Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Iphone 4 simlock


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
25 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   siwysarbinowo

siwysarbinowo

    Marcin

  • 1 152 postów
  • Dołączył: 06-04-2010
  • Skąd: Sarbinowo
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 04 stycznia 2013 - 10:57

strona działa a sciągałem przez nich

i wszystko działa?? Długo czekałeś na ten cały kod??




Wczasy nad morzem? Zapraszam http://kaczor.afr2.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/domkikaczor


#22 OFFLINE   DamianSz

DamianSz

    Bleblablo wyszło to #373

  • 4 324 postów
  • Dołączył: 10-03-2009
  • Skąd: Kędzierzyn - Koźle
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 04 stycznia 2013 - 13:52

i wszystko działa Długo czekałeś na ten cały kod

tak simlock jest zdjęty na stałe można aktualizować telefon do woli, czas oczekiwania maks do 48 godzin po zaksięgowaniu wpłaty ja na drugi dzień dostałem maila o powiadomieniu, bo w przypadku IPhonea to nie jest kod, nie wiem jak ale oni wpisują numer IMEI telefonu do bazy apple jako telefonu odblokowanego, po prostu podłączasz go do kompa odpalasz ITunesa i po problemie.

#23 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 05 stycznia 2013 - 00:03

Dzięki !! Nad tym się najbardziej teraz zastanawiam, bo jest to jedyne wyjście w miarę normalnych pieniądzach :) Jeszcze poczytam i się okaże czy wszystko bangla :)

Kolego ta karta w twoim przypadku nie pomoże bo masz iOS 6 jedno co ci pozostaje to legalnie zdjąć simlocka tak jak ci napisałem i masz spokój do konca życia twego iphona.
Nawet karta 5 generacji obsługuje niższe iOSy a nie twój.
I tak jak Damian ci napisał.
Otrzymasz info na email żeby podłaczyc iphone do kompa, uruchamiasz iTunes i simlock jest sciagnięty.

#24 OFFLINE   Sn00pyLDZ

Sn00pyLDZ

    V8.....:]

  • 81 postów
  • Dołączył: 05-08-2012
  • Skąd: Łódź - Retkinia

Napisany 05 stycznia 2013 - 01:43

Kolego ta karta w twoim przypadku nie pomoże bo masz iOS 6 jedno co ci pozostaje to legalnie zdjąć simlocka tak jak ci napisałem i masz spokój do konca życia twego iphona.
Nawet karta 5 generacji obsługuje niższe iOSy a nie twój.
I tak jak Damian ci napisał.
Otrzymasz info na email żeby podłaczyc iphone do kompa, uruchamiasz iTunes i simlock jest sciagnięty.


Nie mów, że nie działa na IOS 6 bo trzymałem w reku komisowego iPhona 4 na którym chulało wszystko z tą właśnie kartą... Nie mniej jednak prawdą jest że najlepiej zapłacić żebyś potem nie zastanawiał się przy każdym połączeniu z iTunes

#25 OFFLINE   siwysarbinowo

siwysarbinowo

    Marcin

  • 1 152 postów
  • Dołączył: 06-04-2010
  • Skąd: Sarbinowo
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 05 stycznia 2013 - 11:23

No tak właśnie czytałem o tej karcie itp itd. Wczoraj porobiłem trochę przy tym Jabłku i się okaże co wyjdzie bo karta którą miałem microsim chyba straciła ważność :masakra: Jadę zaraz do Koszalina to się wszystko okaże, jeśli nie to pozostaje odblokowanie IMEI albo wyrzucenie tego do kosza :D




Wczasy nad morzem? Zapraszam http://kaczor.afr2.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/domkikaczor


#26 OFFLINE   Sn00pyLDZ

Sn00pyLDZ

    V8.....:]

  • 81 postów
  • Dołączył: 05-08-2012
  • Skąd: Łódź - Retkinia

Napisany 05 stycznia 2013 - 13:13

No tak właśnie czytałem o tej karcie itp itd. Wczoraj porobiłem trochę przy tym Jabłku i się okaże co wyjdzie bo karta którą miałem microsim chyba straciła ważność :masakra: Jadę zaraz do Koszalina to się wszystko okaże, jeśli nie to pozostaje odblokowanie IMEI albo wyrzucenie tego do kosza :D


A po co zaraz do kosza wystaw na licytacje na alledrogo ludzie chetnie kupia chocby na czesci