Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Problem z instalacja AutoMapy


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
13 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Mateuszo

Mateuszo
  • 45 postów
  • Dołączył: 05-10-2008
  • Skąd: Nidzica

Napisany 11 stycznia 2013 - 19:39

Witam mam problem z pierwszym uruchomnieniem AutoMapy podczas instalacji odznaczyłem (Rejstracja) zrobiłem wszystko tak jak posali. i po dczas pierwszego uruchomnienia pokazała mi sie rejstracja i natym stoje wie ktos jak to zrobic?? czekam na pomoc

z góry wielkie dzieki

#2 OFFLINE   se61

se61
  • 994 postów
  • Dołączył: 02-09-2010
  • Skąd: Skwierzyna
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 11 stycznia 2013 - 19:44

Witam mam problem z pierwszym uruchomnieniem AutoMapy podczas instalacji odznaczyłem (Rejstracja) zrobiłem wszystko tak jak posali. i po dczas pierwszego uruchomnienia pokazała mi sie rejstracja i natym stoje wie ktos jak to zrobic?? czekam na pomoc

z góry wielkie dzieki


A to pirat czy orginal

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

#3 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 11 stycznia 2013 - 19:48

jak masz pirata (kup oryginał), to pomijasz rejestracje i podgrywasz plik, jak masz oryginał wpisujesz nr licencji i po sprawie

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#4 OFFLINE   rafi195

rafi195

    tylko 2.5TD :)

  • 1 802 postów
  • Dołączył: 09-07-2009
  • Skąd: Chrzanów/Krzeszowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 11 stycznia 2013 - 21:15

Witam mam problem z pierwszym uruchomnieniem AutoMapy podczas instalacji odznaczyłem (Rejstracja) zrobiłem wszystko tak jak posali. i po dczas pierwszego uruchomnienia pokazała mi sie rejstracja i natym stoje wie ktos jak to zrobic?? czekam na pomoc

z góry wielkie dzieki


brak witaminki (crack) lub nie umieściłeś w folderze AutoMapa EU jak pamiętam plik wcam ale nie na 100%

#5 OFFLINE   cugiel

cugiel
  • 1 678 postów
  • Dołączył: 19-01-2009
  • Skąd: Letterkenny
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 11 stycznia 2013 - 21:58

Ściągnij sobie z chomika jakiś uniwersalny patcher który zrobi wszystko za ciebie i po problemie.
Musi chodzić, nie ma możliwości żeby nie zabanglało.

#6 OFFLINE   czesiek

czesiek

    nagadałem się

  • 3 019 postów
  • Dołączył: 23-08-2007
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 13 stycznia 2013 - 11:58

Ale najlepiej by było jakbyś kupił oryginał. Wtedy nie będzie problemu z niczym.

#7 OFFLINE   Sn00pyLDZ

Sn00pyLDZ

    V8.....:]

  • 81 postów
  • Dołączył: 05-08-2012
  • Skąd: Łódź - Retkinia

Napisany 13 stycznia 2013 - 12:04

brak witaminki (crack) lub nie umieściłeś w folderze AutoMapa EU jak pamiętam plik wcam ale nie na 100%


Tak wlasnie jak piszesz. Plik wcam ktory powinien byc w paczce ktora pobrales podmieniasz plik i masz zglowy problem z rejestracja.

Nie popieram co prawda piractwa ale wiem, ze sa wypadki kiedy czlowieka zwyczajnie nie stac :-)

#8 OFFLINE   doncortino

doncortino
  • 3 592 postów
  • Dołączył: 13-09-2008
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 13 stycznia 2013 - 12:55

Tak wlasnie jak piszesz. Plik wcam ktory powinien byc w paczce ktora pobrales podmieniasz plik i masz zglowy problem z rejestracja.

Nie popieram co prawda piractwa ale wiem, ze sa wypadki kiedy czlowieka zwyczajnie nie stac :-)


jak ci koła ukradną to też tak powiesz?
AM kosztuje tyle, ile jedno tankowanie. Więc jeśli kogoś stać na auto, to powinno być stać na oryginał AM.

#9 OFFLINE   se61

se61
  • 994 postów
  • Dołączył: 02-09-2010
  • Skąd: Skwierzyna
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 13 stycznia 2013 - 14:00

jak ci koła ukradną to też tak powiesz?
AM kosztuje tyle, ile jedno tankowanie. Więc jeśli kogoś stać na auto, to powinno być stać na oryginał AM.


Ja 3 lata temu dałem za AM prawie 600 pln i nie marudze ale za to mam karte z certyfikatem

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

#10 OFFLINE   koles43

koles43

    została babcia i C5

  • 470 postów
  • Dołączył: 11-10-2008
  • Skąd: Nowogard
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 13 stycznia 2013 - 14:55

Ja 3 lata temu dałem za AM prawie 600 pln i nie marudze ale za to mam karte z certyfikatem

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2


ciekawe czy masz aktualną z nowymi drogami śmiać mi się chce jak piszecie kup sobie legalną tak samo jak macie legalne op com'y czy inne programy diagnostyczne (a co drugi ma), po prostu nie umiecie wgrać nowej mapy żeby działała i tu tkwi problem

#11 OFFLINE   se61

se61
  • 994 postów
  • Dołączył: 02-09-2010
  • Skąd: Skwierzyna
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 13 stycznia 2013 - 15:01

ciekawe czy masz aktualną z nowymi drogami śmiać mi się chce jak piszecie kup sobie legalną tak samo jak macie legalne op com'y czy inne programy diagnostyczne (a co drugi ma), po prostu nie umiecie wgrać nowej mapy żeby działała i tu tkwi problem


A kolego płace za aktualizacje akurat rząd i sąd Polski nauczył mnie wysoką grzywna za pierdołe legalności

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

#12 OFFLINE   Sn00pyLDZ

Sn00pyLDZ

    V8.....:]

  • 81 postów
  • Dołączył: 05-08-2012
  • Skąd: Łódź - Retkinia

Napisany 13 stycznia 2013 - 15:06

A kolego płace za aktualizacje akurat rząd i sąd Polski nauczył mnie wysoką grzywna za pierdołe legalności

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2


Bedziemy sobie teraz odklepywac kto jest piratem a kto nie ? Rozmowa bedzie czysto akademicka, padlo pytanie o odpalnie automapy a nie o przechwalanie sie kto ma orginal i za ile mam gleboko ... kto jakie zdanie ma na temat legalnosci programow. Chcesz kupic orginal? Kup nikt ci nie broni.

A co do tematu kradziezy kol... jak mi ukradna to ide i kupuje nowe. Ja akurat yobraz sobie zyje na pelnym legalu lacznie z gownianym windowsem na komputerze, wiec takie texty zachowaj dla kolegow ze swojej okolicy. Niech kazdy pilnuje wlasnej d*py bo krytykowac to kazdy umie. Jakie to typowo polskie :masakra:

#13 OFFLINE   se61

se61
  • 994 postów
  • Dołączył: 02-09-2010
  • Skąd: Skwierzyna
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 13 stycznia 2013 - 15:12

Bedziemy sobie teraz odklepywac kto jest piratem a kto nie ? Rozmowa bedzie czysto akademicka, padlo pytanie o odpalnie automapy a nie o przechwalanie sie kto ma orginal i za ile mam gleboko ... kto jakie zdanie ma na temat legalnosci programow. Chcesz kupic orginal? Kup nikt ci nie broni.


Po co sie tak stresujesz dziś jest wośp jak chcesz pirata to wejdz na www.dvhk.pl i tam masz z lekarstwem, ja tamto tylko tak spontanicznie nakreśliłem

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

#14 OFFLINE   Sn00pyLDZ

Sn00pyLDZ

    V8.....:]

  • 81 postów
  • Dołączył: 05-08-2012
  • Skąd: Łódź - Retkinia

Napisany 13 stycznia 2013 - 15:21

Po co sie tak stresujesz dziś jest wośp jak chcesz pirata to wejdz na www.dvhk.pl i tam masz z lekarstwem, ja tamto tylko tak spontanicznie nakreśliłem


Nie stresuje sie tylko dobitnie wyraziłem swoje zdanie :hihi: Może czasem zbyt impulsywnie wyrażam co sądze w danym temacie :dziura: ale już taki charakter ;)

Pzdr.