nieoficjalny doradca d/s żywienia, że w niedzielę rano widziałem dużo zmarnowanego jedzenia... :???: Nie ładnie Panowie i Panie, a gdzieś tam w d.. ludzie głodują... Poprostu przelewa się w OKP i tyle... :razz:

Pozdr.


nie nieoficjalny tylko oficjalny, wybrany przez aklamacje i nie doradca a v-ce prezes i nie do spraw zywienia a zywnosci i ognia

#16 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 września 2006 - 09:56

A teraz niestety muszę napisać, jako nieoficjalny doradca d/s żywienia, że w niedzielę rano widziałem dużo zmarnowanego jedzenia... :???: Nie ładnie Panowie i Panie, a gdzieś tam w d.. ludzie głodują... Poprostu przelewa się w OKP i tyle... :razz:

Pozdr.


nie nieoficjalny tylko oficjalny, wybrany przez aklamacje i nie doradca a v-ce prezes i nie do spraw zywienia a zywnosci i ognia


ten co miał nie spamować :D

ale wracając do tematu, to ostatni taki kameralny zlot, następne będą dużo większe i większe i większe i trzeba będzie dużo więcej pracy włożyć w ich organizację :|


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#17 OFFLINE   paabllo

paabllo
  • 94 postów
  • Dołączył: 27-07-2006
  • Skąd: Częstochowa

Napisany 13 września 2006 - 12:03

więc Boomir książka kucharska do ręki i siadaj do nauki

:mrgreen:
Cześć! [you:f17cbfd237]

#18 OFFLINE   Alutka

Alutka

    ali6

  • 1 174 postów
  • Dołączył: 16-08-2006
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 13 września 2006 - 12:18

więc Boomir książka kucharska do ręki i siadaj do nauki

:mrgreen:


Już ja się postaram o to by poczytał książki kucharskie :twisted: :twisted: :twisted:

#19 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 września 2006 - 14:48

paabllo, ali6, zaraz zamknę temat, bo się spamerstwo szerzy :!:


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#20 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 13 września 2006 - 15:18

[quote name='"Boomir"'][quote name='cita']Panowie, widze, ze jak PITEREK sam zwraca Wam uwage, to za mało.
Od takich bzdurek jest dział Off ... tam możecie sobie używać do woli.[/quote]

Oni rządzą się innymi prawami - w końcu to "Omega Spamers" :razz:


raczej OMEGA SPAMERS SECTION :wink:
:wink: :wink:

no ładnie jaki tu się spam rozpzrestzrenia .....

więc więcej nie pisze bo pietrek nas zabije :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: